Я такая - жду трамвая• Изменено 09 марта 2024

Особливі відміткі у закордонному паспорті

Для яких особливих приміток використовуються ці сторінки?

В мене на цій сторінці у старому паспорті стояв штамп з даними про другий закордонний паспорт (точніше, у обох паспортах стояла відмітка про другий). Зараз отримала новий паспорт при наявності другого діючого, але штамп про новий мені не поставили. Помітила різницю тільки дома. Тепер думаю, чи то є проблемою, чи ні.
А як у вас, є відмітки? Особливо цікавить, якщо робили паспорт не так давно.
Вапщета• 09 марта 2024
Консульский учёт.

Амелі на мілені• 09 марта 2024
Для консульського обліку
Дівка в намисті• 09 марта 2024
У меня там консульский учёт сейчас, а раньше были дети вписаны
как тебе такое илон маск• 09 марта 2024
Не ставлять вже про другий паспорт.