Анонимус Я• 13 марта 2024

Чи проголосували б за такого кандидата в президенти, який...

Чи змогли б ви проголосували за такого кандидата в президенти, який вірить в гороскопи, нумерологію, гадання таро, усілякі пророцтва і віщі сни, ну і в щось подібне і метафізичне? Чи це все свідчить про те, що у людини не все добре з освітою, логікою та інтелектом і таких краще тримати подалі від влади?
Результат:
вже голосів: 57
31 (54.39%) Ні, нізащо!
16 (28.07%) Ні
5 (8.77%) Так
5 (8.77%) Можливо
Tammy21• 13 марта 2024
Сорі, а де церква у вашому списку?

автор Анонимус Я • 13 марта 2024
Ответ дляTammy21
Сорі, а де церква у вашому списку?
Я думаю, що той політик, який переконаний атеіст. Прийде кудись показово на службу в церкву, показати народу, який він щирий і православний вірянин разом з ними
Tammy21• 13 марта 2024
Ответ дляАнонимус Я
Навіщо? Щоб підлаштуватися під вірян? Тобто, у гороскопи не можна, а бали заробити ні ін.міфології, так?
автор Анонимус Я • 13 марта 2024
Ответ дляTammy21
Ну тому що православ´я має офіційний державний статус, і для кандидата в президенти це більше формальна річ ніж духовна)
Tammy21• 13 марта 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ну, тобто ви визнаєте, що якщо Таро отримають ту же рекламу, що і церква, то ви не будете мати претензій до кандидата, який просто прийде розкласти триплет?)
Крем для арбуза• 13 марта 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ну судячи по тому ж тік току, де якісь прогнози тарологів збирають купу переглядів і там купа захоплених відгуків від тих, хто в це вірить. Ну ладно б ще таролог, а от якась Маринка пише, що її сни завжди збуваються і перемога буде такого-то числа, і її просто завалюють лайками)) У нас таких людей довірливих дуже багато.
а якщо чоловік писав що якщо не буде Єрмака то ми від війни пропетляємо якось, потім після вторгнення ще навіть розмов не було а він писав що у нас будуть хаймарси, петріоти і Ф16, а після перемоги Ф-35, а зараз пише що вже є дата прийняття України в Євросоюз
автор Анонимус Я • 13 марта 2024
Ответ дляTammy21
Авжеж, так і будуть цим маніпулювати

Tammy21• 13 марта 2024
Ответ дляАнонимус Я
Авжеж, так і будуть цим маніпулювати
Тоді я повернуся до свого першого питання --:Де у вашому списку церква? Хіба причетність до релігії не маркер ’не все добре з освітою, логікою та інтелектом’? Чи вірити можна лише в канонічне, соціальне прийнятне?