Завжди з рушником• Изменено 09 марта 2024
Перша покупка квартири
Підкажіть про покупку квартири, бо це вперше, щось я нервую.
1. За налік можна чи це потрібно класти на карту?
2. Потрібна присутність людини на яку оформлюється?
3. Багато доларів 2003 2006 теж не розумію іх приймать
4. Нотаріус має значення який чи всі вони +- одне і теж? Державний приватний?
Можете взагалі сказати як це проходить, бо навіть немаю уяви
Дякую всім!
Завжди з рушником
• 09 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Ого, валютник..... Ми просто йшли всі разом у відділення банку і там перевіряли і перераховували валюту. Продавець отримав пачки зі стрічкою і печаткою банку. Це дієвіше, ніж ’валютчик’
Моє улюблене питання чи були там купюри старого зразка?)
НичеНипанимаю• 09 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну 3 роки тому це питання було не актуальне. Але зараз теж - мої батьки приїхали з окупації, привезли всі свої заощадження, що збирали десятиріччями. І звісно ж, долари були старого зразка. Пішли в банк поклали гроші на депозит (прийняли без проблем) а потім так само без проблем зняли, але вже видали нові
Викупана• 09 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Дякую 🌷це прям те що хотіла почути)
Дивлячись де ви купуєте, якщо в крижополі, то прийняти можуть з одними умовами, а якщо в Києві, то інші
Вчителька з мікрорайону• 09 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
А долари були старого зразка? Їх в банках приймають?
Зазвичай гроші готівкою, хоча були одні, що хотіли саме на карту. І ті, у кого ми купували, то для них було принципово, щоб долари не старого зразка. За рік випуску купюр вже не пам´ятаю, який хотіли. Гроші перепровірили в банку. Нотаріус приватний.
Туфли в чешуе• 09 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Питання не мені, але відповім
Якщо ви берете вторинний ринок, а не в забудовника і продавець хоче валюту готівкою, то це вже від нього залежить візьме він старі купюри чи ні. Ми продавали, то не хотіли старі, брали лише сині. І потім коли купували більшу квартиру собі, то це був наш плюс в плані торгу, що в нас була готівкова валюта на руках новими купюрами, хоч через годину до нотаріуса.