Миловидна леді• вчера в 12:31
Живу в селі як вареник в маслі.В теплі і ситості
По феншую війни і ковіди.Фрукти,молочка,мясце і овочі свої.Дрова халявні -за літо приготовили,с посадок і біля ставка повирізали хащі.Свіже повітря.Влітку супер рибалка і грибочки.Пляжик біля ставка і великої ріки.По хаті ходиш гола.Пічка файна.Інет опт волокно і акум с інвертором .Майже не відчувається незручність.Тиша і спокій на нерви.РОБОТА ОНЛАЙН.Копійку складаю.І навіщо мені ті скворєчніки на етажах?У місті нерухомість здаю.Тоже копійка капає не мала
Блондинка в Шоколаде• вчера в 15:39
Ответ дляМиловидна леді
Для вас селяни усі тролі
Авторе, трохи переборщили з вигадками. Хоча ні, якщо батьки сільські люди, і поряд їх хата , тримають худобину, то може бути все як описали.
Білка в колесі• вчера в 15:48
Ответ дляничевока
Гола? Чи вдіваєтесь?
Соседа голой ждёт. Один парень на селе, бабы конкурируют
Ms. Любмая жена• вчера в 15:54
Ответ дляДверной_Проем
Скільки соток картоплі обробляєте? А кукурудзу свою садите чи з фермерських полів пердолите?
В своём доме лет пять жили, всё что успешно выращивали это помидоры кабачки и зелень. В основном только то что растёт как сорняк и не надо пропалывать и тп. Как то пробовали кукурузу вырастить, выросла крохотная и её кто-то пожрал жестоко. Капусту цветную брокколи и романеску, сожрала моль, мы грустно наблюдали как она летает с кустика на кустик тысячами наверное)).
Паспортний стіл• вчера в 16:21
Ответ дляСтефанія
Так натырят и делятся между своими, ну вы как маленькая)
Хто що тирить і хто що ділить? Бо це ви ніби з місяця, а так по селах прекрасно купують дрова, бажано щоб вже нарубані. І це поширена практика. Швидше шукати пригод на свою дупу по якихось лісах це вже вийняток.
Паспортний стіл• вчера в 16:21
Ответ дляСтефанія
Вот и ответ для всех тех, кто мне синих тёток ставил. Автор не отрицает даже.
Автор в такому селі живе, як я в Лондоні.
Марс атакует• вчера в 16:51
Ответ дляразмахер
у нас є будинок в селі, постійно їздимо, літом живемо, то там постійно треба, щось робити. Не представляю, як вписується онлайн робота, коли і город, і корова, і різна живність, і сад
Приватний будинок,то не дорівнює город/ корова і т.д
Марс атакует• вчера в 16:51
Ответ дляДесь так, але...
Ну то й добре.
Рекомендую менше хвалитися.
Я б з дітьми здуріла в такій реальності.
А на старість супер
Рекомендую менше хвалитися.
А на старість супер
Зате в укритті з дітьми спати не дурієте
размахер• вчера в 16:52
Ответ дляМарс атакует
ясне діло, але у автора як раз воно є, чи ви читати не вмієте
Марс атакует• вчера в 16:52
Ответ дляPrervana
Тем временем куб дров уже 4100😆
А 1000 куб газу 8000
Миловидна леді
• вчера в 17:19
Ответ дляМарс атакует
В селі сплять в своїх кроватях постійно.
Миловидна леді
• вчера в 17:19
Ответ дляПаспортний стіл
Заким ви тут строчили,я бульйон зварила з домашньої курочки
Миловидна леді
• вчера в 17:21
Ответ дляПаспортний стіл
Дивлячись яке село.У нас багато посадок,повалених дерев.Хащі
Миловидна леді
• вчера в 17:21
Ответ дляMs. Любмая жена
Огірки.Картопля.Кабачки
Миловидна леді
• вчера в 17:23
Біжи купи курку,яйце,молочку,яблуко,варення малинове,кролика,скільки стане грошей?
Анонім Перший• вчера в 17:35
Ответ дляPrervana
Тем временем куб дров уже 4100😆
У мани за сутки вырастает посадка ( их давно вырезали)
Анонім Перший• вчера в 17:36
Ответ дляЯ натуралка
Это как в фейсбуке русская вечно клубнику на ладонь показывает теплицы третьего родила, а у нее люди ботрачят везде, а она такая прямо хозяйка))
Ну шо вы так, она видео снимает
Банка з медом• вчера в 17:41
Ответ дляЯ натуралка
Это тоже уметь надо.
Заліковий троль• вчера в 18:16
Ответ дляМиловидна леді
А чего вы чужие деньги считаете?
Десь так, але...• вчера в 18:20
Ответ дляМарс атакует
Я таких не знаю, що сплять з дітьми в укритті
очки_ннадо• вчера в 18:30
Ответ дляТримаю свічку
о,тоді зрозуміло звідки молоко і мясце- алкаші мужички приносять за сеанс.
А, ну тогда понятно, что молоко и мясо есть и автор, живете как вареник в масле🤣
Вареник рулить🤣
Бесконечность-не предел• вчера в 18:37
Ключевое здесь работа онлайн и машина. С этим добром можно в любой точке мира жить.
Стефанія• вчера в 18:57
Ответ дляПаспортний стіл
Есть те, кто покупают, безусловно. Но полно и других. Почитайте ответы автора.
Миловидна леді
• вчера в 18:58
Ответ дляБесконечность-не предел
И платить за аренду сумасшедшие деньги.А тут свое
ТаЕщеОптимистка• вчера в 19:16
Ответ дляМарс атакует
100% ви праві,але тут вже набігли жителі шпаківень
Расскажите, как мы в своем доме легче живёте чем в квартирк
ТаЕщеОптимистка• вчера в 19:17
Ответ дляМарс атакует
Это всегда работа