Просто Фіфа• 13 марта 2024
Чи нормальна дана поведінка мого чоловіка?
Дівчата,я заплуталась.
Можливо себе накручую.
Приїхала до чоловіка, до цього місяць не бачились, але згадую, і розумію що минулий так само було.
Чоловік служить, але зараз вже як 4 місяці в тилу, бригаду відвели на відновлення.
Я сама обіймала перша,цілувала.
Секс ніякий, 1´хв і все.
І то другий раз я сама приставала.
Він поправився кг на 10.Каже треба худатии, важко йому.
Але ж обіймати кг не заважають.
Раніше такого не було.
Останнім часом дзвонити перестав, тільки пише.
Каже що їм там скучно,криша їде,і майже всі бухають.
Я йому і мінет,і так і сяк(
А мені нічого
Дівчата ,потрібний ваш погляд зі сторони,це нормально,чи я придираюсь?
Раніше все ок було
Можливо себе накручую.
Я сама обіймала перша,цілувала.
Секс ніякий, 1´хв і все.
І то другий раз я сама приставала.
Але ж обіймати кг не заважають.
Раніше такого не було.
Я йому і мінет,і так і сяк(
А мені нічого
Раніше все ок було
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
знаєте коли люди в депрессії і в розпалі бойових дій там не про секс думаєтся точно і в голові все перевернуто
Він не в депресії, і не там де бойові дії, я ж написала, вони ввечері мають, вдень бігають в футбол,волейбол,їдять і сплять
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
Потрібно, щоб не він був ’не проти’, а щоб йому дуже хотілося. Якось спробуйте відволіктися від сексу, більше спілкуйтеся, фліртуйте, а до сексу не доводьте. А то сама приїхала, сама задовольнила, воно йому треба напрягатися.
А як ви собі це представляєте, коли ми бачимось раз в місяць?
Сама приїхала,пофліртувала і без сексу поїхала?
Ми і так спілкувались,фільми дивились
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Нет, автор, не нормально. Причин может быть 1000 и ещё столько же. И если Вы с мужем действительно близкие люди - это нужно проговаривать и искать способы решения.
Я думаю,як почати розмову, щоб він не образився.
А то якщо скажу що я тебе ублажала а ти мене ні, образиться.
Як культурно сказати?
Що мені не вистачало ніжності?
Як культурно сказати?
Що мені не вистачало ніжності?
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Він від вас відвик і ви його не цікавите як жінка.А якщо ще побратими історії підкидають про жінок-зрадниць, наслухається і може мати негативну установку до вас. Стосовно кексу - або жінка, або п()рно, ну точно не утримується
Я не думаю, що він думає, що я зраджую.
Я робота-дом, дом-робота.
Ніде не буваю, не ходжу
Я робота-дом, дом-робота.
Ніде не буваю, не ходжу
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Не будьте такі категоричні. Маю знайомих військових - всі ходять наліво, навіть самі праведні
А ви звідки знаєте що всі?
Нафаня Маня• 13 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ми і так спілкувались,фільми дивились
Тобто, у вас навіть думка не виникає, що секс має бути коли обоє хочуть, а не коли ви приїхали. Це вже якийсь аб´юз. Ну, не буде один раз сексу, поїдете додому без зірки на фюзеляжі? Подружкам не буде чим хвалитись?
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
Та хрень з цим сексом
Обійняти можна хоть?
І навіщо тоді розповідати,як він мене хоче.
Обійняти можна хоть?
На границе• 13 марта 2024
Спросите у мужа не принимал ли он каких либо препаратов,возможно успокоительных.Когда-то давно мой муж, когда только пришел с армии(кстати тоже поправившийся на 10 кг.) проговорился, что им предлагали какие-то препараты, чтобы к сексу было безразличие, я так думаю что и безразличие ко всему что вокруг происходит, может это какие-то успокоительные, чтобы человек не паниковал в стрессовых ситуациях.)
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляНа границе
Спрошу.
Знаю что пьет панкреатит и иногда каптопрес, когда после пьянки давление скачет
Замурмишка• 13 марта 2024
Ответ дляЛетчица
Может у него апатия и депрессия из-за ситуации?
В телефоне нет возможности порыскать пока он спит? Знаете пароль? Палец приложить если по отпечатку разблокировка.
Я б не мучалась догадками, залезла б и проверила переписки и историю поиска, где заходил.
Я сразу почувствовала, как мой завел любовницу, а меня убеждал, что у меня паранойя и мне все кажется.
Як вичислили і що було потім?
Ви разом?
На границе• 13 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Спрошу.
Только что, общалась со своей знакомой, она психолог которая работает с военными и она сказала, что такое его поведение будет продолжаться до тех пор пока он находится на службе и это нормальное его поведение, и пока он на службе то и мозгами он тоже весь там, а жена которая время от времени приезжает является для него больше человеком который мешает нести службу.Я не знаю как вам это объяснить, скажу только что закончится это приблизительно где-то через год после того как он вернется домой.
Просто Фіфа
• 13 марта 2024
Ответ дляНа границе
Я понимаю, но он там давно и раньше такого не было.
Я понимаю,что я на 2 месте после службы была.
Но сейчас непонятно на каком, такое ощущение,что ему Инстаграм интересней полистать(