Кнопус• 14 марта 2024
Надо срочно похудеть
С чего начать?
Ліплю вареники• 14 марта 2024
Ответ дляMarmu
я на кето, за тиждень схудла з 55 до 52. овочів небагато
Ви вважаєте, що ви скинули 3 кг жиру чи 3 літра води?
Ліплю вареники• 14 марта 2024
Ответ дляMarmu
а ви вважаєте, що у мене у 55 кг було багато жиру? уже вага 2 міс тримається. та я себе і не обмежую, кето було не для схуднення
Я вважаю ваші коментарі з ващого досвіду не мають ніякого стосунку до ситуації автора.
Ответ дляЛіплю вареники
а чому не мають? чим мій досвід непідходящий?) є ще взагалі карнівор дієта, де взагалі люди овочів не їдять, і всі здорові. я не рекомендую такий вид харчування, просто кажу, що поправляються не від м´яса. А від вуглеводів, давайте відверто говорити
ЧупакабраЗеБест• 14 марта 2024
Ответ дляДлинноНожка
Овощи не любите есть? И зимой их скорее всего практически не едите, как многме, а потом удивляются чего жиреют.
я вообще не ем, где мне их взять нормальных?
не вижу пробелмы,вешу 53кг
Кнопус
• 14 марта 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну если хотите через некоторое время поправиться на 80, дерзайте.
Почему?
Кнопус
• 14 марта 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Быстро худеть, быстро обратно набрать.
Я не собираюсь худеть быстро