Ноу коммент• 14 марта 2024
Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?
Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Снегопадка• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я не вірю, що він це робив. не вірю. і все.
Він або це робив, або на це дивився і не зупинив
Зоя Жорівна• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
клятва ’бути разом в горі і радості’ для вас щось означає? я дала своє слово.
То трохи про інше
Прилипало• 14 марта 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ещё неплохо, что б папка этого ребёнка задумался, а что он сделал не так? Почему его дочь поехала в сауну
При чем это ж не просто познакомились на улице и поехала в сауну по глупости, девушка видно работает на постоянке это вообще жесть.
Но мужики эти, что с ней такое сделали просто животные, как такое вообще могло произойти это что в голове
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляСнегопадка
він міг бути п´яним і взагалі не бачити, що вони роблять.
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Нащо це криші? Зараз почнуть тягати молодчиків з бані. І якби дійсно була такая ситуація, то несолодко їм би прийшлось.
Та відкупляться всі
Білка в колесі• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ну то й ви співучасник....
Гл. Амурная• 14 марта 2024
Ответ дляВареничніца
И на ребенка 19 лет полезло , разорвало анус ей. Не плохо было бы что бы папка этого ребенка спину перебил этим моральным уродам. Он сядет и правильно . Ваш путь один - развод .
а чего ребенок по вызову в сауну приехал? Пусть папка ей по попке нашлепает,чтобы к дядькам в сауну не ходила.
Бешене сарі• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
Правильно ! Хороший муж! Надо брать!
Женщина, вы не в себе !!!! Как? Объясните мне тупой , как такое можно простить ???? Одно дело наняли проститутку , а другое издеваться над девочкой !!! Вы не понимаете разницы ??? Муж не принимал участия ? Вы под чем-то , что в это верите ? Он стоял и смотрел ? Или вышел , чтобы не мешать ? Он знал, что там происходит и не остановил их???? Переборщили называется ? А если с вашим ребенком «переборщат» нормально будет ?? Ну а че, с кем не бывает , да ???
Бла бла бла• 14 марта 2024
Ответ дляАлла_Я1
Насправді, якщо нормально посидіти, то нічого страшного, но я як людина, яка більше 10 років ( яке я вже старе) існую в чоловічому коллектив, то це 5 випадків зі 100 нормальні.
І наприклад, сидіти з пацанами в прифронтовій місті це 50 на 50 , інколи реально йдуть митися одружені чоловіки. Йти в сауну, коли ти можеш взяти дружину) тут вже 80 на 20🤷♀️ я просто вже травмована тим, що тут бачу) до речі ті які гуляки, скривають, що у підрозділі є жінка, бо тіпа жінка ревнива істеричка. А ті що не зраджують, то спокійно говорять, жінки мені дзвонять, якщо хтось не відповідає, передають з посилками і мені якийсь подарунок. Ну ось такі різні сім´ї 🤷♀️
Так, ви праві, люди різні. Був в нас на роботі корпоратив перед війною, так деякі одружені реально залицялись до дівчат,хоч нічого і не було далі, але ’осадочек остался’
Поліцейський патруль• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
розголос - одне з того, що я боюсь. враховуючи що чоловік генеральний директор. єдиного в Україні дистриб´ютора
Вам приймати рішення розмовляючи з чоловіком. Істерики псіхи це все вам дозволено. Але щоб не було щоб не сталося в сьогоднішні газети завтра завертають сільодку. Вирішите лишитися зз ним міняти місто країну і мовчати ніколи про це не говорити.
САМ_ТАКОЙ• 14 марта 2024
Ответ дляИграю у края
вы тролите??? с дочкой вместе насильник так и живет??
Сейчас уже она отдельно,а так да)там еще трое детей у них потом родилось
Прилипало• 14 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та нет,какие то деньги платил,квартиру продали.так и живут вместе
Каааак? Это ж даже в сто раз хуже чем ц автора. Ужас
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляИграю у края
также, как и вас.
Сумнівно, що прям так же
В сауну поїду з незнайомцями?
Сяду на шию, дорого!• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
Удалено администрацией...
САМ_ТАКОЙ• 14 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Понятия не имею,не расспрашивала как
Ганцю в кєдах• 14 марта 2024
Ответ дляОле Лукойе
Автор, відкладіть рішення до моменту отримання результатів аналізів біоматеріалу .Подумаєте про це тоді,коли будуть ці результати.
Що сам чоловік каже щодо цього? Де він був? Що бачив/чув?
Може бути і таке,що він просто напився і десь в кутку спав,поки друзі це творили.
