Ms. Android• 12 марта 2024
Обмін старих доларів
Де найвигідніше обміняти долари 1996 та 2001 років? Також є плями на купюрах.
Вакцениро Вона• 12 марта 2024
Ответ дляСМСница
В обменник несите, сейчас запретили придираться к долларам.
Ну ну. Вчера меняла,старые на 30 коп дешевле
Платье Длинное бальное• 12 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
А в Днепре в некоторых точках купюры нового образца на 20коп. дороже продают
Жена сантехника• 12 марта 2024
Найвигідніше не знаю, знаю що ПУМБ бере будь-якиі купюри коли інші банки відмовляють
ничевока• 12 марта 2024
Обміну будь якої валюти крім національної валюти гривні, не існує в Україні. Весь обмін іноземної валюти, через купівлю-продаж.
Жена сантехника• 12 марта 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Покласти в термінал зняти через касу.
також гарний варіант, але в мене, наприклад є такі що навіть термінал не хоче їх )))))))))))))))
Вакцениро Вона• 12 марта 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
У нас в Запорожье на 30 коп дороже.
Старые 38,20 грн, новые 38,50 грн
ничевока• 12 марта 2024
Не розумію сенсу такого обміну. Через 5 років знову міняти, чи що. Старі ходили і ходять необмежено. Війна скінчиться, то знов будуть брати які завгодно.
Потужна махіна• 12 марта 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так везде
Тут как тут• 12 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
У нас в Запорожье на 30 коп дороже.
Старые 38,20 грн, новые 38,50 грн
В Киеве одинаково что старые что новые. где вы такие обменники находите
доллар он везде доллар. На вас наживаются обменники а вы и рады
СМСница• 12 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Так их и продают дешевле.