КошкинДом• 13 марта 2024

Дівчатка ви все знаєте, підкажіть чи оригінал?

Знайшла таку сумку б/у дуже сподобалось. Але за паль не хочу платити 2 тисячі . Нова на різних сайтах по різному
автор КошкинДом • 13 марта 2024
Мені так як напис буквами нерівномірний у Корса всі букви рівно, чи здається?

З горіха зерня• 13 марта 2024
не оригинал
Гарнюнька• 13 марта 2024
Оце на фото 2 тис?) Навіть , якщо орігінал, не взяда б.
Оскорбляю всячески• 13 марта 2024
Важко так оцінити. Треба більш детально бачити як молнія вшита, підкладку, внутрішній логотип...
автор КошкинДом • 13 марта 2024
Ответ дляГарнюнька
Мені вона дуже подобається і що таке 2 тис🤷🏼‍♀️
автор КошкинДом • 13 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Там два фото
Оскорбляю всячески• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Там два фото
Ви виклали одне

МУСЯкомарова• 13 марта 2024
Ответ дляГарнюнька
Цілком згодна. Та й безкоштовно не взяла б, навіщо мотлох у домі?
автор КошкинДом • 13 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Ви виклали одне
Внше взагалі неінформативне
Luxurygirl• 13 марта 2024
Не оригинал
Оскорбляю всячески• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Внше взагалі неінформативне
На цьому фото теж нічого з того, що я писала. Тому вибачте
автор КошкинДом • 13 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Чого мотлох бо б/у?
автор КошкинДом • 13 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
Не оригинал
Підкажіть по чому видно по буквам?
КараПузовна• 13 марта 2024
сумка так себе, хоть оригинал хоть нет
Гарнюнька• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
2 тис нічого взагалі , як за сумку, але не за цю пародію беушну)))
Luxurygirl• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Підкажіть по чому видно по буквам?
Да по лого
Luxurygirl• 13 марта 2024
Да и в целом
МУСЯкомарова• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Чого мотлох бо б/у?
Бо негарна, не дуже актуальна і незручна з цими ціпками 🤷🏼‍♀️ ще й бу.
А лейбочка корса не додає шику, бо з нею половина тіток у маршрутці і половина ринку) є сенс його купляти заради моделі й якості лиш
автор КошкинДом • 13 марта 2024
Ответ дляГарнюнька
Блін, мені вона така гарна без бренду на всю сумку як у Гесс навіть Корс має сумки де букви по всій шкірі.
Попадьте на що звернути увагу

Гарнюнька• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Внше взагалі неінформативне
Автор, якщо бракує коштів на орігінал, то раджу купити реплику за 100- 200 дол. Повірте, вони хоч око радують, і вводять в оману тіх, хто не розбирається)) А розбираються в нас в цьому дуже мало людей.
Оця б/у сумка не варта 2 тис.
Альфред Шнитке• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Попадьте на що звернути увагу
Якщо вам подобається, то беріть. Глянула фото оригінала, ця нічим не відрізняється. попросіть продавця зробити фото всередині.
ДелайКак_Я• 13 марта 2024
Не понимаю, почему не купить на официальном сайте оригинал во время скидок?
Гарнюнька• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Чого мотлох бо б/у?
Вам ще можуть і вислати в іншому стані. Повірти, яких тут тільки тем не було. Не беріть ніколи бу сумки, поки не побачите їх на власні очі.
Пам´ятаю тему тут про праду, як автор віддала 6 тис, а вона посипалася від старості .
Кофе в лобби• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Внше взагалі неінформативне
Це вам подобається?
Нехай продавець зробить додаткове фото цього місця.

По факту, дивлячись на інтер´єр, звідки у власника гроші на таку сумку оригінал?
Альфред Шнитке• 13 марта 2024
Можете купити наложкою, на пошті добре роздивитесь.
ДелайКак_Я• 13 марта 2024
Ответ дляГарнюнька
Оця б/у сумка не варта 2 тис.
Тот Корс оригинал со скидками 80-100 долларов стоит. На кой покупать паль за цену оригинала? Люди, вы что?
Гарнюнька• 13 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Це вам подобається?

Тільки но хотіла написати про гадюшник бомжатський вдома. Фон, як раз для орігіналу)))
автор КошкинДом • 13 марта 2024
Ответ дляГарнюнька
Оця б/у сумка не варта 2 тис.
Ні, я не хочу репліку. І оригінал на Ансвері я можу купити за 7 тисяч, який сенс в репліці. В мене є кошти ,просто ця модель сподобалась і думала зекономити.
Тоді замовлю щось на Ансвері.
Кофе в лобби• 13 марта 2024
Ответ дляГарнюнька
І це ж явно на найкращому фоні фото зроблене
ДелайКак_Я• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Тоді замовлю щось на Ансвері.
Не торопитесь. Мой совет, мониторьте оф сайт Корса, там бывают хорошие скидки. Возьмёте оригинал по нормальной цене.