Забрызжу ядом• Изменено 11 марта 2024
Парові ванночки для обличчя робите?
Заварити ромашку чи інші травки над гарячою парою накритись рушником. Так париться обличчя, посилюється кровообіг, розкриваються пори, шкіра стає гладенькою, як після сауни.
Робите?
Чи щось інше порадите?
Робите?
Чи щось інше порадите?
Коко На Страже• 11 марта 2024
Ці дідівські методи не працюють, а тільки шкодять. Потім не знатимете чим врятувати шкіру від куперозу.
Мядуза аля моргонер• 11 марта 2024
Від такого чудово лопаються капіляри і обличчя буде, як у алкоголічки зі стажем. А лікувати дорого, лазером і не факт, що допоможе