Злюка бобер• 10 марта 2024

Що б ви зробили на нашому місці? Оренда нерухомості

Орендуємо квартиру, ціна звичайна для цього міста (550 уо, маю на увазі, що орендуємо не супер дешево). Коли знімали, не було квартир, які б влаштовували на 100%, але час вже піджимав, тому зняли цю компромісну квартиру. Живемо 3 місяці, всі недоліки, які були, господарі усунули (але ми на це витратили багато нервів і часу). Але в квартирі є великий (для мене) мінус - відсутня посудомийка, й поставити її, навіть за наш рахунок, можливості немає - вона не влізе, конфігурація кухні не передбачає встановлення. Живемо вдвох з чоловіком, іноді бувають гості, приїжджає дитина, але більшість часу ми самі. Обидва багато працюємо, добре заробляємо, робота морально виснажлива, в мене й чоловіка немає сил ще мити посуд, не кажучи вже про те, скільки на це йде води й газу на її підігрів+ до цього ми вже років 15 посуд не мили руками, то ж розуміємо різницю. Питання - чи змінили б ви квартиру передчасно (втративши заставу 550 уо) +знову переїзд через 4 місяці, збирання речей тощо, через таку, для багатьох, я впевнена, дрібницю, чи жили б далі ще 8 місяців до кінця договору? Інші дрібні недоліки присутні, але несуттєві, через них би не змінювала житло.
Результат:
вже голосів: 147
112 (76.19%) Це дрібниця, живіть далі
19 (12.93%) Комфорт важливіший за 550 уо
16 (10.88%) Тиць або свій варіант
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так добре заробляєте що по квартирам з´йомним тикаєтесь?
Так багато хто зараз робить, бачу, що вам незрозуміло, через що. Нам непотрібна особиста нерухомість у місці проживання

автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляТоптунша
Нет, заливать воду можно вообще кувшином а водоотвод в раковину положить
Дякую, не знала такого, не зустрічала в оглядах
Панна Кота• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Її треба підключати, робити отвір у стільниці, для забору й зливу води
Не треба.
ФсеСама• 10 марта 2024
Не представляю жизнь без посудомойки, даже будучи беженкой в чужой стране я ее купила
Форс мажор• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Думали про це, але вона коштує 10000-12000 грн, й щоб її встановити, треба робити отвір у стільниці, на що не згодні господарі + я впевнена, що вона мене буде бісити, тим, що місце займає, але в неї мало що влазить
Беко настольная,кастрюля и сковородка помещаются
Зачем дырка?
Заикальница• 10 марта 2024
Яка різниця. Ви всеодно будете клювати мозок всім
Marmu• 10 марта 2024
Ответ дляНе зви чайна
А кто у вас дома убирает? Готовит?
Помыть посуду на двоих это самое меньшее по затратам сил и времени.
Если у вас на это нет сил, то кто делает все остальное?
ну ось у мене є сили приготувати, а натхення мити посуд після того уже немає)

Панна Кота• 10 марта 2024
І є повнорозмірні пмм, не встроювані, окремостоячі. Поставте хоч посеред кухні
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляНагайна
Автор, два хорошо зарабатывающих человека не в состоянии решить вопрос, готовы ли они потерять 550 долларов или нет?
Я готова, чоловік в принципі також, але не хочеться знову переїжджати. Ось намагаюся вирішити - це я заганяюся чи справді варто переїхати. Я розумію, що це нібито дрібниця, але бісить, навіть якщо посуд миє чоловік. Інші мінуси були суттєвіші, господарі не попередили про них, але їх вони зі скандалом усунули. Можливо, в мене вцілому негатив до житла після цього, не знаю
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляТоптунша
Купите одноразовую посуду если вам все не так, поели выбросили
Я не хочу їсти з одноразового посуду + де взяти одноразові каструлі /сковорідки?
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
Вы сначала найдите квартиру которая вам полностью подходит а потом решайте,не факт что найдёте .Там будут другие минусы которые вас могут не устроить.
Я дивлюся, іноді такі трапляються, але не часто
На границе• 10 марта 2024
Купляйте одноразовий посуд
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляasjaua
Тоді з чоловіком на чувачі або в карти хто миє посуд. Підказка: люди, що зазвичай вперше викидають ’ножиці’, другий раз їх викидають теж. Тому ваші варіанти 1.ножиці 2.камінь
Майже завжди миє чоловік, але питання не в тому, хто миє, а в тому, що це займає час й руками так, як посудомийна, не помиєш
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляФорс мажор
Зачем дырка?
Для забору й зливу води, але вже зрозуміла, що це не обов´язково. Проте куди її дівати, якщо переїдемо?
язззззь!!!• 10 марта 2024
Купіть й всі шланги назовні. Потім продасте чи подаруєте
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляЗаикальница
Чого б це? Зараз нікому не клюю й не збираюся
asjaua• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Камінь рулить. Миття посуду на 2 людини займає 15 хвилин на день максимум. Скажіть що в вас немає цього часу і тоді я не повірю що в вас немає грошей на доставку з ресторану)
Стрекоза любви• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
На різних продавалках можна продати
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляasjaua
Є на доставку, але ж посуд після доставки теж треба мити.

На границе• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Так їжте з того в чому вам доставлять їжу. Потім викидаєте і не треба нічого мити.
asjaua• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
В аврорі 100 кульочків 22 грн. Їжте з них.
Простоваля• 10 марта 2024
А какая к Вас может быть посуда, Вам и готовить некогда. Подогрели в чем купили и выбросили тару. Где посуда ?
Суцільна зрада• 10 марта 2024
Ответ дляПростоваля
года два так питалась.... одно удовольствие
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляНа границе
Мене такий варіант не влаштовує
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляasjaua
Ви дивна
Простоваля• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Так ешьте из той тары, в которой привезли.
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляПростоваля
Мы не кожен день замовляємо доставку + є ще сніданок. Коли в нас була посудомийна, я її запускала 1/2 рази на день (2- у вихідний), тобто посуду не так й мало
ПесиКот• 10 марта 2024
Автор, по темі, я б шукала нову квартиру. Для мене мій комфорт важливіший. Мити руками посуд це жах після 15 років користування посудомийкою. Маленька покупна погоди вам не зробить, гриль туди не влізе нормально з каструлями і тд. Готувати на грилі через пергамент мені не подобається.
Оля_с_киркою• 10 марта 2024
Ответ дляMarmu
Муж есть для этого.
Мамин тріль• 10 марта 2024
Простите, а перед тем как поставить в посудомойка Вы что с посудой делаете?