Злюка бобер• 10 марта 2024

Що б ви зробили на нашому місці? Оренда нерухомості

Орендуємо квартиру, ціна звичайна для цього міста (550 уо, маю на увазі, що орендуємо не супер дешево). Коли знімали, не було квартир, які б влаштовували на 100%, але час вже піджимав, тому зняли цю компромісну квартиру. Живемо 3 місяці, всі недоліки, які були, господарі усунули (але ми на це витратили багато нервів і часу). Але в квартирі є великий (для мене) мінус - відсутня посудомийка, й поставити її, навіть за наш рахунок, можливості немає - вона не влізе, конфігурація кухні не передбачає встановлення. Живемо вдвох з чоловіком, іноді бувають гості, приїжджає дитина, але більшість часу ми самі. Обидва багато працюємо, добре заробляємо, робота морально виснажлива, в мене й чоловіка немає сил ще мити посуд, не кажучи вже про те, скільки на це йде води й газу на її підігрів+ до цього ми вже років 15 посуд не мили руками, то ж розуміємо різницю. Питання - чи змінили б ви квартиру передчасно (втративши заставу 550 уо) +знову переїзд через 4 місяці, збирання речей тощо, через таку, для багатьох, я впевнена, дрібницю, чи жили б далі ще 8 місяців до кінця договору? Інші дрібні недоліки присутні, але несуттєві, через них би не змінювала житло.
Результат:
вже голосів: 147
112 (76.19%) Це дрібниця, живіть далі
19 (12.93%) Комфорт важливіший за 550 уо
16 (10.88%) Тиць або свій варіант
ПесиКот• 10 марта 2024
Ответ дляМамин тріль
Простите, а перед тем как поставить в посудомойка Вы что с посудой делаете?
Їмо з неї)

Добрый Йиннот• 10 марта 2024
Чи дійсно в договорі є пункт, що 550 доларів лишаються власнику, якщо ви жили менше року?
Для України це не мастхев-пункт.

Далі. Проаналізуйте ринок оренди більш конкретно. Чи є щось до вподоби? А скільки коштує?
Подумайте, чи є інші суттєві недоліки в цій квартирі, які вам муляють.
І навпаки: чи є плюси, які важливо знайти (наприклад, тиша чи особливости планування).

Якщо це дуже компромісна квартира, а на ринку вже є щось набагато краще за таку ж ціну, то вам, можливо, буде вигідно переїхати.
Якщо ж організувати переїзд в умови з багатьма ’недо-’, але заради однієї посудомийки, то варто спочатку розглянути варіанти придбання компромісної посудомийки. Раптом є щось адекватне.
Оля_с_киркою• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Є на доставку, але ж посуд після доставки теж треба мити.
С боксов поешьте и выкиньте их в мусорку, тю.
Простоваля• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Мы не кожен день замовляємо доставку + є ще сніданок. Коли в нас була посудомийна, я її запускала 1/2 рази на день (2- у вихідний), тобто посуду не так й мало
Меняйте квартиру.
Мамин тріль• 10 марта 2024
Ответ дляПесиКот
Їмо з неї)
Очень остроумный ответ, ну Вы не спаласкиваете ее и не убирает остатки пищи ?
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляМамин тріль
А які у вас варіанти?
ПесиКот• 10 марта 2024
Ответ дляМамин тріль
Великі прибираю і все, ставлю в посудомийку.

asjaua• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Ви дивна
Можу повернути вам вашу характеристику і буду права)
ПесиКот• 10 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Вам подобається їсти з боксів? В їжі важливо все і естетика так само)
Маурита• 10 марта 2024
Автор, в какой вы стране снимаете квартиру?
ПесиКот• 10 марта 2024
Ответ дляМаурита
А це так важливо?)
Оля_с_киркою• 10 марта 2024
Ответ дляПесиКот
Нет, я с с боксов нем, поэтому посуду мою.
Пусть едят те, кто не моет посуду.
Оля_с_киркою• 10 марта 2024
Ответ дляПесиКот
А це так важливо?)
А вы автор со второго акка?
Переключитесь на первый, завтыкали?
НаБалКоніХодять• 10 марта 2024
Ответ дляasjaua
Камінь рулить. Миття посуду на 2 людини займає 15 хвилин на день максимум. Скажіть що в вас немає цього часу і тоді я не повірю що в вас немає грошей на доставку з ресторану)
А закласти і витягти в пм 5 хв, отже такий кіпіш із-за 10 хвилин
Kotaysi• 10 марта 2024
Ну для Украины 550 баксов это сейчас хороший бюджет даже для Киева, можно смело искать другую квартиру. Для Европы - вообще не бюджет, не факт что найдёте лучше.
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
Для України це не мастхев-пункт.

Коштує тут все приблизно стільки ж, але багато хороших квартир в новобудовах, в яких здані не всі секції, тобто навкруги будівництво + ще паркінги не добудовані. А тут будинку 3 роки, все вже готове, але це єдиний плюс. Переїхали, бо минулу квартиру виставили на продаж й знайшовся покупець, треба було терміново з´їхати, то ж погарячкували. Були великі проблеми з котлом, думали з´ їжджати одразу, але вони після скандалу замінили. А так - велика, світла, сучасна, як на зйомну - +/-нормальна. Тому й вагаюся
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляМамин тріль
Залишки - так, але звісно не ополіскуємо, навіщо?
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляМаурита
В Україні
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляПесиКот
А це так важливо?)
Також не зрозуміла

автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Пусть едят те, кто не моет посуду.
А хто не миє?
Добрый Йиннот• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Спробуйте неквапливо гортати оголошення. Раптом щось з´явиться саме для вас. Тоді на рішення вплине цей фактор.
автор Злюка бобер • 10 марта 2024
Ответ дляKotaysi
Навіть для Києва? В Києві зараз квартири недорогі, як на мене. Квартира не Києві
asjaua• 10 марта 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Навіть повна сервіровка з перекладанням з боксів на 2х людей це 6 тарілок і 10-12 ложок/ножів/веделок. Без каструль, дощечок, терток, сковорідок і самої плити. Було б про що говорити)
Мамин тріль• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
https://epicentrk.ua/shop/posudomoechnye-mashiny/f.... Не благодарите , зато на любой тренде будете со своей посудомойкой)
Оля_с_киркою• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
А хто не миє?
Переключились?)
Не теряйтесь.
Бабайко• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Думали про це, але вона коштує 10000-12000 грн, й щоб її встановити, треба робити отвір у стільниці, на що не згодні господарі + я впевнена, що вона мене буде бісити, тим, що місце займає, але в неї мало що влазить
Чогось знаменита Проня Прокопівна згадалась
Бабайко• 10 марта 2024
Ответ дляНагайна
У богатых свои причуды.
то скоріше варіант ’не дай Боже з дзяда пана’)))) хоча в перевжаній більшості до пана там....
Бабайко• 10 марта 2024
Ответ дляНагайна
А где взять время и силы на заливание воды кувшинчиком?
Бабайко• 10 марта 2024
Ответ дляТоптунша
Купите одноразовую посуду если вам все не так, поели выбросили
а сміття хто буде виносити? Ото нарадите тут
Kotaysi• 10 марта 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Автор, ну для Европы 550 баксов это минимум. Мойте посуду руками и не возмущайтесь