Я Вашого чоловіка не виправдовую,але Ви ж його колись обрали. І маєте бути разом і в горі і в радості.
А на рахунок повії-ну це така високоризикова професія.Не уявляю,що думають такі жінки,коли їдуть в сауну.
Сам факт, що він спостерігав за тим, як знущаються над людиною його друзі - це вже причина навіть не спілкуватись з такою особою, вже не говорячи про сімейне життя. Звісно зі своєю совістю можна пробувати домовитись. Я б також чекала результатів. Якщо б прийняла рішення, що для мене речі зазначені у першому речені не мають значення. Думаю, що чоловік автора з друзями цю ситуацію з повією розрулять.
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я не говорила ще з ними. мені соромно дзвонити. нехай він обговорює все з своїми друзями .
А что вы делали в полиции??
Котомафия• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
він каже що друзі викликали і самі все робили, він не при чому
Ну, то есть он стоял и смотрел? Судя по описанному она звала на помощь и он стоял в сторонке платочек теребил?
Голова колгоспу• 14 марта 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Я не дуже розумію - який біоматеріал? Сперма? А якщо вони в презиках були?
Будут брать биоматериалы из других мест. Например, под ногтями могут оставаться следы кожи, когда жертва оказывала сопротивление.
Ответ дляНоу коммент
Я оце памʼятаю, багато років назад була тема про те, як чоловік звʼязався з малолітньою… Теж резонанс був на десятки сторінок. Дивно, що ваш тролячий відділ не додумався раніше витягти цю тему. Лише свекрухи та співбесіди…
А це реально розрив👍
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Та відкупляться всі
Так це друге питання. Те що в нас не працює правосудля,то воно не працює не лише по відношенню до повій. Дітей вбивають і то відкупляються. Але тут факт порушення закону , яке тягне на великий срок. І те, що вона повія не має зовсім ніякого значення. Як ви тут намагаєтесь приліпити.
Снегопадка• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Але з його слів ʼхлопці трохи переборщилиʼ так і не скажеш, що був пʼяний і нічого не бачив
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Удалено администрацией...
я людина. і не буду такого робити.
Білка в колесі• 14 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А что вы делали в полиции??
і я не зрозуміла))
Уси Пуси• 14 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Очень вам сочувствую. Я представляю какая у вас боль и ненависть на душе((( Скажите, ему хоть какой-то срок дали?
Жена его просто недалёкий и придурковатый человек.
В мене була дуже власна мати, вона, навіть не знала, не знає й досі...я її боялась більше ніж того, що сталось.
Мені 43 зараз, заміжня, дорослий син. Але я в деталях пам´ятаю той день, як повернулась додому і сиділа дві години на кухні зі скляними очима, як кинула в пічку ті свої труси з корабликами, як беззвучно кричала в подушку...я й до сьогодні боюсь ходити нічними вулицями, не просто боюсь, а прям жо паніки, до істерики від будь якого випадкового одинокого перехожого.
мої дві найкращі подруги ходили до його дружини, розказали їй все з деталями, часом, фразами, жестами, описанням його статевого органу (вибачте, він був кривий і з плямою) вона просто могла все співставити, покинути його... але просто банально обрала закрити очі й зробити вигляд щасливого подружжя...
Прилипало• 14 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А ми якось проводили навчання освітян. Тема була - сексуальне насильство над дітьми, говорили про ознаки, правила безпеки для дітей. І так трапилось, що одна з учасниць тільки після нашого семінару стала звертати увагу на поведінку онуки.... виявилось, що її чоловік вчиняв сексуальне насильство над дівчикою....
А какие были признаки? Что выходило за нормы? Мне тоже интересно
МАМА НИКИТКИ-2• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Ага, я нІ такая, я жду трамвая …
Знімайте рожеві окуляри. І подавайте на розлучення. Ну і з впевненістю на 100% можу вам сказати- повіі на тих посиденьках постійні гості. І думаєте ваш цнотливо в придбанник виходить і чекає, поки друзі бавляться?
ШобВам_КакНам• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
То ж вона туди за тим і приїхала .. не книжки читати
вы разницы не видите между сексом и издевательствами и нанесениями увечий?
АдеКВАтная• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Ваш мозг сейчас вам что угодно напридумывает лишь бы оправдать его. Не хочется верить, это понятно. Но если окажется что он там был и просто смотрел вы реально готовы его простить и жить дальше?
Встидаюся запитать• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
И он спокойно сидел смотрел на групповое изнасилование?