Наивная Хо• 10 марта 2024

Вот все таки твердое мыло ничто не заменит

Очищает кожу лучше всего. А все эти ваши гели, кремы для душа полная фигня. Ни грязь не смывают, ни сами не смываются с кожи. И жидкое мыло туда же. Лучше твердого мыла ничего нет.
Асталависта бэйби• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Згодна. Скільки не було тих Молтонів, Локситан гелів, повертаюся до іспанського за пару евро вже 6 років
Что за испанское мыло вас покорило ?
Не служанка• 11 марта 2024
Главное в гнездо не пихать
Купи слона• 11 марта 2024
А я люблю биодерму и локситан гель миндальный,мыло терпеть не могу.
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Что за испанское мыло вас покорило ?
Чучало яблуні• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Можете показать фото? Часто слышу об испанских гелях
Кавуся• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
фото
Оно в Украине продается?
Асталависта бэйби• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
фото
Спасибо. Надо попробовать. Одно из самых дешёвых, думала фигня какая-то
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Вище скинула, я алергік, але це прям вау, 3 копійки, але не сушить шкіру і очищає супер
ЗавЛабСнаб• 11 марта 2024
У меня 4 человека моются в одном душе, как представлю где это мыло побывало желание брать его в руки отпадает)) стоит и гель с дрзатором и мыло, каждый моется тем чем ему комфориней!
Чучало яблуні• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Спасибо. В каком магазине вы его покупаете?
Всміхайлик• 11 марта 2024
Так! Але я тільки одне тверде мило визнаю: африканське чорне з Айхерб. Після нього найбільш чиста шкіра.
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляКавуся
Оно в Украине продается?
Я перший раз в Барселоні купила, 7 років тому, як була в Україні то через посередника з Амазоні замовляла(головне дивіться, щоб виробник Іспанія був, бо Мексика зовсім не те) зараз я не в Україні знаходжусь і не в Іспанії, але є друзі іспанці, що пів чемодан привозять, як в гості приїзжають. Воно дуже недороге, пару евро.є за 3 шт. Але я чесно ще кращого для шкіри не пробувала.
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Спроуйте, воно 3 копійки, але без віддушок і фарбника, зовсім не сушить шкіру. Я чоловіка і подруг на нього підсадила)))
ДА да да• 11 марта 2024
Хвала тому, кто изобрел жидкое мыло! Наконец-то после него у меня нормальная, не пересушенная кожа без прыщей
Забрала і не сказала• 11 марта 2024
Дівчата, а яке тверде любите?
Я тільки амвей медове, альтернативи не можу знайти.
Інше не миє так якісно, до скрипу
Бриджит_Фрикандо• 11 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дівчата, а яке тверде любите?
Інше не миє так якісно, до скрипу
Marigold люблю, з ароматом сингапур) для рук - lucky pin, це дитяче, взагалі не сушить, таке ніжне, кремове
Самоучка• 11 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
тверде розкисає в мильниці
Якісне не розскисає
Крошечка-хаврошечка• 11 марта 2024
Посоветуйте для умывания что то, мыло органич сушит, жирнвя кожа не молодая. СПАСИБ
В курсі діла• 11 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
Я мою твердым мылом только подмышки и за ушами
А я жидким только ноги)
В курсі діла• 11 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дівчата, а яке тверде любите?
Інше не миє так якісно, до скрипу
Дуру - еще с детства)
А я кумедна• 11 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Я тоже люблю твердое мыло. Летом только им моюсь, потому что от гелей для душа на коже остаётся липкость...вышла из душа, а ощущение, будто и не мылась вовсе.
Для лица не могу использовать, слишком сушит кожу. Но для рук и тела - да, твердое мыло супер!)
для лиця і не можна, дуже псує шкіру. на своїй жирній шкірі тривалий час перевірила.
а так - точно, тверде мило найкраще.
але не дешманське типу шик чи сілк - погано милиться, в холодній взагалі не милиться, погано миє і шкіра як липка . і щось мені дав не дуже останнім часом, пахне дуже сильно, але дезінфікує погано.
Садоводница• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
фото
А мені воно смердить, вибачте. Але якість хороша, дійсно
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляСадоводница
От мені запах також є, але поки їм миєшся то відчуваєш, потім зникає і шкіра не пересушена і чиста чиста без відчуття сухості. Звісно все на кожен смак. Але б я радила спробувати, бо воно не дороге і нічого не витрачаєш. Я якось купила гель для душу Джо Малон, в фірмовому магазині, це капець був, так пахне казково, як парфум, але якість як ббв і дуже пересушує шкіру. Навіть руки мити, то дуже сушило, як піну використовувала. Ще є марка, ароматері здаєтся, британьська, там класні пінки гелі, але ціна космос, але і пахне натурально і скін френдлі, але ж ціна
Садоводница• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Колись купила це мило три в упаковці, за копійки, щоб руки мити. Насилу два змилили і вже рік як одне досі в шухлядці валяється. І все через запах, дуже вже воно пахне на всю ванну 🙈
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Ми все різні. Мене запах не тривожить, він є поки миєшся, головне властивості. В них ще є глицеринове, також по 3 шт продаєтся, таке напівпрозорі, там менбш виражений аромат, трохи дорожче коштує. Його не пробували? Виробник заявляє що їм і вмиватися можна, я тільки для тіла використовувала
Відкушу все що стирчить• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
фото
А в каком магазине покупаете ?
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А в каком магазине покупаете ?
Перший раз в аптеці в Барселоні купляла, воно реально 3 копійки коштує, зараз друзі з Іспанії привозять. Вони в кожній аптеці там є. Як в Україні, то через посередника з Амазон замовляла, зараз думаю і на Мейкапі має бути. Головне щоб було вироблено в Іспанії. Бо я пару разів через посередника з Амазон замовляла і що зроблено в Мексиці, не те
Садоводница• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Так, гліцеринове теж добре. І запах не такий виражений, але швидко пливе в мильниці. Я ним і вмиватися пробувала, нормально. Але в основному, купляла його, як дитяче мило
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляСадоводница
В мене є окрема мильниця під нього)) як мочалку використовую рукавички , типу таких як на фото
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Ще додам, я ще трохи хімічу, я набір міні гелів Молтон замовила по різдвяним зникам, і як цим милом рукавички намилюю, то для запаху трохи Молтон капну)) то прям супер виходить))