Не сумніваюсь що типу відчувають, але у більшості це так виглядає, що він або знаходить схожу на маму і все для неї робить (якщо вона згодилась бути з ним), або страждає все життя (якщо не згодилась), або намагається переробити, коли дружина не вписується в його поняття.
Також часто бачу чоловіків, які мають нульовий емоційний інтелект і готові переслідувати жінку, яку вони ніяк не зачепили, бо вона, наприклад, подобається зовні - вони можуть навіть назвати це любов´ю і робити все, щоб її "добитись". Йому все рівно, чи щось вона відчуває до нього, це вже якась психопатія.
Є такі що всім підряд щось пропонують, бо все рівно нічого в емоційному плані не відчувають і цих жінок не розрізняють, просто якось логікою вирішують що типу вона йому "підійде".Звідси ще йдуть ці приколи про "я розведений з дитиною і ти теж, живемо поряд то давай бути парою".
А ви часто зустрічали чоловіків, які мають елементарні знання в психології, хоч трохи емоційного інтелекта, можу відчувати якусь гаму адекватних емоцій, а не лише страждання або бігання за кимось, чи звичку? Цікаво почитати.
Marybellycrystal• 10 марта 2024
У вас серьезные негативные убеждения на счет мужчин, которые в жизни не очень скажутся на отношениях. Мужчины умеют любить и намного сильнее и честнее чем женщины. Так что советую психоаналитика, который поможет изменить фиксации на обесценивании мужчины. Я серьезно, это реально опасно для жизни , если хотите создать крепкие счастливые отношения
Ответ дляMarybellycrystal
Дайте догадаюсь, ви і є цей псехолог, а ще ви написали книгу і запропонуєте її купить
Ответ дляMarybellycrystal
1 -- У вас серьезные негативные убеждения.
2 -- Мужчины умеют любить и намного сильнее и честнее чем женщины.
В одному коментарі, Карл (давно його не було;)!!!
healer09648293• 10 марта 2024
Що ж, може і нам пощастить знайти такий скарб… але то очевидно не для кожної. Я про справжнє кохання на кшталт такого як пишуть в пʼятому коментарі
healer09648293• 10 марта 2024
Ответ дляTammy21
Чоловіча соціалізація -- величезна проблема. Але, сорі за банальність, чоловіки теж люди;)
Мда, весь час забуваю про це. А може і не тільки я
Ответ дляEmm11117
Я не про соціалізацію, а про емпатію як фізіологічну вбудовану характеристику)
Емпатія притаманна людству цілком, тому що ми соціальні створіння, але вона буває різна та не завжди вбудована (чи завжди не вбудована?). Сама соціалізація за гендерною ознакою ламає (чи не вибудовує?) систему. Як хлопчик може бути сприйнятливий до емоцій, якщо його з дитинства вчать їх заперечувати? Якщо він бачить на очі те, що жінка буквально другосортна?
Ответ дляTammy21
Я не думаю, що чоловіки обучаємиє емпатії, якщо чесно. Просто видно у них така фізіологія, що вони можуть любити лише одним місцем.
Korsika999• 10 марта 2024
Девочек с детства приучают к эмпатии. Мужчин обычно нет. Социализация очень влияет. Пообщалась немного с иностранцами в реале, они другие. Да, тоже весьма далеки от идеала или эмпатии как у многих женщин. Но менее злые, более понимающие чем наши. Я не говорю, что они лучше. Но это явные плоды воспитания в другом обществе, с отличными от нашего установками.
Автор, ви охвучили мої довгострокові думки. Теж хотіла про це тему створити, але не знала як словесно оформити, щоб зрозуміли. Здається, вони геть не розуміють нічого у психологіі, відносинах, «чують» жінку % на 30, і найсильніші т.н «емоціі» тільки під час інтиму. Та і цьому вони не придають особливої значимості. Ну якось все пісно і неемоційно в них все. Короче, вони інші. Хоча до кінця нам не зрозуміти їх будову
Ответ дляMarybellycrystal
Не фантазируйте мужчины всякие бывают, как и женщины.))
Ответ дляKorsika999
А, ну про іноземців це правда, але може це загалом більш високий рівень культури, який у нас і так низький і не росте зовсім.