Ухахайкина• 09 марта 2024
Що смачного в Швейцарії?
Що обов´язково попробувати, привезти , таке, чого нема в інших країнах
Метелики на душі• 09 марта 2024
Ничего особого в швейцарском шоколаде и сыре для меня нет- кроме цен (
Метелики на душі• 09 марта 2024
Там есть приложение, показывает, где вечером можно купить дешевле нераспроданные выпечку и т д в кафешках
Попадаются хорошие варианты
Ухахайкина
• 09 марта 2024
Шоколад не люблю , сир якось дуже стандартно, хотілося б ще щось
Ну ниче се• 09 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Ну так Вам вище годинник порадили. Купіть і з´їжте. Лікарі оцінять Вашу нестандартність.
Метелики на душі• 09 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Съешьте фондю - если денег хватит
Метелики на душі• 09 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Из нестандартного, чего нет в других странах _ мусорные пакеты , особенные в каждом кантоне
Но стоят космос ))))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 марта 2024
Фондю сирне, фондю чінуаз, раклет. Це 3 найвідоміших швейцарських страви. Рекомендую, всі смачні і аутентичні
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 марта 2024
Ответ дляМетелики на душі
Но стоят космос ))))
В них закладена ціна на вивіз сміття, тому і коштують космос
На привозе• 09 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Только фондю не вывезешь
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 марта 2024
Ответ дляНа привозе
Только фондю не вывезешь
Можна сир спеціальний для фондю купити. Він у вакуумі
ПрипоРошенная• 09 марта 2024
Сир Грюєр, шоколад Кає (виробляється тільки для продажу в країні, не експортується).
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 марта 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Можете назву шоколаду написати латинецею? Або фото скинути
ПрипоРошенная• 09 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Cailler, якщо не помиляюся.
Ухахайкина
• 09 марта 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Cailler, якщо не помиляюся.
Погуглила, він є в інших країнах
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 марта 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Cailler, якщо не помиляюся.
Аа, це французське призвіще. А я намагалася німецькою написати, і в мене не виходило знайти