Молода і нерозважлива• 08 декабря 2025

Зашкварні ціни на одяг українських брендів

Якість посередня, або відверто жахлива, а ціни нереальні. Вчора хотіла собі щось придбати - рука не піднялася викинути кошти за таку якість.
Є непогані речі, але ціни неконкурентні порівняно зі світовими брендами.
автор Молода і нерозважлива • 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Я такие даже смотреть не хочу если честно
Базовые вещи я беру не на один сезон, поэтому ищу хорошие лекала, ткани и тд
Пальто например у меня альпака/шерсть/кашемир и вискоза подкладка
Я после нескольких сезонов и химчистки отдаю их в идеальном состоянии
Недавно сестра была в гостях, и уехала в моем теплом пальто зимнем) я себе новое жду
Ну от я вчора рейд зробила, зрозуміла, що брешуть, не варто навіть час витрачати.
Партизанка• 08 декабря 2025
Ответ дляПопразендовна
Ну от дивіться. Українські труси за 3 шт упаковка 1500 грн. Я замовила на Маркспенсер 2 упауовки по 3 шт і з доставкою мені вийшло 900 з копійками. Я там знаю якість, носяться довго, посадка для мене класна, якісний котон. Нащо мені невідомі труси за 500 грн штука?
Ви порівнюєте труси зі знижкою та без. І які саме? Можна з агентом порівняти ціни...
Уходя дверю не хлопать• 08 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Я тоже такие купила носки
Но, я бирке не верю, понравились на ощупь
О, я тоже из-за пушистости взяла
Как лёгкая махра
Кашимир)

Жипитичат долго смеялся
Бабо-лебідка• 08 декабря 2025
Ответ дляСладко-соленая
Учора сподобалися лосини одні, думаю, зайду гляну ціну. Ціна 11 з копійками тисяч… За лосини(!)
Що за бренд?
Партизанка• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
На знижках все можна. Так там же якість, вигляд.
Я купую в кос на знижках. Дорого там і на знижках. До максимальних знижок доходить відстій, і він там теж є.
Инста_Богиня• 08 декабря 2025
Ответ дляДу да ду да ду
И какие цены за гавно?
Футболки по 2700
Партизанка• 08 декабря 2025
Ответ дляМрії у вирії
В сэконде по 16-24 грн за штуку, 100% хлопок, носятся вечно
Хлопок не носится вечно.
Партизанка• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я за 6 взяла просто 100% шерсть, без знижок.
Меринос, альпака? Шерсть не є такою дорогою.
Ответ дляПартизанка
Дорого, але воно того варте
Ответ дляПартизанка
Не знаю, мене вид і результат носки влаштовують. Хоча дивлюся, в них теж ціни виросли. Моє було 6 тис, стало під 8. Але є цікаві варіанти зі знижками, якщо розмір підходить.
Бритоножка• 08 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Это в определенных кругах как дресскод. Типа ’я поддерживаю отечественного производителя’
вполне обхожу его аликом.... удивительное совпадение украинских бредндов
А спортивное все там
палка-копалка• 08 декабря 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Купую одяг у Вовк, абсолютно адекватні ціни.
При цьому гарна якість пошиття і нормальні розміри
Ткани паршивые совсем. Я раньше покупала,, т.к. размер мой есть и рост, потом как юбки и платья порвались вдоль шва, брюки перекосило после стирки на 20°, больше к ним не хожу. А, еще на платье остались пятна от воды, просто чистой воды!
Бабця в мештах• 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Конкретно сейчас на мне ковбойки от
Anna Braim, два года, замша в идеальном состоянии и очень удобная колодка
Много обуви kachorovska, нравится у них kitten heel, удобно на каждый день
Без каблука брала ботинки у девочки из Харькова
вы в машине в них катаетесь или реально гуляете по несколько часов по городу? Потому что для меня хорошая обувь та, которая выдерживает тестр драйв при непогоде и хождению не нашим ’великолепным’ дорогам) А из машины, в машину и в офис-ресторан любые будут в хорошем состоянии.
Губи з філером• 08 декабря 2025
у нас крайности - или какие то раздутые брЭнды, или швейка харьковская
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляБабця в мештах
И по нескольку часов гуляю, и в офис на авто
Я замшу перестала бояться, когда года три года месила снег с солью и песком на Лукьяновке в замшевых сапогах , тоже кстати украинских
В Броварах кажется фирма была, passion или как-то так, синий шикарный цвет, светлая подошва.... девочка тут на кидстаффе продавала

На откровенную грязь у меня угги замшевые, с пропиткой все выдерживают
Бабця в мештах• 08 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh

Отлично! Вот поэтому и спросила, потому что многие реально по ровному полу офиса ходят и потом мне рассказывают какие удобные ботинки, а на улице в них каждый камушек чувствуешь)
Сладко-соленая• 08 декабря 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Що за бренд?
Таттусвіттерс чи якось так.
Prervana• 08 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
А спортивное все там
А бирочка? Где берете бирочки?
Сладко-соленая• 08 декабря 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Я купила чудові rikky hype за 1300 чи щось таке. Ну не всі українські бренди однакові ж. Як і не усі францкзькі, італійські, шведські...
Ріккі Хайп- це китай, як і більшість брендів, які позиціонуються як «власне виробництво». У мене колись на самому початку їхньої діяльності була їхня білизна. З хороших укр брендів знаю Вовк і Очі, ці сподобалися.
Ответ дляСладко-соленая
Вовк - ні, а другий навіть не чула.
Сладко-соленая• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вовк - ні, а другий навіть не чула.
У них фіз магазин тільки в Одесі, у мене речі є від них, ціни теж не прямо дешеві, але хоч речі цікаві і не штамповка.
Ответ дляСладко-соленая
Дякую, цікаво, гляну.
a.ostroverh• 08 декабря 2025
Ответ дляБабця в мештах
Ну в качоровской конечно подошва тонкая, но в Киеве по улицам норм)
Мааарковная• 08 декабря 2025
Розказувала, знайома, що швеї надомнмці шиють на замовлення наших бізнесменів. Їм дають викроєні речі і треба їх пошити. Так от ціна піджака з підкладкою за пошиття платять 75-90 грн. Я не думаю, що там матерія дорога. От і разуйте, який прибуток.
Попразендовна• 08 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
Це регулярна ціна на МС, без знижки за пак. до чого тут агент? Укр бренд теж не до порівняння з агентом. Я порівнювала базові котонові моделі на кожен день
Попразендовна• 08 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
Ось труси, беру їх роками, ідеальні.
Партизанка• 08 декабря 2025
Ответ дляПопразендовна
Ось труси, беру їх роками, ідеальні.
А за 1500 де?
Попразендовна• 08 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
А за 1500 де?
В інстаграмі, власне виробництво. Бренд не пам´ятаю
Ду да ду да ду• 08 декабря 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Пуховик (штучний) під 7 тис, вага така, що до вечора спина скаже бай-бай. Брюки 3 тис+/-, футболка 900-1500, спідниця тепла під 3 тис., светри напівшерсть 4800, є взагалі синтетика костюм під 5 тис. І так далі.
Ого какие цены. Люблю секонд кофта 15 , джинсы 25 куртка 60. Ну это так повседневное конечно прогулочное
Психологічка• 08 декабря 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Автор, є різні сегменти українських брендів. Мені подобається Stimma, з зовсім бюджетних - Goldi. На кожен бюджет є свій товар.
Голді спортині штани крутіше по якості Стаффа. І ціна в три рази менша.