Кусюче сонечко• 09 марта 2024
Как вам чокер?
Как считаете, стоит ли 840 грн?
Кусюче сонечко
• 09 марта 2024
Ответ дляЛовлю капці
Алик
Скидка смешная, на скрине уже заметила 😂
Это немного другой
Вумна вутка• 09 марта 2024
нет, конечно, жемчуг и этот замок не сочетаются, и он неудобный будет на шее.
Бараболька• 09 марта 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Это немного другой
На вашому фото перли чи пластик?
Бараболька• 09 марта 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Перли
Ну якщо дивитися в інстаграмі, то десь та і коштує. А теж хотіла чокер, багато передивилася.
Якщо Алі , то там нитка перлів десь грн 300 коштує. Але чи точно прийдуть перли?)
Тут дівчата вірно сказали-зверніть увагу на застібку. Чи зручно вам буде? Чи не буде постійно розстібатися?