Снідаю авокадо• 09 марта 2024
Ну вот и все праздники закончились. Как часто вам цветы дарят?
У меня в год 3 -4 букетика от силы выходит.Почему мужчинам так лень дарить цветы?
ЗаведУющая• 09 марта 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Часто. Я й сама собі ще можу купити без приводу - це не проблема
И я сама могу купить
Особенно когда сезон пионов
ЯспАкойнаЯ• 09 марта 2024
У меня в дворе на клумбе полно. С апреля по октябрь тех цветов🤣. Сейчас конечно стоят тюльпани в вазі
Вічний двигун• 09 марта 2024
Редко дарит и вчера не подарил, подарок тоже сказал подарит позднее я хочу серьги золотые у меня есть одни в которых тугая застёжка очень и они тяжёлые хочу их здать чтобы он добавил деньги и купить другие, более современные
Бешене сарі• 09 марта 2024
Взагалі ні одного може бути.А може й хто подарити.Я рівнодушна до квітів.
Копуша• 09 марта 2024
Ответ дляВічний двигун
Если тяжёлые то может получится просто обмен. В укрзолото по 1480грн принимают на обмен.
БершкомангоЗар• 09 марта 2024
Що за драма, ’чоловік квіти не дарує’?!)
А в самої лапки, не мож самій собі букетик замовити чи купити?
Що за дикі комплекси у жінок, що квіти тільки чоловік дарувати повинен?
Якщо чогось хочеться, ковбаси чи авокаду, наприклад, теж сидите голодні і чекаєте, що чоловік купить? Чи й самій можна до магазину пройтись?
А квіти чим відрізняються від авокади?)) Хочеш - то хоть в бабці на зупинці купи собі ті нарциси чи айстри, потішся, не чекай поки тебе інші порадують.
Маю рацію• 09 марта 2024
Весною і влітку багато)
Ну бо їх багато і це недорого.
Але саме квіти, а не букети з флористичних крамниць.
Ну бо їх багато і це недорого.
Маю рацію• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Розумієте, тут справа не в квітах.
Тут саме-чоловік дарує/ні.
БершкомангоЗар• 09 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Сорі, я не з вредності, просто для збагачення Вашого словникового запасу: равнодушна= байдужа.
Вічний двигун• 09 марта 2024
Ответ дляКопуша
Я задам в ломбард так как там дороже принимают у нас.
Мама фіфті цента• 09 марта 2024
У нас всегда дома цветы живые.
Я вазоны не люблю.
И муж покупает и я . На праздники это всегда большие букеты от мужа. А в будни обычно в понедельник покупаю тюльпаны и они стоят до воскресенья.
Я вазоны не люблю.
Love_Love_Love_• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
І не лінь вам ото все було писати
энциклопУдия• 09 марта 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Не страдаю без цветов.Муж совсем не романтик,да и я в принципе.
Тоже не страдаю, и муж не романтик, но цветы покупает, как это связано вообще?
Копуша• 09 марта 2024
Ответ дляВічний двигун
Ну попробуйте. Я в Днепре. Обошла несколько сетевых ломбардов и один маленький. Сетевые вообще фигню дают, то, что написано-реклама и такую цену дают только если вы какой-то супер клиент давний и принесли не лом, а хорошее изделие. Ну а в маленьком ломбард 1200грн предложили.
БершкомангоЗар• 09 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Розумієте, тут справа не в квітах.
Тут саме-чоловік дарує/ні.
Я розумію. Квіти= емоції. Але якщо їх не дарує чоловік, навіщо себе обділяти приємними емоціями? Можна ж самій купити квіти, насолоджуватись їхньою красою, і не чекати, поки хороші емоції подарує хтось інший)
Чекати квітів/позитивних емоцій від чоловіка - це формувати не дуже хорошу залежність, в цьому питанні варто бути самодостатньою.
А чоловік нехай щось інше дарує)
Бешене сарі• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Чесно,дякую вам,щось не могла підібрати слово.Певно,треба каву випити,бо ще мозок не включився.
БершкомангоЗар• 09 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І не лінь вам ото все було писати
І не лінь вам ото по всім темам бігати і свої ’5 копійок’ вставляти?
Маю рацію• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А чоловік нехай щось інше дарує)
Ні, тут скоріше, дарує квіти=любить
Ну стериотип такий є у людей.
Кидстаффовна• 09 марта 2024
Доставка раз в тиждень, свіжих.
На цілий рік оплачено . І ще на день народження, день ангела, день матері, професійне свято, дні народження дітей.
8 березня не свято для мене