YaЯна• 10 марта 2024

Ви любите свою роботу?

Чи чекаєте вже скоріше понеділка, щоб побігти на улюблену роботу?
Поділіться в коментарях за що любите свою роботу і ті, хто не люблять за що ні
Результат:
вже голосів: 70
29 (41.43%) Нормально
16 (22.86%) Терпіти не можу
14 (20%) Обожнюю свою роботу
11 (15.71%) Результати
marata• 10 марта 2024
Рівно дихаю до неї)) Ненависті нема. Люблю за зарплату)

dulenok• 10 марта 2024
Я просто работаю
alisarich• 10 марта 2024
Обожаю, пришла поела , попила кофеек, потрындела, покурила , выгуляла наряды и пошла домой
jannjann77• 10 марта 2024
Люблю. Но я уже старенькая и на работу не лечу. Просто иду.
parele• 10 марта 2024
Люблю. Но понедельника с радостью точно не жду, потому что дом люблю больше))
Рюшка-Ринка• 10 марта 2024
Дуже люблю. дистанційна (1 раз на тиждень в офісі), класний куратор (я на адаптаційному періоді, оскільки лише 2-й місяць працюю), гарні колеги, додаткова ( нескладна- зніматись у відеорозясненнях) робота додатково оплачується. В офісі безкоштовна кава, вода. Є можливість просувати себе як експерта (планую розпочати власну діяльність), коротше - я задоволена.
Але я цю роботу місяців 7-8 шукала
МашМааш• 10 марта 2024
Очень люблю, но иногда , конечно, может зоьеться чего-то другого) типа с семьёй побыть, поспать, погулять

Петрик• 10 марта 2024
Не люблю. З понеділка вже чекаю п´ятницю.
Kot_v_meshke• 10 марта 2024
Люблю, но понедельника не жду))))). Лень утром вставать, собираться, ехать.
angelo4ka• 10 марта 2024
Люблю свою профессию, но работа превратилась в адище
Пандора• 10 марта 2024
Нормально відношусь. Адекватно так би мовити. Все офіційно. Премії. З.п. більш менш. Поруч з домом. Є моменти, які бісять. Але це на кожній. Тимчасово все може влаштовувати. Щось що буде бісить все одно вилізуть.
lasorbonne• 11 марта 2024
Ответ дляРюшка-Ринка
Але я цю роботу місяців 7-8 шукала
Ким працюєте?
Рюшка-Ринка• 11 марта 2024
Ответ дляlasorbonne
Ким працюєте?
Податковий юрист-експерт