Надежда-8877• 12 марта 2024

Підвищений тиск

Періодично в мене підвищуються тиск. І я це відчуваю. Ось записалася до сімейного лікаря, Цікаво, що він має зробити? Куди скерувати?
Іншого разу коли зверталася , я тоді годувала дитинку ще, він сказав що таке не по його спеціальності. І направив до кардіолога. Цікаво, варто наполягати на додаткових обстеженнях?
Результат:
вже голосів: 20
8 (40%) направити до іншого лікаря
4 (20%) виписати таблетки від тиску
3 (15%) -назначити якіїсь аналізи
3 (15%) вести здоровий образ життя
2 (10%) сказати, що вже все, старість
Yuljwa• 12 марта 2024
Опросы всё интереснее
Откуда мы знаем.
Зависит от того, до каких цифр поднимается, как часто, как быстро нормализуется, какие есть сопутствующие.
Я бы сделала всё возможное, чтобы скорректировать это питанием и физической активность и не садиться на такие тяжёлые препараты с малых лет и до конца жизни.
Но в любом случае начинать нужно с обследований.

So_so• 12 марта 2024
Назначить анализы и с ними направить к специалисту
So_so• 12 марта 2024
И обратите внимание на надпочечники, у людей до 40 именно их гормонально активные образования могут вызывать гипертонию.
автор Надежда-8877 • 12 марта 2024
Ответ дляSo_so
В мене такий лікар, що готовий будь -куди направити, аби самому не лікувати. Якіїсь аналізи сдавала влітку, на 1000 грн. Все добре було. На жаль або на щастя.
Але маленька дитина якось не сприяє здоровому образу життя. Недосипи.
Ще й стресс із-за війни.
hmarinka• 12 марта 2024
Ответ дляSo_so
УЗД ? Якісь аналізи? Бо кардіолог не розбирався в причинах, таблетки на постійній основі виписав і все.
So_so• 12 марта 2024
Ответ дляhmarinka
Обычно анализы крови это креатинин, мочевина (исключить заболевание почек как причину Г), потом ТТГ, развернутая липидограмма (и обязательно узи сосудов головы и шеи, исключить бляшки, узи сердца и иногда, по показаниям, узи сосудов нижних конечностей), также кровь на альдостерон-рениновое соотношение (альдостерон это гормон надпочечников как раз).
Таня Кузнецова• 12 марта 2024
Сколько Вам лет ?
PodolyankaUA• 12 марта 2024
Ответ дляНадежда-8877
Ще й стресс із-за війни.
Тепер звертаюся лише до платного кардіолога. У мене гіпертонія.
Тиск підвищуватися почав ще у студентські роки (десь з 20-21 року). Пішла до лікаря (тоді ще терапевт був). Проходила УЗД шитовидки, УЗД органів черевної порожнини, аналізи, УЗД серця, ЕКГ, ренограму нирок. Причина - спадковість, гіперкінетичний тип гемодинаміки (характеризується підвищенням загального периферичного опору, також на УЗД серця був ударний об´єм знижений). Наднирники не обстежувала. Потім прийняла рішення приймати антигіпертензивні препарати щодня і не шукала вже причину.

Вважаю, що краще з приводу підвищеного тиску звертатися до кардіолога.
Вера• 12 марта 2024
Для початку повинен відправити вас вести щоденник тиску. Бо то що ви відчуваєте, то не цифри. Потім направити на обстеження, а потім виписати ліки. Це все може призначити і терапевт, але раджу все є таки звернутися до кардіолога.

Вера• 12 марта 2024
Ответ дляSo_so
Мені кардіолог сказав, що це коли дуже високий тиск, то можуть бути наднирники.
Наталя-e9ac• 12 марта 2024
кардіолог, ендокринолог