язззззь!!!• 10 марта 2024
При поданні резюме про стаж роботи як правильно вказувати (з декретом чи без)??
1,5роки працювала, далі 4 роки декретної відпустки.
язззззь!!!
• 10 марта 2024
Ответ дляБла бла бла
Ви в декреті працювали?
ні, але по трудовій жодного слова про декрет
Без образів• 10 марта 2024
Вообще не упоминайте декрет, вы думаете прямо все hr сидят анализируют, сколько вы были в декрете))
Краля-Галя• 10 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
ну и вы молчите.
или вы хотите играть в жертву
Бла бла бла• 10 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Пишіть як є
Досвіду вам той декрет не додав
2020-2024 декретна відпустка
2018-2020 головний архітектор тов «самобуд»
Досвіду вам той декрет не додав
2020-2024 декретна відпустка
Краля-Галя• 10 марта 2024
Ответ дляБла бла бла
Пишіть як є
Досвіду вам той декрет не додав
2020-2024 декретна відпустка
Досвіду вам той декрет не додав
2020-2024 декретна відпустка
нафига ???
Йосип_молодий• 10 марта 2024
В мене з 7 років роботи на одному місці декрет був 8 місяців, тому не вказувала.
Яжемать Мне можно• 10 марта 2024
в вашем случае - я вообще не смотрю на резюме. Даю тестовое задание, найти ошибку в трех договорах и т.д. Меня больше волнует, когда такие после-декретные специалисты линяют перед сдачей проекта на ’заболел ребенок’, я о тех, которые этим спекулируют. По теме - важны ваши знание, коммуникация... все понимаю, что декрет ’сделал’ свое дело и многие вещи нужно начинать учить с нуля.
Бла бла бла• 10 марта 2024
Ответ дляКраля-Галя
это не ваше дело
Так до мене може прийде такий спеціаліст
Бла бла бла• 10 марта 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
У нас також. Дали тестове завдання розрахувати-накреслити. Подивилися швидкість, правильність. Все
Аби перед здачею не було: немає з ким дитину залишити, дитинка захворіла, треба в садочок на свято осені
Яжемать Мне можно• 10 марта 2024
Ответ дляБла бла бла
так вы все и так проверите - есть единый информационный портал ПФ по коду сейчас все можно проверить, я так врунов и проверяю (ну и не только так).
Бла бла бла• 10 марта 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ще б перевіряти чи не піде в найвідповідальніший момент на свято в садочок
Яжемать Мне можно• 10 марта 2024
Ответ дляБла бла бла
все эти моменты оговариваются в трудовом договоре, у нас есть зарплата, а есть вознаграждение (по итогам проектам), ну и есть мотивация. Моя компания не берет людей которые приходят просиживать штаны и высматривать чат садика.
язззззь!!!
• 10 марта 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
ви не мама?
Це перше.
Друге.
Моя дитина вже дорослий підліток, і так, я хочу повернутись у сферу, де працювала відразу після універу.
Це перше.
Друге.
Яжемать Мне можно• 10 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
ви не мама?
Це перше.
Друге.
Це перше.
Друге.
если вы внимательно прочти мой ответ, то вы поняли о каких мамах идет речь. Искренне желаю вам удачи в поиске работы, главное это желание и навыки, главное не начинать с вранья, как вам там советовали. Все получится.
язззззь!!!
• 10 марта 2024
Ответ дляМуркамурковна
Перший раз бачу, шо треба в резюме декрет писати)))
Ви мені?
Про декрет писати не буду, питаю, чи вказувати стаж як в трудовій 5,5р, чи 1,5р реального стажу роботи
Муркамурковна• 10 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ви мені?
Як у трудовій)
Муркамурковна• 10 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Дякую)
І поменше слухайте цих кар´єристок, які вам розказують про вашу профнепригодність) діти і робота ніколи не заважають один одному, заважають тільки рабам роботи і недобросовісним роботодавцям, яким просто в житті делать нехер крім як пахать 24/7
А і які вижмуть з вас все і пошлють нах бо вам 41)) чи у вас апендицит лопнув
Краля-Галя• 10 марта 2024
Ответ дляБла бла бла
та кому вы нада