Злюка бобер• 10 марта 2024
Що б ви зробили на нашому місці? Оренда нерухомості
Орендуємо квартиру, ціна звичайна для цього міста (550 уо, маю на увазі, що орендуємо не супер дешево). Коли знімали, не було квартир, які б влаштовували на 100%, але час вже піджимав, тому зняли цю компромісну квартиру. Живемо 3 місяці, всі недоліки, які були, господарі усунули (але ми на це витратили багато нервів і часу). Але в квартирі є великий (для мене) мінус - відсутня посудомийка, й поставити її, навіть за наш рахунок, можливості немає - вона не влізе, конфігурація кухні не передбачає встановлення. Живемо вдвох з чоловіком, іноді бувають гості, приїжджає дитина, але більшість часу ми самі. Обидва багато працюємо, добре заробляємо, робота морально виснажлива, в мене й чоловіка немає сил ще мити посуд, не кажучи вже про те, скільки на це йде води й газу на її підігрів+ до цього ми вже років 15 посуд не мили руками, то ж розуміємо різницю. Питання - чи змінили б ви квартиру передчасно (втративши заставу 550 уо) +знову переїзд через 4 місяці, збирання речей тощо, через таку, для багатьох, я впевнена, дрібницю, чи жили б далі ще 8 місяців до кінця договору? Інші дрібні недоліки присутні, але несуттєві, через них би не змінювала житло.
Результат:
вже голосів:
112 (76.19%)
Це дрібниця, живіть далі
19 (12.93%)
Комфорт важливіший за 550 уо
16 (10.88%)
Тиць або свій варіант
Злюка бобер
• 10 марта 2024
Ответ дляKotaysi
Автор, ну для Европы 550 баксов это минимум. Мойте посуду руками и не возмущайтесь
А до чого тут Європа? Я знімаю в Україні
Летюча помилка• 10 марта 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так добре заробляєте що по квартирам з´йомним тикаєтесь?
Одразу видно кого війна не коснулася
Форс мажор• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Для забору й зливу води, але вже зрозуміла, що це не обов´язково. Проте куди її дівати, якщо переїдемо?
С собой взять,она как микроволновка
Секс-Бомба• 10 марта 2024
Ответ дляНагайна
Автор, два хорошо зарабатывающих человека не в состоянии решить вопрос, готовы ли они потерять 550 долларов или нет?
они экономят на воде на мытье посуды
Злюка бобер
• 10 марта 2024
Ответ дляasjaua
Мене торкнулася. Вдома пмм лишилась.Але в мене на зйомі питання про цей гаджет не виникає.
Удалено администрацией...
Секс-Бомба• 10 марта 2024
Ответ дляФсеСама
Не представляю жизнь без посудомойки, даже будучи беженкой в чужой стране я ее купила
а в мене стоїть. награлася вже
Я така бойова• 10 марта 2024
Ответ дляasjaua
Тоді з чоловіком на чувачі або в карти хто миє посуд. Підказка: люди, що зазвичай вперше викидають ’ножиці’, другий раз їх викидають теж. Тому ваші варіанти 1.ножиці 2.камінь
Ого круть. Не знала)
ПесиКот• 10 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Переключились?)
Не теряйтесь.
Ну 75% яким комфорт життя не важливий тільки це і можуть придумати) для мене як і для автора комфорт важливіший, не розумію навіщо працювати, якщо не можеш його собі забезпечити.
Лама_мама• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Щоб помити посуд??
Чому ні? Можна в свому ж будинку знайти жінку, яка прийде ввечері і все перемиє...
Оля_с_киркою• 11 марта 2024
Ответ дляПесиКот
Так это вы себе на второй акк пишите, а не мне.
У вас там траблы с комфортом.
Как и с акками.
У вас там траблы с комфортом.
Как и с акками.
Сладко-соленая• 11 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Думали про це, але вона коштує 10000-12000 грн, й щоб її встановити, треба робити отвір у стільниці, на що не згодні господарі + я впевнена, що вона мене буде бісити, тим, що місце займає, але в неї мало що влазить
Ну то візьміть вживану і потім залишите. Ціна питання буде тисяч 4-5.
Злюка бобер
• 11 марта 2024
Ответ дляЛама_мама
Навіщо мені стороння людина в квартирі?
Хтомолодець? Я!• 11 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
продавать на олх
Я така бойова• 11 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Я готова, чоловік в принципі також, але не хочеться знову переїжджати. Ось намагаюся вирішити - це я заганяюся чи справді варто переїхати. Я розумію, що це нібито дрібниця, але бісить, навіть якщо посуд миє чоловік. Інші мінуси були суттєвіші, господарі не попередили про них, але їх вони зі скандалом усунули. Можливо, в мене вцілому негатив до житла після цього, не знаю
Як ВПО , скажу вам що вам дуже пощастило, що таки усунули. Серед моїх друзів мало кому щастить з господарями, котрі хоч щось усуваують.
Бойлер ми вішали самі, кран міняв чоловік, постійні проблеми з каналізацєю. Чули приказку ’два переїзди дорівнюють одній пожежі’?
Життє Бентежне• 11 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Коштує тут все приблизно стільки ж, але багато хороших квартир в новобудовах, в яких здані не всі секції, тобто навкруги будівництво + ще паркінги не добудовані. А тут будинку 3 роки, все вже готове, але це єдиний плюс. Переїхали, бо минулу квартиру виставили на продаж й знайшовся покупець, треба було терміново з´їхати, то ж погарячкували. Були великі проблеми з котлом, думали з´ їжджати одразу, але вони після скандалу замінили. А так - велика, світла, сучасна, як на зйомну - +/-нормальна. Тому й вагаюся
Ще й гучні ремонти в тих новобудах. Може дійсно краще залишитись в цій квартирі? І якщо є секція в кухні на 45см або на 60см, то замінити її на пм не проблема.
Лама_мама• 11 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Навіщо мені стороння людина в квартирі?
Бо ви не любите мити посуд і у вас нема посудомийки?))