Ноу коммент• 14 марта 2024
Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?
Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Стервочка• 14 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Зате в поліцію без досвіду побігла бігом, ага
Да, как-то все странно. Если автор не троль, то вообще на подставу какую-то похоже.
Дайте подуться• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
він святкував з нами, на наступний вечір пішов з друзями. в чому проблема? я часто його відпускаю посидіти в чоловічій компанії і проблеми в чому не бачу
І досі не бачите?
Угги в горошек• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
якби вона хотіла грошей, то спробувала б зв´язатись з кимось із компанії. а вона пішла одразу в поліцію.
Так надійніше. А то ваши ’’порядність сім´яніни’’ ще її вивезли до лісу і прикопали б там.
А тепер прийдеться квартири- машини продавати і платити і потерпілій і мєнтам (ой, вибачте, поліціянтам)
Вилосипедниця• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Автор, скажіть чесно, розлучатися плануєте?
Чи, якщо відмажеться, то зробите вигляд, що все добре?
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Як можна зґвалтувати повію?
также, как и вас.
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
я буду жити з ним далі.
Ноунэйм• 14 марта 2024
От би з автора випадково анонiм би злетiв. Було б цiкаво побачити, хто бавиться з розiрваними анусами в повiй.
Зроблено у 80-х• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
дівчата я не можу в це повірити, просто не можу
я без зупину плачу, п´ю заспокійливе. і найжахливіше те, що я хочу поїхати до нього
він зараз вдома сам, я дітей відправила до бабусі, сама поїхала в свою квартиру.
я не можу
Не надо к нему ехать. Надо с собой сейчас разбираться.
Стервочка• 14 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
ну и не за порванной п@здой и опой туда ехала,наверное
Ну никто пока не знает, правда это или нет. Может мужиков просто разводят на деньги и полиция ’в доле’.
Mrs.Sexuality• 14 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
То, что сразу в полицию - верное решение. Но это не говорит о том, что она опытная или нет.
Колись була одна історія з моєю сводною сестрою, поки жила в гуртожитку вирішила з мужика одруженого гроші збити, заявила в поліцію, що її неповнолітню згвалтував, коледж, гуртожиток поставила на вуха (якось вона не подумала, що туди повідомлять, окрім батьків) але були докази, що він цього не зробив. Вона просто хотіла збити грошей, і їй, дурненькій хтось таке нарпдив
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляНоунэйм
що вам дасть ця інформація?
МАМА НИКИТКИ-2• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Мабуть уже пора переглянуться своюі погляди. Чи тепер також проблеми не бачите? . Ґвалтував особисто чи ні, він винен. Не зупинив і не відмовив «друзів». Злочинна бездіяльність теж карається кримінальним кодексом.
Каркуша Клара• 14 марта 2024
Ответ дляТоска в носках
В будь-якому разі, навіть якщо його біоматеріал і не виявлять у аналізах - він був присутнім, все бачив і не зупинив. Отже, закономірно сяде як співучасник. З чим і вітаю.
Я не дуже розумію - який біоматеріал? Сперма? А якщо вони в презиках були?
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Уголовний кодекс цей контракт називається. Почітайте,багато цікавого дізнаетесь.
Хай читає її криша
Яка в темі закону
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
що вам дасть ця інформація?
Будемо хоть знати, хто тут постійно, бездарно троллить.
Закуйовджена життям• 14 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Єєєє, помиляєтесь, якщо повія їде в сауну до групи чоловіків, ніколи сама не буде(заробітком поділиться). Я колись спілкувалася з одною, то вона пояснювала, що навіть самі недорогі з наглядачем.
Может её вызвали для одного? Либо просто местные проститутки которые работают в бане.
Поліцейський патруль• 14 марта 2024
Я вам співчуваю. І це просто позор бо про це знати будуть всі. Жити з цим їх. Діти як їм це пояснити бо коли виростуть найдутьс благожєтєлі які роскажуть
Ответ дляфан L.O.S.T.
Пацанчики подарили ее имениннику , и после того как тот задул , ой вдул
начали юзать его подарок .
И пока мужьюшик автора стоял и волновался , подарок порвался. Вот и вся история.
начали юзать его подарок . И пока мужьюшик автора стоял и волновался , подарок порвался. Вот и вся история.
Именно. Девку подарили имениннику. Может он сам дуть и не захотел, а решил глянуть, как другие развлекутся. Подарку при этом слова не давали.
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
розголос - одне з того, що я боюсь. враховуючи що чоловік генеральний директор. єдиного в Україні дистриб´ютора
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Хай читає її криша
Яка в темі закону
Нащо це криші? Зараз почнуть тягати молодчиків з бані. І якби дійсно була такая ситуація, то несолодко їм би прийшлось.
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Н-да🤮
я не вірю, що він це робив. не вірю. і все.
Білка в колесі• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
так сильно залежите від гвалтівника?
МАМА НИКИТКИ-2• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
не псуйте мені настрій, будь ласка.
Ого. Чоловіка звинувачують в ґвалтуванні а в вас настрій чудовий?
Шо від нас хочете? Жаліти вас ніхто не буде. Порада- розлучатись і прям щас. Вірогідність, що сяде 100%, якщо доведуть що був примусовий секс, навіть, якщо ваша бусінка і участі не приймала. Стаття з обтяжуючими обставинами.
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляБілка в колесі
так сильно залежите від гвалтівника?
клятва ’бути разом в горі і радості’ для вас щось означає? я дала своє слово.
Зоя Жорівна• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Ясно понятно, аби зам‘яли то і добре. А те що чоловік тварь кончена то нічого.
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та нет,какие то деньги платил,квартиру продали.так и живут вместе
вы тролите??? с дочкой вместе насильник так и живет??
Голова колгоспу• 14 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Понимаете, здесь немного другая история. Во-первых, уже совершеннолетняя, во-вторых есть факт разрывов промежности и ануса.