сказочное_Бали• 11 марта 2024
Упадок сил. Як поставити себе на ноги?
Відчуваю сильне виснаження. Сил немає, постійно хочу спати, якусь фізичну роботу по дому навіть не планую, часта тривожність. Періодично ще болить голова, спазм судин.
Виписала сама собі Кардонат, вітамін С, апельсини, раніше лягати спати, поменше читати новин.
Що ще можна зробити?
Всім дякую за відповіді.
Що ще можна зробити?
Всім дякую за відповіді.
сказочное_Бали
• 11 марта 2024
Ответ дляБілий Лосик
В мене аналонічно, шукаю лікаря невропатолога.
Думаю, він випише ноотропи, вітаміни групи В, може ще щось
сказочное_Бали
• 11 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
відпишіться чи буде результат, симптоми один в один(((((
А ви що робите?
сказочное_Бали
• 11 марта 2024
Ответ дляLizavel
Я так понимаю, вы не работаете?
Працюю, ще й вчусь. Робота офісна все життя, саме зараз віддалена вдома за комп´ютером.
Оскорбляю всячески• 11 марта 2024
Вітаміни Ви дуже гарні собі обрали, однозначно користь буде. Було б добре перевірити Феритин та гормони. Можна ще віт Д.
Який у Вас тиск? Можна елєутрокок ще попити
сказочное_Бали
• 11 марта 2024
Ответ дляLizavel
Или щитовидка или как выше написали, ферритин
Щитовидку перевіряла, гормони її здавала, це в нормі
#Пойду_кгадалке• 11 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
А ви що робите?
закидуюсь кавою) в мене ще й тиск низький(( теж думала купити кардонат, після ковіду він допоміг був
сказочное_Бали
• 11 марта 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Спочатку визначитися що зі здоров’ям а потім пити кардонати
Аналіз крові здавала, в нормі. За головні болі зверталась в минулому році, спазм судин. Інше +- в нормі. А пробігти зараз крос по лікарям усім я не хочу, немає сил і часу.
Вумна, аж страшно• 11 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
Тоді ще хоча б залізодефіцит виключити ще
сказочное_Бали
• 11 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Кави багато не п´ю. Одну чашечку тільки. Болить живіт, жовчний. Тиск 100-110/70. Але ж він для мене такий нормальний.
сказочное_Бали
• 11 марта 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ферритин проверить
Це його здавати по дням циклу чи всеодно як?
Вумна, аж страшно• 11 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
Все одно
Рубаю олівлє• 11 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
Все равно, он должен быть на 20-30 больше вашего веса (это оптиум)
Кондуктор маршрутки• 11 марта 2024
Вітамін Д, лимонник китайський, женьшень. Кофеїн є також в чаї.
сказочное_Бали
• 11 марта 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Лимонник і женьшень це в якому вигляді продається?
Кондуктор маршрутки• 11 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
В вигляді настоянки. Розводиться з водичкою. Лимонник можна купити і свіжий, перетертий з цукром, він смачний, теж розводити водою. Але це треба шукати не в аптеці.
сказочное_Бали
• 11 марта 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Про женьшень чула але ніколи його не приймала
Сусідка зверху• 11 марта 2024
Ответ дляLizavel
Я пропила железо, витамин Б, омегу, витамин д и стало лучше
А какой фкрритин у вас по анализам?
У моей дочки 15 лет ферритин 11. Одна врач говорит, что нормальный, вторая, что низкий и надо железо принимать, выписала мольтофер на 3 недели. Думаю, что делать...
75В• 11 марта 2024
Ответ дляLizavel
Напишите дозировки пожалуйста
Крию матом страшно• 11 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
А какой фкрритин у вас по анализам?
Это низкий
Сусідка зверху• 11 марта 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Это низкий
Спасибо за ответ. Наверное, попробуем мальтофео. Главное, чтобы без побочек
Прикуси Язика• 11 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
А какой фкрритин у вас по анализам?
У меня феритин 5,4. Назначили мальтофер фол (с фолиевой) на 3 месяца. Выше верно пишут, должно быть хоть на уровне веса.
Тишком нишком• 11 марта 2024
Автор, какой возраст у Вас. У меня те же симптомы пришли с началом менопаузы. И резко стали усиливаться. Я за два года из активной зажигалочки превратилась в розвалюху. И здоровье сильно ухудшилось.