Це мій другий шлюб, маю доньку 8 років. Чоловіку вже під 40, дітей своіх не має. Звісно що друга вагітність для нього дуже очікувана і бажана. Плюс його родственніки виіли мозок, сусіди аж плакали ну коли вже діти будуть))) А я теж вже не маленька і знаю що діти - це не уті-путі, а перш за все відповідальність і великі витрати.
Я вагітна 8 місяць, родичі всі умили руки звісно, що так плакали (хоча обіцяли допомогти фінансово). Квартира зьомна. Ми вдвох працюємо і в декрет я не йду. Мушу наймати няню та працювати - інакше не витягнемо.
Чоловік … фантазер конешно, ну то понятно перша дитина він ще не знає що це таке. Він працює норм заробляє. Так ось питання, як ми маемо ділити витрати на дитину?
Я вже дурочка мала досвід, ремонти робили в квартирі першого чоловіка, для дитини купляла все на 80%. А зараз хочеться сказати:хотіли бавитись - то вперед. Де магазини всі знають. Не хочу купляти нічого навіть 50/50. Всі такі розумні - пусть купляють все. Я не лошадь і не лох. Я ітак вклалась в це материнство. Виносити дитину в народити це не за хлібом сходити
Зробіть вибір:
вже голосів:
тратимо 50/50
купляє чоловік
Дюйм оф о4ка• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Не планована вагітності якщо чесно … як я плакала ви би знали. Відчуваю що скільки гімна прийдеться зісти. Але на аборт так іі не наважмлась … Даст Бог все витримаю і справлюсь
Вы б слали его нах сейчас уже, хоть нервы целые будут. И не надо будет кормить этого кабана. Денег сэкономите хоть на этом. Все равно с него толку не будет.
Кошка Мурка• 12 марта 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Слава богу що мій другий чоловік не вимагав дітей .і своїх у нього не має. Я сказала ні і крапка. Або шукай іншу..Але ми мали і житло і не одне. Що вам хочу сказати- бажаю, аби вагітність пройшла у вас добре. Але народити дитину, коли чоллвік не має фінансового забезпечення це якось нерозумно. Я відсиділа в декреті першому 3 роки і про роботу навіть не думала. Як це? Ви збираєтеся сидіти в декреті і працювати щоб заробити на няню? Ви при своєму розумі? Ви вже показали що ви кобила і готові пазати. Я би ніколи не народила дитину знаючи що я буду працювати в декреті, бо чоловік неспроможний. Навіщо це вам? У вас вже є дитя! Перша дитина для себе, а друга для гарного батька. А де він у вас гарний? Не вздумайте дитячі гроші витрачати. Я колись зберегла.поклала в банк, то тепер як знахідка. Дочці 16 років.вчиться. не витрачайте дитячі нс пелюшки.цяцьки і т.ін. а ваш чоловік в 40 років мав би знати, що хотіти дитину мало. Її треба забезпечити і жінку в декреті теж, а не щоб вона і пекла і варила і дитину доглядала і щей працювала. Які дурні жінки і як себе не цінують... Бо він захотів..та мало що він хоче. Він фінансово неспроможний! Терпіння вам і мудрості. І так- чоловік перший витрачався повністю. Ніяких 50 на 50. Я в декреті. Ви пишете, що ви були дурна....але зараз ви також не дуже набралися розуму...скоро почнуться невдоволення за гроші..бо їх не вистачає. Почнуться упрьоки що ви мало працюєте. Жінку, яка пои чоловіку працює в декреті щоб забезпечити своє існування ніколи не поважають.
сколько вы сохранили денег, что они теперь как находка?)))) Вы знаете сколько сейчас платят? что там ’сохранять’?
Контрольница• 12 марта 2024
от дивлюся ви зовсім не філолог , то може хоч з математикою краще буде
Булку Дай• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Саме так. Квартира пополам, відпочинок майже порівну, продукти, комуналка пополам або 60/40
Чоловік гроші має, але відверто прижимістий. Ну і я не засуджую його, бо житла немаємо вдвох. Мусимо знімати та збираемо на свое.
Ну и зачем вы со жлобом связались? Ещё и умудрились забеременеть от него
Где был выш ум - вопрос, конечно, риторический.
П.С. Прекратите жлоба называть прижимстым. Жлоб он и в Африке жлоб.
Ответ дляА я з косою
Вы надеялись на финансовую помощь родственников?
Та звісно що ні) зараз лише сміюсь з цього
Але до слова додала як було.
Мульйонерша• 12 марта 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Муж собирает на свое, а она ему детей рожает, бо просил дуже.
