Ноу коммент• 14 марта 2024
Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?
Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Подвійна веселка• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Навіщо мені це робити? Навіть якщо не перша, що це змінить у моєму житті?
Чоловік при хорошій посаді, я відчуваю себе коханою.
Ну точно тролляка. Безумные комментарии, противоречащие друг другу. Жаль, что вас не забанили.
Укр_жіночка• 15 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Для мене дуже відрізняється
Чи ви думаєте, їм тільки дарять порше і цілують ноги
То реальність- ось така жорстка
Це нелегальна професія з такими наслідками
І вбити можуть
Про поліцію промовчу
То реальність- ось така жорстка
І вбити можуть
Про поліцію промовчу
Ну так. Рекомендую фільм Точка. Кацапський якщо що. Але дуже добре висвітлена зсередини ця професія. Тобто,я до чого? До того,що займаючись таким ремеслом,треба бути готовою до всього,реально. Не виправдовую тих тварюк,але і дівчина напевно ж знала куди їде і для чого. Коли її викликали купа п´яних мужиків в сауну,то що можна було очікувати? Або ж не проговорені були умови. Може думала що їде до одного а їх там купа. Хз. Якщо її затягнути насильно чи по дорозі спіймали то вже зовсім інша історія. А як приїхала по виклику то і відношення буде до неї таке. Тим більше якщо мужики грошовиті то.... самі знаєте як ці всі справи закриваються.
Укр_жіночка• 15 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
Та як же з подругами не поділитесь? , якщо глальціав разом з друзями , от до їх дружин і зверніться ) точніше ви б це обгорбвали зараз разом з ним а не тут якби це не був дурний тріль
А кожна з тих дружин скаже,мій участі не брав.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Що мені відповідати? Я вже все написала
Зв‘язалась з чоловіком. Клянеться-божиться що невинен. Чекаємо результатів на біоматеріали. Якщо його там немає - вільний.
Не спішіть. Я вам писала, буде інша стаття. Там термін трохи меньший, Но всеодно буде. З роботою і так Ірак прийдеться попрощатись. А як не в Київі живете, ще й переважати.
Молчавочка• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
втомлений дуже був. прийшов ще раз помився і мене обняв
я хотіла поприставати - сказав, що втомився
заснув
я його весь час обіймала гладила і цілувала
не можу повірити
заснув
не можу повірити
Помився після сауни? У вас ще є питання? А взагалі жлоби у нас директора дистеб,´юторів - одна повія на 17 мужиків...
ДеньгиНеСдаю• 15 марта 2024
Ответ дляГлас_Народа
Сначала было детям 15 и 7.
Позже уже стали 10 летние близнецы
Читайте уважно
я за своїх дітей писала, а не за автора
Господи, люди....
Укр_жіночка• 15 марта 2024
Ответ дляМолчавочка
Їх було 17???? Пздць .
Не читала всю тему.
Сердючка• 15 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Розвела на гроші стадо мужиків повія, ох і дороге задоволення. Підставилася, тепер побої зніме, і будуть всі трусити грошенятами, ох будуть
Бажаю вам і вашим однодумцям бути згвалтованими і побитими. Баблішка піднімете
Фрекен бок• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ні. щоб він почав щось робити. щоб поговорив з іншими.
Ааа, тобто чувакам дають таку могу відкупитися, вирішити між собою, хто за всіх сяде, бож він генеральний директор...
Сердючка• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
клятва ’бути разом в горі і радості’ для вас щось означає? я дала своє слово.
а де горе? це злочин
Фрекен бок• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
відкриваю вам таємницю: у будь-якій сауні є ’сліпі зони’ якраз для тих, хто замовляє повій.
А ви так непогано обізнані як на дуже пристойну дружину-маму-берегиню
Нульовий сантиметр• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Всі, навіщо свідомо відпускати з мужиками в баню чоловіка?
Ви думаєте вони там Іван чай п´ють?
Вот мне интересно всегда как это ’отпускать-не отпускать’. Вы ж ему не мамка. Ваш муж вам тоже индульгенцию выписывает на каждый выход из дома?))
Ноу коммент
• 15 марта 2024
Ответ дляФрекен бок
я комерційний директор, а не берегиня
Сердючка• 15 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Після 17 людей, дівчина або вже б в живих не була, або була б в реанімації. Людина з такими травмами наступного дня в поліцію прийти сама не може.
Тут пальчик пораниш і вже дискомфорт, а коли там все пошкоджено, натерто, як можна пересуватися?
Перейдіть за посиланням і прочитайте, що жінка загинула після жорстокого зґвалтування одним чоловіком а в темі аж 17!
тут жінка померла через побиття. Не треба сову на глобус натягувати
Сірничок• 15 марта 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Оті тварі, то не мужики !
То покидьки ! Називайте речі своїми іменами, а то звеличили мразів…
Добре, що автор троляка…
Нульовий сантиметр• 15 марта 2024
Ответ дляVaslek
Устал после проститутки, а тут еще жена пристает.
Слабый мужик пошел😢
Неправдиша• 15 марта 2024
Зазвичай приступ тролизму вивітруєтся після ночі а тут тітонька настільки в роль вжилась , що аж страшно за неї😿
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
Я тоже в шоке)) Тут такие страсти кипят вторые сутки, девочки друг с другом переругались по несколько раз)) Тролиха еще та штучка
Сірничок• 15 марта 2024
Ответ дляМолчавочка
Що це за сауна на 17 людей ? Ви такі бачили ?
По-друге, від жінки би нічого не залишилося після 17 …
По-третє, ви вірите, що зібравшись с одному місці 17 психічно здорових людей, всі, як один спроможні на зраду, садизм, і злочин ?
Я в таке не вірю ! Не корміть троляку.
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Автор, ви вже повернулись до чоловіка? Трошки поприставали до нього?
Що Олежка нового окрім сперми на обличчі вам повідомив?
Сірничок• 15 марта 2024
Ответ дляvikohka
иx было 17, совсeм нe обязатeльно, что всe ee имeли. к чeму эти домыслы?
Ви розумієте, що травми, які описала троляка не пройшли б беззвучно, жінка не змогла б піти сама ! Була б кровотеча, крики … це садизм …
При цьому 17 людей на це не звертали б уваги ?
Нульовий сантиметр• 15 марта 2024
Ответ дляMs. Похвала
Драсьте
А проститутку домой вести?
Действительно, че-то я не подумала))
Пишущаяся• 15 марта 2024
Навіщо розлучатися? Приведіть ТЦК за ручку до нього. Нехай відпрацює покарання.
Забобонний фрукт• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ви трохи перебільшуєте.
ніякої реанімації там не буде, ’порвали проміжність і анус’ - це фігура мови. її не скалічили.
Давайте вас трахне 17 мужиків в усі дірки, тоді розкажете про фігури мови...
Рубаю олівлє• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
мого самого першого.
А как они узнали его имя интересно ...