Доброго дня,в мене таке питання,чи можемо ми повернутися до Словенії якщо на початку війни с березня по квітень місяць ми були в Словенії,але повинні були покинути країну бо терміново потрібна була операція,яку в Словенії не робили безкоштовно,а грошей в нас на неї не було.На данний час ми знаходимося в Німеччині майже два роки,бо потрібно було чекати на операцію ,потім операція і реабілітації.Нам дуже сподобалась Словенія,і на данний час ми хотіли би повернутися до Словенії на постійне проживання.Чи можливо це зробити.
Буду дуже вдячна за відповідь,за повагою Діана.
Luxurygirl• 09 марта 2024
Ответ дляKika-6655
Я не по теме со своим вопросом, но мне интересно, что вам понравилось в Словении?
Отсутствием медицины я так понимаю:)
Ответ дляssss12
приймуть , якщо відмовитесь від захисту в іншій країні. Якщо є питання, пишіть, відповім стосовно Словенії
скажіть будь-ласка, я планую переїзд на вересень місяць. Що мені треба мати з документів і можливо лі деякий час побути в лагері, доки знайду роботу.
Чи можливо підтвердити диплом? В мене дві доньки 15 та 5 років
Ответ дляDia678
можна підтвердити диплом через Eric Naric
документи всі, що маєте. Подаєтесь на захист, чекаєте, отримуєте документ. З роботою трохи важкувато, Словенія маленька країна, але все ж таки знайти можна. В мене сину 17 , вчиться в Словенії і Австрії одночасно, бо країни розташовані поряд і добре сполучення
inna160877• 09 марта 2024
Ви від тієї екології завиєте дуже швидко(осінь,зима) та весна -суцільні дощі,),проїзд та аренда житла дорожче ніж в Німеччині,ніяких програм по працевлаштуванню біженців не існує,у самих безробіття величезне-а так да,привітні люди-це те задля чого потрібен переїзд після Німеччини.
Ответ дляDia678
мені дуже подобається природа та люди, дуже привітні, я не про працівник зараз кажу, але і вони ставились з розумінням.
З приводу медицини нічого не можу сказати, так как не було потреби. Але сама країна дуже чиста і гарна, ще подобається освіта
А в Німеччині не так чисто?