Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Даже если она проститутка - ее никто, слышите никто не имеет право насиловать. Можете открыть Криминальный Кодекс. Проституция - не является смягчающим обстоятельством.
Які закони в проституції ?
Ще про відпустку напишіть
І декрет
ГоловнаЯ• 14 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ей все равно что он с простипомами по саунам .
Какой мир?
Снесут с хорошей должности ?
А вы из тех, кто считает, что измена или связь с проституткой - это самое страшное, что может случиться?
Грушки-яблочки• 14 марта 2024
Задержали вашего мужа? Что он делал в тот момент, когда его друзья перебарщивали?
Вилосипедниця• 14 марта 2024
Ответ дляФіфачка
Всі трах а він дрочив
Щей й виновник торжества.
Ну-ну...
Mrs.Sexuality• 14 марта 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Бо авторша - троль.
Ніхто в здоровому глузді на такі теми не тріпається на форумі.
Тролиця або троль, по відповідям видно
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Які закони в проституції ?
Ще про відпустку напишіть
І декрет
Закони про згвалтування та нанесення тяжких тілесних пошкоджень. Чи ви думаєте, що закон передбачає такі виробничі травми?
Ашолюдискажуть• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
То ж вона туди за тим і приїхала .. не книжки читати
Ну и какбы не для того, чтобы анус и влагалище разорвали. Секс, а не издевательство над собой она предлагала.
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляГоловнаЯ
та че вам норм , не привыкать . Я поняла.
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ніколи
Ну воно не дивно, що на вашу думку ніколи . Ви навіть зараз ладні виправдати його в будь-який спосіб
Ms. Похвала• 14 марта 2024
Ответ дляГоловнаЯ
они издевались над человеком! Вот в чем проблема.
Уси Пуси• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я? виправдовую? де?
Вас по людські жаль, але ще більше жаль людей, які стають жертвами ’завдяки’ таким ’сліпим’ дружинам, матерям...
#мойнІтакой#
Я була жертвою зґвалтування, мені було 16 і просто ввечері йшла додому від подруги!!! Я знаю, про що говорю. Один з моїх катів і зараз ’влюблЬонно’ ходить під ручку зі своєю дружинонькою, яка все знає. Уявляєте, як я проклинаю всю їх сім´ю, включаючи його батьків і дітей?!!
Natalia505• 14 марта 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Скоріше за все слухав новини про легіон свободи в белгороді. Зараз всі про це говорять. Що ще може цікавити диреХтора з повіями в бані?
Бла бла бла• 14 марта 2024
Ответ дляАлла_Я1
Нікого не бентежить, що чоловік святкує день народження з музиками в сауні? Чи це в сім´ях зараз таке нормально? Чи я щось пропустила у житті
Так а що такого, якщо нормально посидіти в сауні? Звідки жінці знати,що там буде такий треш?
Тоска в носках• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
він працює директором філіалу закордонної тм. як це все на роботі буде...
Цієї роботи більше не буде, це ж зрозуміло. Нікому не потрібен співробітник з заплямованою репутацією.
Репетиторша• 14 марта 2024
Ответ дляН@Диете
Знаю подобный случай. В гараже с любовницей грелись - включили мотор и оба учадели насмерть
И такой тоже случай знаю с любовницей, а буквально недавно парень с беременной девушкой тоже угарели в гараже (
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
ні, його не затримали. поки що лише викликали в поліцію і висунули звинувачення
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Здесь речь не о заботе сутенера. А о совершенном преступлении, за которое предусмотрена уголовная ответственность.
За проституцію теж
Криють їх хто ?
Ті, хто саджають
Ще й самі користуються і роблять те саме.
Коло закрилось
Але, ви можете вийти з плакатом
CookVika• 14 марта 2024
Вас не дивує хоча б факт того що гвалтували жінку ( ну вона ж явно кричала) а ваш чоловік ніяк не реагував ( якщо навіть не приймав участі). Мав заступитись ….
Голова колгоспу• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Які закони в проституції ?
Ще про відпустку напишіть
І декрет
В нашем законодательстве есть понятие ’проституция’. Является незаконной деятельностью в Украине. Влечёт за собой штрафы. Это если для вас это так важно.
Закуйовджена життям• 14 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Взагалі дивно, що без безпеки , зазвичай повії мають охорону, нагляд на такі випадки, самі в сауну не їздять, якщо жити хочуть . В історію не вірю . Кому треба в приватній сауні проблеми з поліцією
Это вы описали элитных проституток
Позитивна• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Як можна зґвалтувати повію?
А повія не людина, не жінка? Вы хто, що такую х...ню пишете???
ГоловнаЯ• 14 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
При чем тут мой опыт?
Но для меня это не самое страшное, а вот обвинение в групповом изнасиловании - это намного страшнее
Ms. Доброта• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ну якщо не опинеться за гратами, то якось буде...
Жесть, жінку гвалтували, а він поруч стояв чи як?
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Мені взагалі все одно
Бурундучиха• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Ну, тогда хватит ума и денег решить вопрос с пострадавшей
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Щей й виновник торжества.
Ну-ну...
Пацанчики подарили ее имениннику , и после того как тот задул , ой вдул начали юзать его подарок .
И пока мужьюшик автора стоял и волновался , подарок порвался. Вот и вся история.
Стервочка• 14 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Мне вообще странно, что проститутка поехала одна в сауну. Понятно же, что там не один человек будет, что-то не складывается.
ГоловнаЯ• 14 марта 2024
Ответ дляMs. Похвала
Конечно
Изнасилование - это самое страшное в этой ситуации
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляГоловнаЯ
При чем тут мой опыт?
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Я сподіваюся що цих покидьків засудять найсуворішою мірою. А також звільнять з усіх посад і призиратимуть близькі і знайомі до скінчення днів