Сон і дрімота• 11 марта 2024

Если бы у вас был выбор стать ведьмой всемогущей

Или быть обычным человеком
Что бы вы выбрали?
Результат:
вже голосів: 56
35 (62.5%) Ведьма
21 (37.5%) Человек
Рубаю олівлє• 11 марта 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
це так не працює(
очень жаль((( я думаю много ведьм пытались порчу на него навести, но что-то никак...

Виннипуховна• 11 марта 2024
Ответ дляПростоБелка
Автор, у мене так склалося, що якщо я ненавиджу людину, вона або помирає, або має дуже великі проблеми.
Повірте це важко контролювати, я не хочу щоб люди страждали.
Але це великий тягар з цим жити.
Я з сестрою не спілкуюся , вона мене образила, загинув чоловік, я відчуваю себе винною. Прошу її спілкуватися зі мною, прошу пробачення. Вона показує свою агресію по відношенню до мене і помирає її другий чоловік…
Загалом, у мене тягар по життю дуже важкий.
На путина и тп не працює, да?!
ПростоБелка• 11 марта 2024
Ответ дляВиннипуховна
На путина и тп не працює, да?!
Я не знаю!
Виннипуховна• 11 марта 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Закритий він.
Ну ниче се• 11 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Ой не правы вы.У людей он как раз.Которые мнят себя кем то.А вот у как их тут называют ’ведьм’ с головой как раз все в порядке
ну, если судить о тех существах, которые участвуют во всяческих битвах и называют себя ведьмами, то шизоидное расстройство, конечно, видно невооруженным глазом. но это не ведьмы.
Оце фіфа• 11 марта 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я бы сделала одно великое дело.
Кожна б його зробила))
ЯяяКакаджамбо• 11 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Кожна б його зробила))
100%

Плекаю думи• 11 марта 2024
Я и ведьма и человек, два в одном.)
А я нівроку• 11 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
Там нет тех кто не человек.Там как раз люди с шизофренией возомнившие себя кем-то.Не один ’ведьмак,ведьма’(нет таких понятий но так удобней)не участвует в этих дешёвых шоу
Ну ниче се• 11 марта 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Хотілось би звичайно бути звичайною людиною, але так хочеться бути відьмою і повернути моїй свекрусі все сповна.
якби Ви були відьмою, Ви б ніколи не змогли б це зробити. При умові, якщо Ваші діти - свекрушині онуки (кровні). і, звичайно. якщо Ви хочете, щоб Ваші діти були здоровими. бо це вона Вам - сука-сверуха. а Вашим дітям вона - кровна бабуся.
у відьм набагато більше можливстей у порівнянні зі звичайними людьми, але разом з тим і набагато більше знань причинно-наслідкових зв*язків, і заборон, до речі, теж.
всемогутня відьма - це персонаж казки.
Оце фіфа• 11 марта 2024
Ответ дляПростоБелка
Але це великий тягар з цим жити.
Еммм... ви пуйло не ненавидите?
Ну ниче се• 11 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Так выбора нет.Это врождённое.Ну со всемогуществом вопрос спорный.
не завжди вроджене.
а от вибір є завжди.
А я нівроку• 11 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
не завжди вроджене.
а от вибір є завжди.
Нет выбора.Выбор только или вы это держите в себе или пользуетесь.Про приобретённые не слышала.Даже если передают,то только тем у кого с рождения есть способности.
Ну ниче се• 11 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
це поширений міф. але я з Вами сперечатися не буду.
А я нівроку• 11 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
Вопрос не в мифе.Я не встречала.Если такие есть было бы любопытно.
Плекаю думи• 11 марта 2024
Ответ дляВиннипуховна
На путина и тп не працює, да?!
У пути армия магов, тысячи человек,поэтому на нем сильнейшие магические защиты и работают они еще к тому же и так что тот кто на него плохо даже подумает тому возвращается.Так шо шануйтеся!)
А я нівроку• 11 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
Все кого я знаю были с детства не обычные.Не явно, не выраженно, но однозначно с предпосылками.
А я нівроку• 11 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
У него их три. А у этих трех легион
Виннипуховна• 11 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Магія так само як і віра в богів , ’працює’ тільки коли дійсно є віра. Якщо її немає то це не працює....по суті це само навіювання, самопрограмування на очікуваний результат. Не важливо, бог, будда, сіморон, чи так звана чорна магія....

Я супер-пупер• 11 марта 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Ведьмы в аду вынуждены вечно плясать без передышки под хохот бесов, мне об этом ведьма говорила.
о, значить я вже в пеклі, судячи з того шо мій син хоче шоб я постійно з ним гралась
Я супер-пупер• 11 марта 2024
Ответ дляВиннипуховна
Закритий він.
та справа навіть не в цьому.
це має бути справжній лютий гнів, в моменті. такий штучно відчути неможливо.
ЯсноВидящая• 11 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
всемогутня відьма - це персонаж казки.
Якби я була відьмою, то мені більше не треба було б, як повернути все що вона посилає мені їй у відповідь. Їй би цього вистачило.
Я супер-пупер• 11 марта 2024
Ответ дляЯсноВидящая
то ви і так можете це робити. посилайте їй все подумки. а собі захисний скляний ковпак уявляйте.
коли шось каже то ви їй «навзаєм» «і вам також».
відьма (вєдьма) - вЄдущая мать. кожна жінка в тій чи іншій мірі відьма, хтось більше хтось менше.
В шоколаде• 11 марта 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я бы сделала одно великое дело.
Я первая! Думала об этом деле в марте 2022 сидя сутками в подвале. У меня всё давно распланировано. Там останется выжженое поле и ни одного здорового человека. Сплошные безногие и безрукие.