Рота розвідки 53 ОМБр має потребу в 2-х виносних антенах AVENGER Booster вартістю 80 000 гривень кожна.
Цей сучасний підсилювач сигналу сумісний практично з усіма моделями дронів і їхніми контролерами, що робить його незамінним інструментом для збільшення радіусу дії дрона. Щоб влучати — потрібна антена! Обладнання досить вартісне. Але чи надто великі ці кошти для всіх разом? Ні. Ми зробимо це, бо разом ми — сила! І це потрібно не лише військовим, це потрібно і нам.