Я только за!• 10 марта 2024

А нормально ли выйти замуж по причине беременности через 2 месяца

После знакомства с мужчиной?
Айболитная• 10 марта 2024
Сами решайте, что чувствуете. Кто-то потом всю жизнь живет счастливо, кто-то еще до родов расходится.

Айболитная• 10 марта 2024
Ответ дляЖена сантехника
А давайте без варіантів. Є норма і є не норма. Просто ця норма у кожного своя. Ви б вийшли заміж через два місяці?
В 20 пошла бы) в 40 уже нет))) слишком много тараканов и недоверия, чтоб решиться
Жена сантехника• 10 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Тому я така категорична, старію))))
Вилосипедниця• 10 марта 2024
Я так вышла через месяц
Біле пальто• 10 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Я так вышла через месяц
Мені б через місяць знайомства ще було б тупо стидно ділити один унітаз із цим чоловіком і какати/пукати та спльовувати при чистці зубів коли він ось через стінку. І прокидатися зранку з кисляками в очах і ранковим запахом з рота. Секс сексом під час сексу обоє красиві і спокусливі, а те що я описала це вже неприглядна людська фізіологія яку сприймаєш коли вже не закоханість а родственна любов, за місяць людина прям рідною ще не стане. Тільки не треба писати що ви німфа лісна 24/7 і какаєте радугою. Ну якщо ви вийшли заміж у двоповерховий особняк то можливо.
Біле пальто• 10 марта 2024
А коли вагітна там ще куча всякого непривабливого. Не всі вагітні виглядають як ота жінка джигана. За два місяці спілкування ти ще поки що приваблюєш пересічного чоловіка ’нарядна й красива’, на мою думку це ще не той період почуттів коли тебе люблять в любому вигляді. Хоча звичайно трапляються виключення.
Душка-свекрушка)))• 10 марта 2024
Якщо чоловік радий вашій вагітності і робить вам пропозицію одружитися залюбки, то , звичайно, це щастя! Якщо під тиском вагітності, з під палки, так би мовити, то не норма. Це ж очевидно
Обращеница• 10 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Лично я занималась сексом без презерватива с большинством своих половых партнеров. Да, это ненормально. Но мне попадались мужчины, не желающие пользоваться презервативами. А я не могла на этом настоять
вы свой выбор делали, какие они нежные, видите ли, не стоит)))
у меня всего один партнер такой был, по молодости, слава богу без последствий.
120-120-120 (не худею)• 10 марта 2024
Ответ дляОбращеница
Что не стоит?

Vaslek• 10 марта 2024
Брак по залету. Он бывает разный, но чаще неудачный
Молчавочка• 10 марта 2024
Нормально каждому свое.
Я второй раз вышла замуж через 3 месяца ровно после знакомства. Замужем уже 7 лет.