Наивная Хо• 10 марта 2024
Вот все таки твердое мыло ничто не заменит
Очищает кожу лучше всего. А все эти ваши гели, кремы для душа полная фигня. Ни грязь не смывают, ни сами не смываются с кожи. И жидкое мыло туда же. Лучше твердого мыла ничего нет.
Да_Я_ТакаЯ_• 11 марта 2024
Ответ дляВсе і одразу
Перекличка мыльных староверов 😂
Я такая же
я сама варю, але користуюся тільки для тіла, чоловіку варю шампуневе, малий теж мився раніше, тепер підліткова жирність, миє звичайним шампунем, а тіло усі миють тим, що я варю бо з нуля оливкове це кайф, для рук теж люблю тверде
все решта тільки гелі. на кухні мило рідке звичайне з магазину
Да_Я_ТакаЯ_• 11 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
тверде розкисає в мильниці
це проблема, моє самодільне у спеціальному мішечку, щоб не розкисало та лежить на губці, а тверде, яким руки мию - у мильниці де верхня частина з дірочками, теж не з магазину тверде - індійське, бо в магазині якісного нема
Садоводница• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ще додам, я ще трохи хімічу, я набір міні гелів Молтон замовила по різдвяним зникам, і як цим милом рукавички намилюю, то для запаху трохи Молтон капну)) то прям супер виходить))
Я аж загуглила ці гелі)) в Іспанії не бачила таких в продажі
Садоводница• 11 марта 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Клас. Яким способом варите? Багато для того потрібно? Давно хотіла спробувати варити мило, але так і не наважилась
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Молтон? Вони британські, аромат божественний дійсно, на будь якій смак є, по якості, краще умовно ББВ і того ж Джо Малон, також британського і також ціна космос( я з Джо Малон порівнюю звісно), але от мені невистачає так, щоб от до сприпу і чистоти вимивав і плівку трохи залишає на тілі. Але пахне космічно, словами не передати, навіть від крапельки як з ванної кімнати виходиш то все пахне ним)) це в мене для ароматерарії))
Да_Я_ТакаЯ_• 11 марта 2024
Ответ дляСадоводница
всяким варю, холодним та гарячим, коли як, варю саме з нуля, нічого складного, просто на хвилі колись накупила собі всіляких приблуд для цього, зараз вже майже всі магази позакривалися, що продавали для миловарів різні штуки, але пара є ще
Садоводница• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ух, глянула, можна замовити. Але ціна дійсно космічна, як для гелів
Да_Я_ТакаЯ_• 11 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дівчата, а яке тверде любите?
Я тільки амвей медове, альтернативи не можу знайти.
Інше не миє так якісно, до скрипу
амвей сушить, я ним користувалася, а після того як почала варити, зійшла з нього, коли користувалася, теж більше біле подобалося, з медового рідкого мої діти робили мильні пузирі)))
Да_Я_ТакаЯ_• 11 марта 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Посоветуйте для умывания что то, мыло органич сушит, жирнвя кожа не молодая. СПАСИБ
не треба милом вмиватися, кажу як миловар, навіть найбільш натуральне не для цього, я своїм кастильским не вмиваюся, використовую умивалки
Садоводница• 11 марта 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дякую. Ще вас трохи запитаю. Можна на амозоні замовити ті всі штуки для мила з нуля? Я так розумію, що головний компонент, то є луг?
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Я вам раджу дочекатися знижок, на Лукфантастіку чи подібних сайтах, в них є дуже вигідні набори, по 30 си 50 мл. Я вже більш меньш собі підібрала і інколи по знижкам фул сацйзи замовляю. Але як такі набори по знижкам, то завжди беру))) А як так то такі до 30 евро можна виловити, вони реально того варті, все спробувати і там для аромату краплі вистачає, на дуже довго вистачає))
Садоводница• 11 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Дякую. І на подарунок зовсім непоганий такий набір.
ЛолитаНеРазлита• 11 марта 2024
Ответ дляСадоводница
Він реально суперовй. Просто як так то ціна лякає, бо то типу гель для душу і за що такі гроші. Але це дійсно щось казкове.можна і піну для ванни додавати трохи і з іншими засобами, якими ви звикли розбавляти, бо вони супер концентровані. Я от з милом мішаю, на рукавички мило намилила зверху капаю трохи Молотона. Доречі Молтоном вся британська королівська родина користуєтся))) але раджу спочатку міні набор взяти, бо в мене було так, що те що я думала фігня і от точно не підійде(фенхель) то зараз один з моїх улюблених ароматів і я навіть фул сайз купляла, а що очікувала от прям вау буде(гібіскус), то ну приємно, але не більше)))
Вапщета• 11 марта 2024
Багато років користуюся палмолівом оливковим, перепробувала купу гелів, рідких і твердих мил різних цінових категорій, але нічого кращого не знайшла
Мне без сахара• 11 марта 2024
В соленой николаевской воде, твердое мыло не пенится.
Мы им только руки моем.
Я Головна• 11 марта 2024
все життя миюсь куском мила. блін, це ж непринято озвучувати))
але так, мені кусок мила найкращий
Миссис Буркул• 11 марта 2024
Ответ дляСадоводница
В них дуже красиві аромати, але ж ціни
Ума Палата• 11 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
Я мою твердым мылом только подмышки и за ушами
а зачем за ушами мыть? ни разу в жизни там не мыла
Стильна штучка• 11 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
мои даже знают что такое телефон с дисководом, хотя никогда его не видели
расширяйте кругозор
Это как? Только используя словесное описание расширяете кругозор?
курасаны• 11 марта 2024
Ответ дляМалинка
У меня лет 15 не было твердого мыла и ни разу не понадобилось
Я не уверена что мои дети вообще знают что бывает твердое мыло.
Вот прям с языка сняли)
Я уже и не вспомню когда вообще твердое мыло видела где-то в санузлах. Мой 15-летний сын даже не знает что это))
Глубоководная селедка• 11 марта 2024
Це ж так довго твердим промить все тіло. А гель на мочалочку і шусь шусь і ти вже в метро))
Глубоководная селедка• 11 марта 2024
Господарське, ото мило))
Уявіть, ним колись і голову мили.
Це вам не 10 баночок скраби, бальзами, маски
Уявіть, ним колись і голову мили.
AmazingLady• 11 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
может попробовать другую мыльницу нужно?
у меня никогда не раскисает мыло, лежит сухое.
Всегда раскисает, с подставкой в том числе
AmazingLady• 11 марта 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Вылила лишнюю жидкость с подставки и все ок. Ненавижу жидкое мыло.
Вы вышли, а остальным членам семьи пох
Байрактарна• 11 марта 2024
отдам бесплатно 20 кусков мыла.
( осталось от прежних жильцов)
куда его деть ?
выбросить ?
( осталось от прежних жильцов)
куда его деть ?
выбросить ?
Тут надолго• 11 марта 2024
В моєї невістки немає твердого мила у ванній. Напрягає. Але нічого не кажу, бо якщо це їх влаштовує, то нехай так і буде. Якось перебюсь декілька днів без людського мила.
Идеальная оптимистка• 11 марта 2024
У меня в ванной и такое и такое есть, но если после готовки,маринада, нужно жирные руки мыть - то это только твердое мыло ,отмывает сразу начисто,жидкое не справляется