Просто Фіфа• 13 марта 2024
Чи нормальна дана поведінка мого чоловіка?
Дівчата,я заплуталась.
Можливо себе накручую.
Приїхала до чоловіка, до цього місяць не бачились, але згадую, і розумію що минулий так само було.
Чоловік служить, але зараз вже як 4 місяці в тилу, бригаду відвели на відновлення.
Я сама обіймала перша,цілувала.
Секс ніякий, 1´хв і все.
І то другий раз я сама приставала.
Він поправився кг на 10.Каже треба худатии, важко йому.
Але ж обіймати кг не заважають.
Раніше такого не було.
Останнім часом дзвонити перестав, тільки пише.
Каже що їм там скучно,криша їде,і майже всі бухають.
Я йому і мінет,і так і сяк(
А мені нічого
Дівчата ,потрібний ваш погляд зі сторони,це нормально,чи я придираюсь?
Раніше все ок було
Можливо себе накручую.
Я сама обіймала перша,цілувала.
Секс ніякий, 1´хв і все.
І то другий раз я сама приставала.
Але ж обіймати кг не заважають.
Раніше такого не було.
Я йому і мінет,і так і сяк(
А мені нічого
Раніше все ок було
Аль де Барановна• 13 марта 2024
Звиняйте, але якій секс, якщо є небезпека та тривога? Ці системи еволюційно перемикаються у режім бій/біжи. Ще й явно гормональний збій. Відчипіться від нього, вирішуйте свої потреби сама.
Дама_с_коготками• 13 марта 2024
Пізно про то думати. Після армії птср, агресія, залежності мінімум.
Треба готуватися до життя без такого чоловіка.
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляАль де Барановна
Раніше таких проблем не було, зараз він в тилу, все спокійного, до цього на бойових був і секс був.
Не у всіх так.
Та я зараз не тільки про секс
Можна було б хоть обійняти
Не у всіх так.
Та я зараз не тільки про секс
Можна було б хоть обійняти
Луноликая Вика• 13 марта 2024
є два типи реакції на стрес: в перших лібідо збільшується, дуже хочуть сексу, в інших напваки - нічого не хочуть. чи зраджує він вам? хз
Летчица• 13 марта 2024
Может у него апатия и депрессия из-за ситуации?
В телефоне нет возможности порыскать пока он спит? Знаете пароль? Палец приложить если по отпечатку разблокировка.
Я б не мучалась догадками, залезла б и проверила переписки и историю поиска, где заходил.
Я сразу почувствовала, как мой завел любовницу, а меня убеждал, что у меня паранойя и мне все кажется.
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Він навпаки,спокійний як удав,ніякої агресії,нічого,йому скучно ,він сам каже, немає чим зайнятись і вони мають кожний вечір.
Аль де Барановна• 13 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Не у всіх так.
Та я зараз не тільки про секс
Можна було б хоть обійняти
Не у всіх так.
Та я зараз не тільки про секс
Можна було б хоть обійняти
Ніхто не вчив нас жити с ПТСР. Це роки терапії
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Так не має зараз стресу,вже 4 місяці.
Просто питання в тому, щоб я його ублажала він не проти, а на рахунок мене типу пофіг
Летчица• 13 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Так не має зараз стресу,вже 4 місяці.
А как он вас с праздником поздравил? Как вы чувствуете рад он вам или пофиг на вас?
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляЛетчица
Немає в нього апатії, йому скучно.
Він не проти щоб його ублажала, але мене не ублажає,я про це
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляЛетчица
Ну якби ми не сильно святкуємо свята.
Я не знаю. Мені здається він більше рад, що звідти виривається
Кусман Сиру• 13 марта 2024
Их очень много сидит на Мамбе. И фото все в форме. Так и пишут, я служу там-то или скоро буду там то. Хочу познакомиться и встретиться.
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляЛетчица
Місяць назад лазила, все чисто було
Летчица• 13 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Місяць назад лазила, все чисто було
Хм.... по симптомам как бабу завел.
К вам не придирается, вы его не раздражаете?
Ростки жимолости• 13 марта 2024
Проще было оплатить какой-то тетке ту минуту «секса», чем тратиться на дорогу и ехать самой. У нього депресія, йому треба схуднути. Бля, ви що лесбійка, щоб цю бабу спокушати на відносини?!
Ростки жимолости• 13 марта 2024
Ответ дляКусман Сиру
Женщину завел. Ей сейчас интересуется, а к вам пока охладел.
Баба там явно не ПП-шница
Бутерброд з ікрою• 13 марта 2024
знаєте коли люди в депрессії і в розпалі бойових дій там не про секс думаєтся точно і в голові все перевернуто
Кусман Сиру• 13 марта 2024
Ответ дляРостки жимолости
Баба там явно не ПП-шница
Откормила?) Ну не факт что она. У меня любовник моряк, сейчас в рейсе. Не смотря на сложную работу тоже пишет что на десятку поправился - потому что пиво пьют, Колу, орешки грызут вечером, Шоколадки наминают. Спорта нет. Так и у военных в тылу, я думаю.
Нафаня Маня• 13 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Немає в нього апатії, йому скучно.
Потрібно, щоб не він був ’не проти’, а щоб йому дуже хотілося. Якось спробуйте відволіктися від сексу, більше спілкуйтеся, фліртуйте, а до сексу не доводьте. А то сама приїхала, сама задовольнила, воно йому треба напрягатися.
Кусман Сиру• 13 марта 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
А чего ж они на сайте знакомств зависают. Знаете, сколько их там? О-го-го.
Will_Be...• 13 марта 2024
Нет, автор, не нормально. Причин может быть 1000 и ещё столько же. И если Вы с мужем действительно близкие люди - это нужно проговаривать и искать способы решения.
Кусман Сиру• 13 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
Это все работать если и будет, то уж точно не с женой. Зачем с женой напрягаться? Напрячься хочется с какой-то новой, незнакомкой. А жена есть жена.
мадамГрицацуева• 13 марта 2024
Ответ дляКусман Сиру
Идите лесом, женщина.
Кусман Сиру• 13 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Идите лесом, женщина.
А чего такая реакция? Я что-то эдакое написала? Или вы в радужном идеальном мире живете? Где люди на улицах не смотрят друг на друга и не знакомятся?
Впораюсь зі всим• 13 марта 2024
Він від вас відвик і ви його не цікавите як жінка.А якщо ще побратими історії підкидають про жінок-зрадниць, наслухається і може мати негативну установку до вас. Стосовно кексу - або жінка, або п()рно, ну точно не утримується
Впораюсь зі всим• 13 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Идите лесом, женщина.
Не будьте такі категоричні. Маю знайомих військових - всі ходять наліво, навіть самі праведні
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляЛетчица
Хм.... по симптомам как бабу завел.
Не сильніше ніж звичайно.
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляРостки жимолости
В нього немає депресії.