Періодично в мене підвищуються тиск. І я це відчуваю. Ось записалася до сімейного лікаря, Цікаво, що він має зробити? Куди скерувати?
Іншого разу коли зверталася , я тоді годувала дитинку ще, він сказав що таке не по його спеціальності. І направив до кардіолога. Цікаво, варто наполягати на додаткових обстеженнях?
Результат:
вже голосів:
8 (40%)
направити до іншого лікаря
4 (20%)
виписати таблетки від тиску
3 (15%)
-назначити якіїсь аналізи
3 (15%)
вести здоровий образ життя
2 (10%)
сказати, що вже все, старість
Опросы всё интереснее
Откуда мы знаем.
Зависит от того, до каких цифр поднимается, как часто, как быстро нормализуется, какие есть сопутствующие.
Я бы сделала всё возможное, чтобы скорректировать это питанием и физической активность и не садиться на такие тяжёлые препараты с малых лет и до конца жизни.
Но в любом случае начинать нужно с обследований.
Откуда мы знаем.
Ответ дляSo_so
Назначить анализы и с ними направить к специалисту
В мене такий лікар, що готовий будь -куди направити, аби самому не лікувати. Якіїсь аналізи сдавала влітку, на 1000 грн. Все добре було. На жаль або на щастя.
Але маленька дитина якось не сприяє здоровому образу життя. Недосипи.
Ще й стресс із-за війни.
Ответ дляhmarinka
УЗД ? Якісь аналізи? Бо кардіолог не розбирався в причинах, таблетки на постійній основі виписав і все.
Обычно анализы крови это креатинин, мочевина (исключить заболевание почек как причину Г), потом ТТГ, развернутая липидограмма (и обязательно узи сосудов головы и шеи, исключить бляшки, узи сердца и иногда, по показаниям, узи сосудов нижних конечностей), также кровь на альдостерон-рениновое соотношение (альдостерон это гормон надпочечников как раз).
PodolyankaUA• 12 марта 2024
Ответ дляНадежда-8877
Ще й стресс із-за війни.
Тепер звертаюся лише до платного кардіолога. У мене гіпертонія.
Тиск підвищуватися почав ще у студентські роки (десь з 20-21 року). Пішла до лікаря (тоді ще терапевт був). Проходила УЗД шитовидки, УЗД органів черевної порожнини, аналізи, УЗД серця, ЕКГ, ренограму нирок. Причина - спадковість, гіперкінетичний тип гемодинаміки (характеризується підвищенням загального периферичного опору, також на УЗД серця був ударний об´єм знижений). Наднирники не обстежувала. Потім прийняла рішення приймати антигіпертензивні препарати щодня і не шукала вже причину.
Вважаю, що краще з приводу підвищеного тиску звертатися до кардіолога.