Прилипало• 10 марта 2024
Возможно ли похудеть с таким питанием?
Если с понедельника по пятницу держать дефицит калорий и спорт по вечерам. А в выходные наедаться?
Я работаю, и на работе ем только в перерывы, получается держать дефицит, примерно 1300 ккал, плюс минус. А дома в выходные никак не получается(( Жру на 2000. Реально так похудеть? Или только удержать вес так можно?
МинерАлочка• 10 марта 2024
Так,я так худла, чітміл у вихідні,правда,я ще багато гуляла пішки у вихідні.
Прилипало
• 10 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
Я только лежу(( И ем
МинерАлочка• 10 марта 2024
Ответ дляВідповів всім
Чем вы наедаете 2000 ккал? Там же явно много лишних вредностей.
Так в цьому ж і прикол. Тортик,цукерки,пицца, чіпси. Так навіть спортсмени роблять. Весь тиждень зож,у вихідні їси що хочеш.
Прилипало
• 10 марта 2024
Ответ дляВідповів всім
В основном это сыр, жирное мясо, хлеб, орехи. Сладкого не ем, ну может йогурт иногда.
Відповів всім• 10 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Сократите немного. Пусть будет чит мил, но не с таким превышением ккал. Похудеть то вы похудеете, но привычка наедаться всего подряд останется и вес быстро вернется.
Прилипало
• 10 марта 2024
Ответ дляВідповів всім
Так если бы могла сократить, то и вопроса бы не было... Это я типа сократила и так. Раньше жрала гораздо больше.
Відповів всім• 10 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
Чит мил это не объедаться всего подряд, а позволять себе немного расслабиться, съев 1-2 вредности, немного превысив ккал.
Мира всем• 10 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
В ОДИН прийом їжі можна дозволити все те що ви перерахували (щось одне із вашого списку), раз на тиждень максимум. А не всі вихідні нажирати те, що скинув за тиждень.
Відповів всім• 10 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Не ешьте все это одновременно.
МинерАлочка• 10 марта 2024
Ответ дляВідповів всім
Так я ж і не кажу що на 10 тис калорій треба їсти. Я,наприклад,собі дозволяла шматок наполеона у вихідні, це вже +500 калорій.
Прилипало
• 10 марта 2024
Ответ дляВідповів всім
Не ешьте все это одновременно.
Ем в разные приемы, но вместе получается 2000+ ккал в день.
Відповів всім• 10 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
Можна навіть зі шматком торту не виходити за рамки дефіциту ккал.
МинерАлочка• 10 марта 2024
Ответ дляМира всем
Це вже не чітміл,це інше. Ок,один прийом їжі заміняється на торт і їмо торт кожного дня,замість того щоб їсти його тільки 1 раз на тиждень у вихідний. Це зовсім не краще. В торті немає нічого корисного,ви відібрали у свого організму білки і вітаміни з іншої корисної їжі на увесь тиждень.
Відповів всім• 10 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Один раз в неделю, а не в один прием пищи. Вписывайте в ваши рамки свои вкусности.
Золота орда• 10 марта 2024
нет, вы не похудеете и даже наберете. суммарно, если у вас нет стабильной физ активности, то у вас профицит, судя по вашему описанию
Доставучая• 10 марта 2024
Возможно похудеть, если в среднем за неделю дефицит, исходя из ваших роста/веса/возраста и правильное соотношение бжу
И дефицит - это не 1300, а больше, учитывая, что только базовый обмен 1200
кураГАЛЯ• 10 марта 2024
Це якийсь рхп вже...
Навіщо так робити? Ви ж собі здоров´я підриваєте. Вам треба обов´язково наїдатися і отримувати кайф від їжі під час ’дієтичного’ режиму.
Неможна себе мучити, голодувати. Неможливо постійно ’стримуватися’. Треба просто формувати нові звички, які вас задовольняють.
кураГАЛЯ• 10 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Я только лежу(( И ем
Може, в тому і причина? Ви не задовольняєте всі свої людські потреби, а перебором їжі просто компенсуєте? Більше турбуйтеся прл себе, більше себе любіть, більше себе радуйте. А то, звісно, ви себе нещасною почуваєте, жалієте і підвищуєте ендорфін виключно їжею.
сЛАдКОежКА• 10 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
У спортсменов читмил раз в три недели
Прилипало
• 10 марта 2024
Ответ дляЗолота орда
Тренировки 3-4 раза в неделю (1-2 силовые, 2 кардио). И два раза йога
МинерАлочка• 10 марта 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
У спортсменов читмил раз в три недели
То у професійних може. І автор явно не спортсмен.
Прилипало
• 10 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Це якийсь рхп вже...
Так я не голодаю... 1300 это как раз оптимально для меня, если есть только полезное и нормальные порции, не большие. Базовый обмен у меня 1100.
Проблема в том что в выходные я не могу сдержаться и переедаю. Да, у меня рпп с детства.
Мира всем• 10 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
Ви не дочитали. Я написала що це можна робити раз на тиждень.
Прилипало
• 10 марта 2024
Ответ дляДоставучая
Как правильно рассчитать дефицит за неделю?
Если вес сейчас 57, рост 162, возраст 42. Астеник, тонкая кость, сейчас жира 30% весы показывают. Базовый обмен в день 1100.
Вес был 74, скинула 17 кг за год, и дальше не могу, уже полгода вес стоит. Надо еще 4 кг скинуть до нормального вида.
Прилипало
• 10 марта 2024
Ответ дляВідповів всім
Не получается, в том-то и дело.
МинерАлочка• 10 марта 2024
Ответ дляМира всем
Я написала те саме,що один раз на тиждень їси що хочеш.
Ні, це в кращому випадку зупинить набір ваги, і то 1300 ккал це здається не для схуднення, тож схуднути ще й наїдаючись у вихідні ніяк не вийде.
Я колись на інтервальному харчуванні вирішила, що можу їсти у своє вікно що забажаю. Вийшло, що голодаючи з 16 дня по наступний ранок я не тільки не схудла, а ще й повільно потрохи набирала. А от правильне харчування до 1200 ккал почало давати результат і ніякого голоду, все комфортно.
Постарайтесь замість чіпсів на вихідні купити інші нові смаколики - нарізку з улублених овочів, курячу відбивну чи запечену лодочкою грудку з чимось, грибочки, фруктову тарілку тощо.
Прилипало
• 10 марта 2024
Ответ дляraven_i
Я не беру вкусняшки, наедаю обычной едой, вот типа отбивными, тушеным мясом, орехами, сыром, яблоками... Мне просто всегда мало, стопа нет((( Желудок растянут с детства, закармливали всегда.
И вот получается что на работе хочешь не хочешь а ограничивашься прерывом, поела и пошла работать. А на выходных тяжело сдерживаться ((
Ответ дляПрилипало
Тоді інший варіант - спробуйте в п´ятницю зробити розвантажувальний день. Наприклад, на кефірі, або ряжанці, або на яблуках. І шлунок зменшиться, і до вихідних ’підготуєтесь’.
Але по всьому виходить, що Ви не наїдаєтесь ні обідом, ні вечерею, тому й звикли ’доганятись’. Нічого у Вас там не розтягнуто, скоріше за все. Додавайте більше овочів і білку у раціон, яйця, індичка і курка, і поки приберіть все надто калорійне, типу горіхів, сиру, свинини, картоплі, соусів, тіста.
Курка і овочі теж смачні, салатики, яблука малокалорійні, тож їжте їх спокійно. О, і пийте воду. Я її сама не люблю, але треба)