Конфиденциальность• 09 марта 2024

А вам подобається творчість Тараса Шевченка?

Результат:
вже голосів: 136
52 (38.24%) Так
41 (30.15%) Ні
39 (28.68%) Вибірково
4 (2.94%) Тиць
ДаЗдраПерма• 09 марта 2024
Да. Особенно - кохайтеся чорноброві та й не з москалями
Юпитерная• 09 марта 2024
Да. Я прочла его в основном на русском еще до школьной программы. Как и Гоголя. И Загребельного.
Само_достаточная• 09 марта 2024
Ніколи не розуміла , чому її так популяризують, і ще а школі часто мала перепалки з вчителями стосовно моєї думки. Крім всього іншого, алкоголіків впринципі не сприймаю.
Удачная• 09 марта 2024
У каждого времени свои шедевры.творчество Рабле мне тоже не нравится, но в свою эпоху он был гениален, писал так,что им зачитывались. Тоже самое и с Шевченко, это был прорыв не только написать о тяжёлой судьбе крепостных и пр угнетенных, но ещё и в стихах. Но спустя столетия- это просто образец литературы прошедшего времени и не более
Головний кошак• 09 марта 2024
Нет. Мне вся украинская литература из школьной программы не нравится. Сплошные страдания, унижения, смерти. Тоска беспросветная. Да, может история страны и такая, но ну его нафиг подросткам такое читать.
КонхфЭдкаТузик• 09 марта 2024
Ответ дляУдачная
Більшість його цитат чудово вписуються в наші реалії сьогодення. Це класика
’За шмат гнилої ковбаси
У вас хоч матір попроси -
То оддасте’
тотторо• 09 марта 2024
Ответ дляГоловний кошак
Так, саме історія країни така. Але ми вперто не хочемо її ні вчити, ні памятати. Тому і маємо, що маємо(((
КонхфЭдкаТузик• 09 марта 2024
А як він смачно пише про душонки москалів
Чи може щось змінилось з того часу?
ГонУрова дівка• 09 марта 2024
Ответ дляГоловний кошак
Поддерживаю. Но мне вполне заходила интимная лирика типа Тичини, Сосюри итд. в этом направлении считаю они очень даже недооцененные.
Ашотакоя• 09 марта 2024
Дуже подобається як художник
Kidstaff Bot• 09 марта 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Тетяна-Шоп• 09 марта 2024
Його твори висвітлюють життя українського народу в ті часи зсередини сім´ї.
Це історія! Яку зараз так старанно переписують.
Piracanta• 09 марта 2024
Ответ дляГоловний кошак
Муму, надеюсь, вам понравилось
Goku5927• 09 марта 2024
Ответ дляPiracanta
Муму, надеюсь, вам понравилось
І ’Бєлий Бім, чорное ухо’ також
Buketik• 09 марта 2024
Всьо, аноніми зняли - ботня вшилася звідси
Шевченко - геній свого часу. Наші теперішні умови теж формують нових геніальних авторів, деякі вже навіть поклали своє життя за нас
Irina-5d24• 09 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Буває... але занадта принциповість це теж не показник психічного здоров´я
Olalita• 09 марта 2024
У нього неймовірні вірші, актуальні і по сей час. Легко читаються за складом, але не легко емоційно.
Irina-5d24• 09 марта 2024
Так, дужн подобаються його поеми. А також Лісова пісня Лесі Українки. Найулюбленіше
Евга-9246• 09 марта 2024
Він геній. Навіть якщо не брати до уваги всі злободенні твори, то хто ще зумів у коротенкому вірші так смачно описати вечір у селі, що при прочитанні ця картинка оживає. Це я про ’Садок вишневий...’
Yamarisha• 09 марта 2024
Ответ дляPiracanta
Муму, надеюсь, вам понравилось
Муму? Новелу Стефаника «Новина» читали? Ось де жесть.
Евга-9246• 09 марта 2024
Ответ дляYamarisha
Це ви так намагаєтесь доказати, що українська література гірша за російську? Нічого не переплутали? Форум наприклад
РойЛеля• 09 марта 2024
Тільки після 30 почала розуміть
Yamarisha• 09 марта 2024
Ответ дляЕвга-9246
Ні, не переплутала. І доказувати вам нічого не збираюсь, немає сенсу.
Евга-9246• 09 марта 2024
Ответ дляYamarisha
’Чого приходила, може що сказати хотіла...’
HelloKitty18• 09 марта 2024
Поважаю його творчість, вірші легко запам´ятовуються, торкаються душі, викликають співчуття.
Abrado• 09 марта 2024
Ответ дляГоловний кошак
В мене моя подруджка казала те саме і не розуміла чому стільки туги та сльоз. Я їй тоді намагалась донести про важку долю України і скільки горя ми зазнали, що особливо веселого мало.
Переосмислила вона все, коли в перші дні війни на Салтівці в квартирі сиділа молилась і чилала Шевченко, бо вийти не було можливості і їжа скінчилась і сусідній будинок розгатили.
Коли ми зустрілись, то вона сказала, що в той момент наш діалог згадувала і осмислення прийшло.
Yamarisha• 09 марта 2024
Ответ дляЕвга-9246
Словами дурня не навчиш…
ГО_1983• 09 марта 2024
Да, очень
Евга-9246• 09 марта 2024
Ответ дляYamarisha
Словами дурня не навчиш…
А, то ви намагались чомусь навчити?
Написали, що ’Муму’ відпочиває перед ’Новиною’, а тепер намагаєтесь виглядати мудрою і загадковою. ’Не вірю!’))
Coffee is Love• 09 марта 2024
Так, але за раз протипоказано читати багато. Бо усюди туга, журба депресія.
Час від часу треба, і дітям читати чи розповідати обов´язково.