Перша леді колгоспу• 15 марта 2024

Я вчиню непорядно? Допоможіть загасити совість

Дуже треба гроші, погодилась на роботу в компанії А. Як тут мені телефонують з компанії Б і кажуть що хочуть щоб я працювала у них. Компанія Б - більше перспективна, посада вища, до дому ближче, та і взагалі більше подобається.
Але почати працювати там можна тільки в кінці березня.
Тому я вирішила піти в компанію А, відпрацювати там тиждень і піти з 27 березня працювати в компанію Б.
З компанії А я отримаю певну суму коштів, і спокійно буду працювати в компанії Б. Це дуже непорядно? Вони до мене добре ставляться, а я так підведу їх…хочеться плакати від огиди до себе.
Працевлаштування неофіційне, тож з документами проблем не буде. І так я себе підстрахую, якшо компанія Б передумає (хоча навряд)
Як би ви вчинили?
В шоколаде• 15 марта 2024
Автор, на роботі А точно вам в кінці тижня дадуть зарплату? Вони щотижнево платять, ви впевнені, бо попрацюєте задарма.

Цідило правди• 15 марта 2024
Це ви нижче чекали від них відповіді тиждень? Я б йшла в компанію А, вони більш порядні.
Ні за холодну воду• 15 марта 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну будемо вірити в краще))
Ні за холодну воду• 15 марта 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Автор еще и уверена , что ей за неделю заплатят , при том , что она их подведет .
Такая наивность )
работникам в черную даже за последний месяц могут не выплатить, а тут такая деццкая наивность)
Чай не пью, только кофе• 15 марта 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Працювати на бидлобізнес без будь яких гарантій таке собі задоволення
Ну автора же это не смущает, пока не появилось предложение Б, её и этот вариант устраивал.
Кринжова баба• 15 марта 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну будемо вірити в краще))
Я бы поговорила бы ..честно,
В молодости понятла что колеса долетают
А ось і я• 15 марта 2024
Автор, якщо неофіційно, то йдіть з чистою совістю.
Головне, щоб через тиждень праці компанія А не кинула вас за зароблені за цей період гроші.

автор Перша леді колгоспу • 15 марта 2024
Ответ дляА ось і я
Та я можу просто дочекатись зп
Домовитись з компанією Б що вийду пізніше
Та і всп
Пустощі-веселощі• 15 марта 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну будемо вірити в краще))
А с чего Вы взяли, что компания А Вам заплатит. Как Вы, так и они.
Ответ дляПустощі-веселощі
Відповідь 38
Пустощі-веселощі• 15 марта 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Та я можу просто дочекатись зп
Та і всп
У Вас всегда будет период отработанный, но ещё неоплаченный.
Ответ дляПустощі-веселощі
Не поняла
Сито для думок• 15 марта 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Не поняла
З/п майже ніколи не платять день в день за відпрацьоване. Платять, наприклад 5 числа за минулий місяць. За цей час у вас вже будуть відпрацьовані 5 днів, які не оплачені.
Таке ваше питання ставить під сумнів вас, як фахівця)
Ответ дляСито для думок
Я відпрацюю , отримаю зп і піду
Сито для думок• 15 марта 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я відпрацюю , отримаю зп і піду
Ви прочитали те, що я написала? У вас з/п в останній день місяця?
Ответ дляСито для думок
Ні
Кожні 2 тижні
Сито для думок• 15 марта 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ні
Кожні 2 тижні
Кожну другу п´ятницю за цей та попередній тижні?
Ответ дляСито для думок
Так
Ваша прЭлесть• 15 марта 2024
Думаю що в компанії А ви безоплатно пропрацюєте тиждень) бо ніхто вам не заплатить

Ваша прЭлесть• 15 марта 2024
Відкрийте нам велику таємницю, на ЯКУ посаду вас беруть?))