ТихоЯ• 09 марта 2024

Дівчата, шок. Цукор в крові

Приїхала до мами. А вона купила собі глюкометр. Поміряла....6,2
Це ж переддіабет !!
Взагалі то себе останнім часом почувала не дуже, втомлююсь, набрала багато, харчування не контролюю, малорухливий спосіб життя...
Але шоб аж так...
Шо робити куди бігти?
Вам телефонограмма• 09 марта 2024
На форуми! Бо навіщо ті лікарі!
Саджу все зарання• 09 марта 2024
Для начала к семейному или вы никогда больницу не посещали и не знаете что делать в первую очередь?
автор ТихоЯ • 09 марта 2024
Ответ дляВам телефонограмма
На форуми! Бо навіщо ті лікарі!
Смішно
Сама знаю шо до лікаря
Я спитала, може в кого так було
П´яна вишня• 09 марта 2024
Та це нормальний показник, шо за кіпіш.
Оля_с_киркою• 09 марта 2024
Это натощак?
Глюкометры обычно калиброваны по плазме и в них норма, как в венозной, до 6.
Через 2 часа после еды норма до 7,8.
Если это натощак, то нужно сдать анализы, гликированный гемоглобин, инсулин.
Додаю напруги• 09 марта 2024
Вы кушали перед этим? Норма сахара старая до 6.5, обычно врачи негласно на нее смотрят. Сахар скачет в течение для и это нормально
Для объективной картины сдайте гликированный гемоглобин
Коплю на груди• 09 марта 2024
Один раз ні про що не говорить, треба міряти хоча б два тижні. Здайте хоча б глюкований гемоглобін.
Начальник Анонимов• 09 марта 2024
Та поки що мабуть нікуди. Взятись за себе, підкорегувати все - харчування, фізичні навантаження, стрес звести на мінімум.
До речі, має сенс зробити аналіз на глікирований гемоглобін. І зранку, а не посеред дня після їжі.
Бюст Березуцкого• 09 марта 2024
Сдать в лаборатории: глюкоза, инсулин, гликированый гемоглобин и желательно глюкозо-толерантний тест и к эндокринологу
Тракторні війська• 09 марта 2024
Не кипишевать прежде всего . А идти к семейному и сдавать анализы . Я тоже сейчас в таком положении .
Пригощаю кашею• 09 марта 2024
Можливо,зверніться до ендокринолога.Перш за все треба схуднути.
Коплю на груди• 09 марта 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Сімейного цілком вистачить, заодно і заспокійливе пропишуть
Бурундучиха• 09 марта 2024
Ответ дляТихоЯ
Смішно
Сама знаю шо до лікаря
Я спитала, може в кого так було
Так 5.5 это ещё норма, чего такая паника?
Цікавий писочок• 09 марта 2024
Чекайте, тут потрібно купу всього ще вияснити. Робили тест натще, чи не їли вчора купу солодкого ітд. Зробіть глікірований гемоглобін і 3 доби натще рівень цукру. Тоді можна робити якісь висновки.
ТаЕщеОптимистка• 09 марта 2024
То робите контрольні заміри.
1 натощак.
2 через 3 години після сніданка
3 через 20 хвилин після обіду.
4 через 3 години після обіду.
5 через 20 хвилин після вечері.
Так 3 дні.
Все пишете з бумажкою до сімейного.
В мене цукор виліз, але після таких замірів лікар багато про мене розказав. То приколи мого організму, йому так зручно. В мене є інша проблема невиліковна та генетична і організм так пристосувався, як йому краще. Інші аналізи преддіабет не підтверджують.
Але в мене з вагою нема проблем, я астенік.
Верочка 100%• 09 марта 2024
Перестать жрать все подряд, больше двигаться и похудеть
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 марта 2024
Ответ дляСаджу все зарання
А что толку что я у врача была, сахар тоже 6,2 , берите себя в руки, спорт и меньше сахара
Замулена ріка• 09 марта 2024
У вас лишний вес, автор?
Квітка Миру• 09 марта 2024
Ответ дляТихоЯ
Смішно
Сама знаю шо до лікаря
Я спитала, може в кого так було
Так у всіх було чи є, хто набрав зайву вагу й має малорухливий спосіб життя.
Квітка Миру• 09 марта 2024
Ответ дляБурундучиха
У автора 6.2
Цідило правди• 09 марта 2024
Не кіпішуйте, по перше глюки калібровані по плазмі, тобто похибка буде. По друге, натщесерце міряли чи після їжі? Не женіть коней, це не 11.
КошкинДом• 09 марта 2024
Здати аналіз на глікований гемоглобін
Кукарачка• 09 марта 2024
взагалі наскільки я знаю лише в лабораторіі можуть сказати точний результат! я коли здавала на глюкометрі в мене показало 8 , лікар запевнив що це норма, і треба відняти 3, бо глюкометр трохи помиляться! але я перездала в лабораторіі і взагалі показник був 3,8. глюкометру не довіряю
А ось і я• 09 марта 2024
Ответ дляТихоЯ
Смішно
Сама знаю шо до лікаря
Я спитала, може в кого так було
Перестать наберать,пересмотреть питание.
Чарівне зіллячко• 09 марта 2024
Контролюйте харчування.Стіл номер 9.Пізніше перездайте аналіз.Додайте фізичні тренування.
Скляна миша• 09 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Это натощак?
Через 2 часа после еды норма до 7,8.
Гликированный гемоглобин
Глюкоза крови строго натощак ( воду не пить)
Эти два анализа внесут ясность
Если есть изменения- на прием к эндокринологу