Вчителька з мікрорайону• 10 марта 2024
Що краще подарувати хлопчику 3 років. Машинку-конструктор чи просто конструктор?
Знайшла ці гарні варіанти
Чарочка діда• 10 марта 2024
Зависит от того, чем мальчик интересуется. Но обычно у мальчиков машинок больше чем нужно, для разнообразия подарите просто конструктор.
Перша леді колгоспу• 10 марта 2024
Машинку -конструктор з шурупокрутом на батарейках, там де знімається механізм і вставляється в машину, щоб вона їздила. ось такого