Манка Я• 11 марта 2024

Що це у дитини на ніжці??

Це утопічний дерматит?
Бюст Березуцкого• 12 марта 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Ну ви дайте відповідь ,я й поясню.
Не бачу зв‘язку. Елементарну граматику знати потрібно всім.

Чорт і Шо• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
І тим,хто закінчив школу російську?
Бюст Березуцкого• 12 марта 2024
Ответ дляЧорт і Шо
І тим,хто закінчив школу російську?
А яка різниця якою мовою школу закінчили? В мене в оточенні таких повнр, і всі знають елементарну українську граматику. Це показник розвитку людини.
Каллипсо• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
То ви досі не знаєте як правильно писати слово доньці?
А у вас проблема с запятыми. Вы не знаете, что перед ’як’ ставится запятая? Тоже 5 класс
Чорт і Шо• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Добре.Закрили питання.
Вважайте я тупа.
Каллипсо• 12 марта 2024
Зато учат других, а сами делают элементарные ошибки. Это ж надо )
Каллипсо• 12 марта 2024
Автор, по теме - дерматолог делал соскоб?
Бюст Березуцкого• 12 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
Ну к чему тут ваши соски, господи
Каллипсо• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну к чему тут ваши соски, господи
Вы не знаете, что это может быть грибковой природы? Вы уже поумничали в грамматике )

Бюст Березуцкого• 12 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
Ну а вы о сосках пишете . К чему эта вульгарщина?
Каллипсо• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Так вы и читать не умеете?)
Чорт і Шо• 12 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
Та ні,я про інше. Так склалося, що я приїхала з Криму на західну частину країни,в Криму навчалася російською мовою,мені було дуууже важко вчитися в університеті, помилки роблю до цих пір,тим паче всі документації велися російською, ніби до 2016?Вже й не пам´ятаю, працюю в держ.установі ,головний бухгалтер ,і тут значить я без розвитку, просто в шоці.
Бюст Березуцкого• 12 марта 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Так хто вам каже що ви без розвитку? Ви пишете грамотно
Чорт і Шо• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ой,регочу🤣🤣🤣🤣
Я только за!• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Та канечна. В окружении много людей, из разных сфер: ИТ, инженеры, художники и т.д. Все, допускают ошибки, когда пишут. Точнее знакомая артистка не допускает ошибок вообще, но это скорее профессиональное - отличная зрительная память.
Так что Ваше мнение насчёт ’показания развития человека’ это всего лишь Ваше мнение о Вашем собственном развитии. Ибо хорошо воспитанные люди не судят при опечатке или ошибках об показателях развития человека.
Чорт і Шо• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Та ні,я часто роблю помилки)))
Чорт і Шо• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Приколістка ви,це ж ви про сОски чи соскИ написали😄
Чаклунка-ведунка• 12 марта 2024
Ответ дляМанка Я
Я мазала Тримістаном стає краще, але чомусь не проходить до кінця, хоча лікар радив саме цю мазь.
В мене був схожий... діатез. Реакція на шоколад разом з цитрусовими. Ох і довго я з цим гралася. Років до 20, напевно. Забула яка мазь допомогала. Роздирала весь час до крові. Якщо це те саме - знайдіть нп що реакція
Обнемашечка• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну, раз на то пошло, это не грамматика, а орфография. Не благодарите :)

НичеНипанимаю• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Толерантно пояснюю як правильно. Ну я також спілкуюсь російскою з багатьма, але живучи в Україні і не знати як писати елементарні слова це якийсь жах як на мене
Жах, це чіплятися до людей на форумі через граматику
автор Манка Я • 12 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Підскажіть будь ласка якою маззю Ви вилікували собі діатез.? Може і від солодкого так як донечка любить солодке кожного дня потроху, але їсть .
автор Манка Я • 12 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
Так робив, сказав що це дерматит.
Бжоли-бандерівці• 12 марта 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Простіть мене,якщо буду не права. В мого сина так проявилася наявність глистів.
Вот ,хотела тоже написать сразу.
Весела моль• 12 марта 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
’російсЬкою’, толерантна Ви наша ;)
Бжоли-бандерівці• 12 марта 2024
Це ж біля згину на лікті всередині ? У куми у доньки було дуже довго ,гормон.мазь допомагала тільки,виявили тоді аскариди.
Бюст Березуцкого• 12 марта 2024
Ответ дляВесела моль
’російсЬкою’, толерантна Ви наша ;)
Сосіскою
Чупокабра• 12 марта 2024
Ответ дляМанка Я
Так робив, сказав що це дерматит.
Скорее всего у нее аллергия. Может пищевая, может контактная. На этом фоне дерматит, проще говоря воспаление кожи.
Чем кормите? Что именно сладкое ест каждый день? Что ест разноцветное, с красителями? Очень часто красный и его производные (оранжевый, розовый, коричневый и тому подобное) вызывают дерматит.
Ранковий базар• 12 марта 2024
Ответ дляМанка Я
Дерматит это питание. Молочку магазинскую убирайте
Трусиковед• 12 марта 2024
Аха, автор, получили заряд бодрости?))
По теме похоже на АД, если быстро убрать-стероиды, если долго-пересмотреть питание, убрать сладкое-мучное, добавить больше воды, и вообще следить за тем, что ребенок ест, сухие места надо постоянно увляжнять чтоб не допускать сильных расчесываний и инфецирования.
Чаклунка-ведунка• 12 марта 2024
Ответ дляМанка Я
Я не вилікувала його, але загоювала добре та мазь. Я спробую пошукати на вигляд в інтернеті. То було вже більше 10 років тому. Пам´ятаю, що упаковка була жовто-зелена і коштувала до 15 грн. Сама мазь така не рідка, біла, трошки як прозора.