КошкинДом• 13 марта 2024
Дівчатка ви все знаєте, підкажіть чи оригінал?
Знайшла таку сумку б/у дуже сподобалось. Але за паль не хочу платити 2 тисячі . Нова на різних сайтах по різному
Гарнюнька• 13 марта 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Тот Корс оригинал со скидками 80-100 долларов стоит. На кой покупать паль за цену оригинала? Люди, вы что?
Я не писала саме про корс. Де ви таке прочитали? Для мене корс то не та сумка, що б бу купувати, або реплику))) Взагалі не люблю цей бренд.
КошкинДом
• 13 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Це вам подобається?
Нехай продавець зробить додаткове фото цього місця.
По факту, дивлячись на інтер´єр, звідки у власника гроші на таку сумку оригінал?
Я теж звернула увпгу, але мало що..
Дякую вам дівчатка, краще дійсно замовлю нову з сайту.
Гарнюнька• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Ні, я не хочу репліку. І оригінал на Ансвері я можу купити за 7 тисяч, який сенс в репліці. В мене є кошти ,просто ця модель сподобалась і думала зекономити.
Тоді замовлю щось на Ансвері.
Ну я писала не про репліку корс))) Таке дешеве хіба підробляють?
КошкинДом
• 13 марта 2024
Ответ дляГарнюнька
Ну знаєте Балінсіагу або Гермес репліку носити то взагалі треш😂
ТебеОноНадось• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Тоді замовлю щось на Ансвері.
Моніторте знижки, якщо хочете зекономити)
Я за Пінко спостерігала кілька місяців і спіймала знижку 30% або 40% ) на модіво)
МУСЯкомарова• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Блін, мені вона така гарна без бренду на всю сумку як у Гесс навіть Корс має сумки де букви по всій шкірі.
Попадьте на що звернути увагу
Кос, аркет - хороша якість за норм.ціну, без лейб, фурла (не кросбоді, у них багато моделей є), еллем, проенза скулер вайт лейбл...
Гарнюнька• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Та ви що, а хто ж тоді з ними ходить ? Я кожен день це бачу, як паркуюсь в центрі. Виходять жінки з авто, саме з цими репліками.
МУСЯкомарова• 13 марта 2024
Ответ дляГарнюнька
Вам ще можуть і вислати в іншому стані. Повірти, яких тут тільки тем не було. Не беріть ніколи бу сумки, поки не побачите їх на власні очі.
Пам´ятаю тему тут про праду, як автор віддала 6 тис, а вона посипалася від старості .
У мене теж негативний досвід з бу. Колись дуже давно взяла нубукову сумочку, по фото і опису стан ідеальний, прийшла затерта до блиску. Просто сфотографували без бліків)
СережкинаЯ• 13 марта 2024
Автор мало фото и они не того качества, не понятно. Мне сумки Корса нравятся по качеству. Это свежая модель? Какая цена за новую на оф. сайте?
Свисток ля-минор• 13 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Це вам подобається?
Подумала про те саме. Судячи з інтер´єру це перепродаж палива або ж взагалі якийсь лохотрон. ’Оригінальний ’корс стоїть на дешевій стільниці з ДСП а під нею мотлох:))
Аноним Советчик• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Внше взагалі неінформативне
В корсі не розбираюсь, але судячи з сумки ’nike air’ знизу на цьому фото, там все шлак з ринку.
Зайшла на ансвер, таких сумок і таких цін і близько немає. І сумки виглядають не так дешево,як ця. Я би не взяла. Вона виглядає як підробка, навіть, якщо оригінал і подобається
МУСЯкомарова• 13 марта 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Я свою пінко за 130 євро взяла на заландо (вигляд - це вже на різний смак, я саме таку шукала)
Аноним Советчик• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Мені вона дуже подобається і що таке 2 тис🤷🏼♀️
Ну корс нову за 2000 знайти це прям дуже пощастить Вам )
КошкинДом
• 13 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Та немає на нових таких цін. Тому і думала можливо зекономити
МУСЯкомарова• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
А така? 5 тисяч на промі, чекі і інвоцси на сумку є.
Краще. До речі, і правда лейба інша, без металевих переходів між буквами
Непонятно• 13 марта 2024
Боже, та замовте оригінал собі зі знижкою за ті самі гроші. На Мейсіс подивіться
КошкинДом
• 13 марта 2024
Ответ дляНепонятно
За 2 тисячі оригінал. Киньте силку що за сайт? Я тільки Модіво і Ансвер дивлюсь.
Бо сайт Корса в Україні заблокований
Снідаю авокадо• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Попадьте на що звернути увагу
Rylko, Venezia посмотрите.
На Али полно кожаных новых сумок отличного качества .
К примеру bafelli
Снідаю авокадо• 13 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Це вам подобається?
Оригинал по скидкам стоит 50-70 баксов
Снідаю авокадо• 13 марта 2024
Ответ дляГарнюнька
Автор, якщо бракує коштів на орігінал, то раджу купити реплику за 100- 200 дол. Повірте, вони хоч око радують, і вводять в оману тіх, хто не розбирається)) А розбираються в нас в цьому дуже мало людей.
Оця б/у сумка не варта 2 тис.
Оригинал по скидкам стоит 50-70 баксов зачем реплику по 100-200?
Щебетушка• 13 марта 2024
Снідаю авокадо• 13 марта 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Снідаю авокадо• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Тоді замовлю щось на Ансвері.
Смотрите оф.сайт. там полно по 50-100 баксов оригинал на любой вкус.
Непонятно• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Бо сайт Корса в Україні заблокований
Ось
Але треба моніторити. Дуже часто класні ціни зі знижками. Плюс на оф.сайті акції бувають
Аноним Советчик• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Зрозуміло. Ну не знаю, що Вас порадити, якщо чесно ((. Я б не брала, а Ви дивіться. Навіть,якщо оригінал, то це дуже стара модель тоді, раз це б/у подивіться ще на ансвері. В них є постійний промокод ANSWEAR-12 (знижками 12%) на товари від 3000, сумується зі знижками іншими. І плюс я завжди сплачую через монобанк, там я ставлю кешбек ще 8%. Може зі знижками і кешбеком і вийде обрати щось на доступний для Вас бюджет, але нове і більш сучасне.
КошкинДом
• 13 марта 2024
Ответ дляЩебетушка
Посмотрите на офсайте, сейчас -25% от цен.
2855грн +% посреднику. Плюс вес ещё около 250грн.
як ви заходите на сайт він заблоченний в Україні?
Снідаю авокадо• 13 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Это классная.
Непонятно• 13 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Бо сайт Корса в Україні заблокований
Оф.сайт дивіться через впн і замовте через посередника