Кнопус• 14 марта 2024

Надо срочно похудеть

С чего начать?
Ліплю вареники• 14 марта 2024
Ответ дляMarmu
я на кето, за тиждень схудла з 55 до 52. овочів небагато
Ви вважаєте, що ви скинули 3 кг жиру чи 3 літра води?
Marmu• 14 марта 2024
Ответ дляЛіплю вареники
а ви вважаєте, що у мене у 55 кг було багато жиру? уже вага 2 міс тримається. та я себе і не обмежую, кето було не для схуднення
Ліплю вареники• 14 марта 2024
Ответ дляMarmu
Я вважаю ваші коментарі з ващого досвіду не мають ніякого стосунку до ситуації автора.
Marmu• 14 марта 2024
Ответ дляЛіплю вареники
а чому не мають? чим мій досвід непідходящий?) є ще взагалі карнівор дієта, де взагалі люди овочів не їдять, і всі здорові. я не рекомендую такий вид харчування, просто кажу, що поправляються не від м´яса. А від вуглеводів, давайте відверто говорити
ЧупакабраЗеБест• 14 марта 2024
Ответ дляДлинноНожка
Овощи не любите есть? И зимой их скорее всего практически не едите, как многме, а потом удивляются чего жиреют.
я вообще не ем, где мне их взять нормальных?
не вижу пробелмы,вешу 53кг
автор Кнопус • 14 марта 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну если хотите через некоторое время поправиться на 80, дерзайте.
Почему?
Мстящий за Зайца• 14 марта 2024
Ответ дляКнопус
Почему?
Быстро худеть, быстро обратно набрать.
автор Кнопус • 14 марта 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Быстро худеть, быстро обратно набрать.
Я не собираюсь худеть быстро