АфродитаПетровна• 10 марта 2024
Заява на візу у Польщу є у когось приклади?
Віза в Польщу для чоловіка іноземця, завтра вже назначена зустріч з консулом, зібрали всі повністю всі документи і тут побачили що є ще таке (заява з обґрунтуванням мети подорожі, шляху та термінів виїзду). Чи хтось знає це довільна заява чи є якісь приклади як вона повинна виглядати?
АфродитаПетровна
• 10 марта 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ви її подавали з документами. Інакше не приняли б
То анкета-фоомуляр, а ще написала саме так (заява з обґрунтуванням мети подорожі, шляху та термінів виїзду) 🫠
Водійка хімарса• 10 марта 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Ви здавали документи зарання? Якщо так то більш нічого не треба
АфродитаПетровна
• 10 марта 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ні, попередньо висилали тільки їм на мейл, зустріч і подача документів саме завтра. Зібрали все, в потім я побачила що вони написала що потрібна заява. А так як вихідний я не можу запитати в них.
АфродитаПетровна
• 10 марта 2024
Водійка хімарса• 10 марта 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Ось
Має бути переконливе обгрунтування. Довільна форма
АфродитаПетровна
• 10 марта 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Від руки? На листі А4? Обґрунтування є) немає зразку заяви, як вона повинна виглядати)
АфродитаПетровна
• 10 марта 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Автор, вы в Киеве подавали?
В Киеве нет консульства. Точнее есть но работает только к-во во Львове сейчас во всей Украине. При анкете указала Киев (они так сказали, так как мы с Киева, возможно им для отчетности нужны регионы) но подача во Львове