Снідаю авокадо• 09 марта 2024
Ну вот и все праздники закончились. Как часто вам цветы дарят?
У меня в год 3 -4 букетика от силы выходит.Почему мужчинам так лень дарить цветы?
Я тут с краю постою• 09 марта 2024
Ответ дляКопуша
Ну попробуйте. Я в Днепре. Обошла несколько сетевых ломбардов и один маленький. Сетевые вообще фигню дают, то, что написано-реклама и такую цену дают только если вы какой-то супер клиент давний и принесли не лом, а хорошее изделие. Ну а в маленьком ломбард 1200грн предложили.
Одинаковая цена что в ломбарде что в магазине. У меня протяжки были, сломалась одна. Мы с мужем пошли выбрали другие протяжки, доплатили около 1000 грн и отдали эти серьги
Кудрі кручу сама• 09 марта 2024
Ответ дляЗаведУющая
И я сама могу купить
Особенно когда сезон пионов
Вы представляете кому-то тут пионы подарят, того мужика отхлестают ими по лицу если это не минимум композиция из салона за все деньги мира. Это же не розы 502 шт.
БершкомангоЗар• 09 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Ні, тут скоріше, дарує квіти=любить
Ну стериотип такий є у людей.
Не дуже вірні стереотипи)
Для мене показник того, що любить - це коли токсикоз, тебе вивертає над унітазом, а чоловік поряд волосся тримає і потім рота тобі витирає... або після операції бачить тебе негарну, і йому пофіг. Або тягне тебе до унітазу, бо нісля наркозу ноги заплітаються...
Ех, неправильно мене люблять з точки зору порадниць))
Копуша• 09 марта 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
При чем здесь что вы доплатили? Я говорю конкретные цифры в конкретном магазине за 1грамм золота на обмен. Только 2 дня назад сдавала.
буреЛОМКА• 09 марта 2024
От шо шо, а цветы без повода дарит. Успех предприятия если проходит мимо цветов что продают на улице, т е не в ларек надо заходить, а шел увидел купил. Когда на минской бывает, там часто покупает. Только там бабки продают огромные георгины, обожаю их до трясучки, и он приносит когда сезон часто
Я тут с краю постою• 09 марта 2024
Ответ дляКопуша
Я месяц назад сдавала, грамм был около 1300 грн
Мама фіфті цента• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Я розумію. Квіти= емоції. Але якщо їх не дарує чоловік, навіщо себе обділяти приємними емоціями? Можна ж самій купити квіти, насолоджуватись їхньою красою, і не чекати, поки хороші емоції подарує хтось інший)
Чекати квітів/позитивних емоцій від чоловіка - це формувати не дуже хорошу залежність, в цьому питанні варто бути самодостатньою.
А чоловік нехай щось інше дарує)
+1 для меня цветы это украшение интерьера и услада для глаз.
Муж это знает и покупает цветы . Но я спокойно покупаю цветы сама если вижу такие как хочу в данный момент
Инста_Богиня• 09 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Ні, тут скоріше, дарує квіти=любить
Ну стериотип такий є у людей.
Мені друг привіз великий букет тюльпанів) значить він мене любить
Хотілось би
Пожмаковна• 09 марта 2024
Якраз для мене найцінніші букети, які дарують без приводу. Люблю квіти, мені їх часто дарують
Мама фіфті цента• 09 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Если мне пионы на 8 марта подарят то я приятно офигею и это будет однозначно плюс в отношении этого человека
ЗаведУющая• 09 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну у каждого свои вкусы
Я ненавижу эти композиции
А пионы -мои любимые цветы
Я ненавижу эти композиции
А пионы -мои любимые цветы
Маю рацію• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Не дуже вірні стереотипи)
Я розумію про що ви говорите)
Любов вона не в букеті від флористів, безумовно))
Але почитайте тут... Не подарував букет- трагедия у людини.
БершкомангоЗар• 09 марта 2024
Усім, хто страждає, чекаючи квітів від чоловіка, присвячується)
Вслухайтесь в текст, там дуже правильні речі )
буреЛОМКА• 09 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Ні, тут скоріше, дарує квіти=любить
Ну стериотип такий є у людей.
Я б сказала, дарує квіти- хоче порадувати - а це один з проявів любові
Маю рацію• 09 марта 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Хотілось би
А ви певні, що не НЕ любить?)
Зоркая Зорро• 09 марта 2024
Я взагалі не рахую скільки мені дарують на рік. Я сама регулярно додому покупаю. І взагалі оцього страждання не розумію. Хочеться квітів - купить їх.
Пополняю_Карму• 09 марта 2024
Я вчора попросила не купувати і так кожен рік на 8бер, через тиждень подарує на ДР доньки. Це ще зі школи мене бісили ті три тюльпанчика на восьме березня. Правду кажуть, що все іде з дитинства
Блин я не люблю цветы в букетах вот совсем, дома много в горшках цветов растет их обожаю, вчера на работе мужчины подарили букет, а я смотрю на него и думаю блиииин это ж его домой тащить, а потом они чахнуть начинают в вазе, а мне их жалко. Муж знает ,что я предпочту букету без повода или на праздник вкусный шоколад , хороший алкоголь , или неожиданное приглашение на свидание от него )
Love_Love_Love_• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
І не лінь вам ото по всім темам бігати і свої ’5 копійок’ вставляти?
А вам?
БершкомангоЗар• 09 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А вам?
Жіночко, ви перша мене зачепили, а тепер намагаєтесь передьоргувати і стрілки переводити?))
Нехай щастить.
ГугелП@лАмался• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А чоловік нехай щось інше дарує)
Та справа не в тому, чекати від чоловіка тих емоцій чи ні, а чи є в самого чоловіка бажання подарувати жінці емоції.
Глубоководная селедка• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Що за драма, ’чоловік квіти не дарує’?!)
А в самої лапки, не мож самій собі букетик замовити чи купити?
Що за дикі комплекси у жінок, що квіти тільки чоловік дарувати повинен?
Якщо чогось хочеться, ковбаси чи авокаду, наприклад, теж сидите голодні і чекаєте, що чоловік купить? Чи й самій можна до магазину пройтись?
А квіти чим відрізняються від авокади?)) Хочеш - то хоть в бабці на зупинці купи собі ті нарциси чи айстри, потішся, не чекай поки тебе інші порадують.
Тоді навіщо чоловік, якщо я сама все можу?
Неместная Я• 09 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А чоловік нехай щось інше дарує)
Ви серйозно думаєте, що чоловік, який не хоче купити якість квіти, даруватиме щось інше?
Не прохожу мимо• 09 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І не лінь вам ото все було писати
Ещё и не в тему
Кудрі кручу сама• 09 марта 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Пионы тоже нравятся, вообще все цветы люблю. Но в разрезе вчерашних и сегодняшних тем, переживаю за пионы ))) А если кто-то пересчитает соседские пионы, то уже получить можно и 51 одним тюльпаном из одной из тем 😁
Голубая фишка• 09 марта 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Раз у тиждень обовʼязково
В мене так само. Кожен тиждень букет. І інколи ще, коли бачить якісь особливі квіти гарні, то теж купляє.