Он потом бабу найдёт и свалит в свое жилье. Классика.
Не удивлюсь что в ’на свое’ автор вносит и свою часть дохода.
Общее ж
Все, я заклеиваю клавиатуру: это клиника тупизма и дурости и тут даже нечего обсуждать 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Автор через пару лет отпишется, как она с двумя детьми осталась без ничего
Общее ж
Весёлая морковка• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Почему вы не планируете идти в декрет?
Видящие_помогите• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Честно это больше похоже на сожительство от того , что удобно и дешевле так жить , Жлоб он и к сожалению такие не меняются.
Цибулька зла• 12 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
Она оплачивает няню СВОЕМУ ребенку
Интересно ! Только она участвовала в зачатии? Я в принципе, уже молчу, что от таких ..удаков рожать не стоит.
Ліплю вареники• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
А все просто. Чоловік хоче для дитини все нове, хороше бо первісток та і він не малолетка вже … але платити давай порівну, а то і я більше
Бо потім ті розборки нащо то купила, а це нащо …
Легше самій заплатити думала я. Але якщо розібратись , шо за …
Ви одружені зі жмотом.
очки_ннадо• 12 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
Она оплачивает няню СВОЕМУ ребенку
а мужа этот ребенок никак не касается? это только ее ребёнок?
Булку Дай• 12 марта 2024
Ответ дляНаизнанку
Шо-шо?? Родственніки й сусіди не помагають вам, 40-річним лобам? Ти подивися на них)
Ага, особенно понравилось, как соседи РЫДАЛИ, чтобы автор забеременела
Барабасиха• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
А для чого взагалі з таким дитину заводити?
Ответ дляДюйм оф о4ка
Годувати кабана?)) вибачаюсь де я писала що я когось годую
Кошка Мурка• 12 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
может и помогали? тогда понятно почему автор недовольна тем, что они не хотят участвовать в содержании))
я Кукарача• 12 марта 2024
Ответ дляБулку Дай
И родственники слились, а должны были третью часть денег вносить
Ответ дляКошка Мурка
Я щось теж не зрозуміла
Тих 40 тис навіть на коляску не вистачить…
Вы нас общий бюджет, траты не делим в каком-то процентном соотношении.
На муже основная заоабатывательная функция, на мне - по желанию (но зп примерно равна сейчас)
Считаю, что рожая ребенка нужно всегда быть уверенной, что вытянешь его сама (мало ли что с мужем, вон война сейчас). Поэтому у нас один - я вытягиваю одного). Мнение родственников тут вообще как-то неважно, я в жизни на помощь даже мамы не рассчитывала. Няня - это моя ответственность а не ее.
Булку Дай• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Поздравляю, вы вступили в такое же
, что и в первом браке. Жизнь вас, к сожалению, ничему не учит.
Безсовісна кума• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Ви з чоловіком до вагітності обговорювали Ваш декрет?
Голена блондинка• 12 марта 2024
Удивлю Вас автор, и на меня, и на нашего ребенка и на моего ребенка от первого брака все обеспечивает муж, и ремонты капитальные в том числе ( квартира если, что моя) Я тоже работаю моя ЗП это коммуналка, и хотелки, могу вещи купить , косметику, что то по мелочи в дом. Все остальное на муже.
И автор, убило ваше его родственники обещали помогать....они то причем к вашему ребенку , Вы надеялись они закроют вопрос с коляской, кроваткой, вещами, мед.страховкой? А потом будут сидеть с вашим ребенком, менять памперсы и кормить кашками которые сами же и будут покупать, пока Вы работаете??? Странная Вы, первый брак Вас явно ничему не научил
Кошка Мурка• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Я щось теж не зрозуміла
да вы и не получите 40 тысяч)) сначала 10, потом по 860 грн. в месяц еще 3 лет. Какие деньги, что там сохранять, что откладывать??? я каждый раз в недоумении когда здесь подобное читаю. Люди живут в параллельном мире.
Дюагональ• 12 марта 2024
Немає мого варіанту: спільний сімейний бюджет. Коли я сиділа з дітьми - наповнював бюджет тільки чоловік.
очки_ннадо• 12 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
А мама не в декретном ОТПУСКЕ? Первый ребенок - вопросы к биологическому папе
Мама пока не в декретном отпуске и быть в нем н планирует! на счет первого ребенка - отчасти да, но второй муж знал изначально, что ребенок уже есть и что он берет замуж женщину с ребенком. Значит он должен был понимать, что часть расходов ляжет и на него.