Уси Пуси• 11 марта 2024
Спілкування з сестрою
Моя сестра постійно мене звинувачує у чомусь, що я намагаюсь її обманути чи обхитрити, чому так відбувається? Типу, я здавала квартиру, поки була в Європі і накопичиа суму, якою повинна допомогти батькам. Хоча, квартиру я не здавала.
Й інші ситуації, що стосується фінансів. При тому, що ми допомагаємо батькам в рівних долях. А зараз потрібно більше, але я не маю заощаджень, щоб собі дозволити це.
Навіщо вона це видумляє? І не вірить мені?
Помітила у неї неврози. Маж на те є причини, не складається в неї з чоловіками, сама з дитиною живе.
А у мене чоловік, діти.
Можливо, це якась конкуренція в родині?
Моде не лише у мене?
Не хочеться з нею і спілкуватись…
А у мене чоловік, діти.
Можливо, це якась конкуренція в родині?
Моде не лише у мене?
Не хочеться з нею і спілкуватись…
И.О. человека• 11 марта 2024
Каждый судит по себе. То, что вы говорите, воспринимается другими не так, как вы думаете.