Ноу коммент• 14 марта 2024
Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?
Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Лівий Локіть• 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
как мило
Ну да, тянуть сюда всякий мусор из русских порносайтов и обзывать других ’орчихами’)))
Вы когда публикуете подобное должны понимать, что у других есть гугл поиск и все умеют им пользываться)) Можно было уже хоть не до такой степени примитивно использовать их ресурс
А ну скажи паляниця🧐
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
по знайомству ми зробимо це під шумок. та і все.
Автор, мне даже жалко что такая тема скоро пропадёт
Ноу коммент
• 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Допоможіть знайти• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
А я почти поверила Вашей писанине.
Допоможіть знайти• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
А у вас часом немає знайомих тут в адмінах? Бо вже було помічено , що таємне, стає явним. Думайте!!!
Ноу коммент
• 15 марта 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
думаю.
а за що мене посадити мають, вибачте?
Допоможіть знайти• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
думаю.
а за що мене посадити мають, вибачте?
Та, ні. За що?
Інформацію про Олександра злити.
Допоможіть знайти• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Так зробимо чи чекаємо?
Він дрючкав, коли Ви без свідомості були?
Ноу коммент
• 15 марта 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Та, ні. За що?
Інформацію про Олександра злити.
так ви мені вірите чи ще не визначились?
Лівий Локіть• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
думаю.
а за що мене посадити мають, вибачте?
За підробку доказів
Допоможіть знайти• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
А Вам це так важливо?
Головне ж рейтинг, так?
Тому боти і працюють тут у дві зміни. Кожний по своєму направленню.
Головне ж рейтинг, так?
Ноу коммент
• 15 марта 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
А Вам це так важливо?
Головне ж рейтинг, так?
навіщо мені ваш рейтинг?
Курочка-чубаточка• 15 марта 2024
Вангую! Короче, у тролля, точнее по делу не найдут биоматериала мужа, он будет воздвигнут в лик святых, ну ещё сердце у него, директор, вседела! Мать двоих, мальчик и мальчик 10 лет, счастлива и с полиции супруг выносит на руках!
Подвійна веселка• 15 марта 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Она снова падает в обморок, но уже от счастья?
Курочка-чубаточка• 15 марта 2024
Ответ дляПодвійна веселка
*Из полиции
Я ошибку допустила( тут уже не обмороков
Курочка-чубаточка• 15 марта 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А так да, 16 мудаков судят по тяжкому, с отягощающими, а он один! домой! Потому, что что? ( Реклама презервативов)
Карусель-весель• 16 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я перепрошую а друг, який там приймав участь і по сумісництву тепер слідчий - він не в курсі хто приймав участь і як все було ? яким чином він проводить ’під шумок’ експертизу біоматералу вашого чоловіка? свій біоматеріал теж перевіряє ?
спальное место• 16 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Що мені відповідати? Я вже все написала
Зв‘язалась з чоловіком. Клянеться-божиться що невинен. Чекаємо результатів на біоматеріали. Якщо його там немає - вільний.
Ви встигли в райвідділку і біоматеріал здати? хто відбирав, все той же Олежка власноручно😂.
66сезон666серия• 16 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Під який такий ’шумок’? Все що взято під шумок, до уваги слідством і судом не береться... Про судову молекулярно-генетичну експертизу ви мабуть не чули ніколи. Щось ви трошки забрехалсь...
Нагайна• 16 марта 2024
народ - ну они могли и не планировать вызвать барышню. но сауны сами предлагают девочек. вот и соблазнились после выпитого. на одну - а на несколько бабла зажали.
в таких компашках может найтись один бык - который устроит насилие - а остальные как стадо поведутся. даже самые робкие мужики могут захотеть как в порно себя почувствовать - просто никто не думал, что проститука пойдет в полицию.
я в историю верю. но верю и то, что не все в компании там могли насиловать - просто не останоили насильников.
Обстановщица• 16 марта 2024
Ответ дляPrervana
Потому что отношение к шлюхе не как к человеку, а как к вещи. Ее купили - она должна отработать. Сломалась от интенсивного использования - ну фиг с ней, новую купят если надо будет. Ну типа как удочку на рыбалку или футбольный мяч... Вот этот взгляд и скрывается за фразой ’пацаны немного переборщили’.
В 2010 м я работала ночным кассиром.Прихолило две проститутки которые на трассе.
Как то раз рассказала что компания не вывезла и побили еле дива осталась.Да ,это незаконная скажем профессия и несёт риск.
Обстановщица• 16 марта 2024
Ответ дляФайна пані
жесть яка🥲 це ж настільки ті звірі голодні були☹️
Что-то приняли скорее .
Играю у края• 16 марта 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Та, ні. За що?
Інформацію про Олександра злити.
уже Олександр появился... Так вы знакомы с историей автора не виртуально?
Рубаю олівлє• 16 марта 2024
Ответ дляКотогосподиня
Чим ці покидьки кращі за рашистів, що гвалтують наших дівчат??!! От чим кращі ті підстаркуваті борови, що познущалися з молоденької дівчини?? Це люди?? Це чоловіки?
Автор, з вашою донькою таке станеться, теж будете боровів виправдовувати??
Бідна дівчина, від злиднів мала продавати своє тіло, а тут стадо покидьків.
Поки найкращі сини тримають небо над нами, підстаркуваті хохли- борови знущаються над дівчатами за яких нема кому постояти
Я не оправдываю насилие, но девочка обычная шлюха, не надо ее идеализировать. Поехать одна в сауну, где явно компания мужиков, явно бывалая уже.
Первоклашка Я• 16 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Гляньте шо я в групі тг тільки що побачила
Может это она?
Первоклашка Я• 16 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Так автор походу выдумала имена и возраст что бы ее не узнали. Думаю там ее не муж но парень был и про детей придумала
Вряд ли б женатый мужик 42 х летний по саунам толпой ходил с ночевками. Все дело на квартире было пару дней назад
Вы правы скорее всего
Пешеходик• 16 марта 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Хе-хе…
Якщо ви не будете обмежувати свій розум, то правильна відповідь лежить на поверхні