Пиши-пропало• Изменено 16 марта 2024

Мій чоловік ніколи не буде заробляти! І винна в цьому я!

Ми разом 23 роки.Раніше коли потрібні були кошти на гуртки і репетиторів і поїздки для дочки.Він казав :’Немає!І я знаходила другу роботу
’Коли пройшло пору місяців війни у мене було 5 робіт і не одного вихідного.4 роботи це прибирання.У мене вища освіта і я працювала бухгалтером на пів ставки.Це закінчилось сумно.У мене сильно зажало спину.
Так у нас є квартира,добудовується дача, гараж.Нормальної машини немає.Поки відклали питання купівлі машини.
Я залишила роботу бухгалтера через постійні стреси.Знайшла іншу роботу.Але захворіла і прийшлось залишити цю роботу.Побула два дні дома.Трохи стало легше і я летю на ненависний підробіток.Я з`їдаю себе що сижу дома.А сижу я тільки тиждень(два дня з якого я була на піробітках)
Уравнобешенная• 16 марта 2024
Так, ну в целом понятно, тема позавидовать соседкам которые не работают. Да и всё

Масяня Я• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Він заробляє більше з лютого 2024 року.А раніше зі шкіри пхалась щоб заробляти однаково.
Зачем пхатысь из кожи, чтоб зарабатывать наравне с мужем? Чтобы что? Доказать, что вы тоже, как мужик?
Хи хи, ну ну• 16 марта 2024
Ответ дляМеня не звали
И сколько это?
20тыс или 200?))))
Вона пише ,шо нижче середнього в місті
дамаАмстердама• 16 марта 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
У меня тоже что-то подобное...

Сейчас обстоятельства поменялись и у меня заработок просел, он пытается найти работу, но пока никак...

Ему тоже всегда нужно мало, поэтому и не старался. А я никогда этого не понимала - как это нужно мало, если нужно и на детей, и на обучение и на здоровье и на отдых и квартиру, машину купить( вот так и живём
Я мирюсь с этим...

Думаю, что это какие-то психологические проблемы ( когда тебе ничего не нужно и ты не замечаешь, что твоей семье нужно и что ее нужно обеспечить (
А мужчинам по своей природе нужно мало: берлога, диван и телевизор для 80% мужчин будет ок. Аскетов среди мужчин очень много. А вот женщин аскеток практически нет.
Женщина как раз своими хотелками и стимулирует мужчину зарабатывать.
Женщинам всегда нужно много ❤️❤️ если не для себя, так для детей.
Кучерявочка• 16 марта 2024
Дивні якісь у вас і у людей в темі причинно-наслідкові зв´язки.
Типу якщо працюєш і стаєш ’ломовой лошадью’, то чоловік одразу ж перестає заробляти і розслабляється. Це так не працює.
Якщо нормальний чоловік, то будете ви працювати чи не будете, він все одно це буде робити і заробляти.

Якщо ж у вашій ситуації ви перестанете працювати, то чоловік не почне. Бо йому ок. Він просто такий. Якщо не буде чого їсти, то може він і знайде щось на мінімалку. Але якщо йому було норм, що ви втратили здоров´я через ці навантаження, то скоріше за все, він буде просто чекати, поки ви знов не підете на роботу.
дамаАмстердама• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
У нього скромна заробітна плата.Трохи нище середнього у нас в місті.
10000 ?
Прокачую сідниці• 16 марта 2024
Дуже шкода, що так сталося у Вашому житті. Вихід єдиний - скинути з себе цю ношу.
viter33• 16 марта 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Ця ’ноша’ заробляє більше, ніж автор
І дачу ’ноша’ будував власноручно.

Просто ’ноші’ можливо не потрібна дача, нове авто та все інше, що потрібне ЛИШЕ автору
Прокачую сідниці• 16 марта 2024
Ответ дляviter33
Ця ’ноша’ заробляє більше, ніж автор
І дачу ’ноша’ будував власноручно.

Автор цей момент не уточнила. Де Ви це побачили??
Якщо так, то не зрозуміло для чого це все їй...

Грабля• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Мій колишній директор казав, що з\п потрібно підняти Васі, бо він чоловік у нього сім`я.
Ну не повезло вам с директором, что он за счёт женщин в коллективе повышал Васе ЗП 🤷
Сусідка знизу• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
В мене є знайомі сім`ї де жінка не працює і чоловіки постійно шукають як збільшити дохід
Дело не в том, что ’чоловіки шукають’. А в том, что ценности у вас с мужем разные. Вот, например, мы с мужем люди ленивые, правда, с деньгами. И никогда не подпишемся ни под какую дачу. Это бесконечная работа и вложения. Жизнь слишком коротка и разнообразна, чтобы сидеть и работать на той даче. И на репетиторов и кружки я денег не тратила. Просто выбрала рейтинговую школу, а любимый кружок ребенок выбрал сам. Все. И в 22 года, надеюсь, он будет зарабатывать и разумно обращаться с деньгами, т к. содержать мы его в этом возрасте не планируем. И да, при доходе 6 тыс.долларов у нас нет машины. Ездим по городу редко, живём в центре, везде пешком или метро. Она нам просто не нужна, ни старая, ни новая ))
viter33• 16 марта 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
По тексту
Він заробляє більше
Колись заробляли нарівні (коли автор паралельно мала ще + пару робіт)
Але автору потрібна дача, допомагати 22 річній донці, купити нове авто,....+ та все ін., а її 50 річному чоловіку цього не треба - квартира є, робота є, не нове авто є, на найнеобхідніше вистачає.
Є такі, як автор - їм завжди все треба і побільше, але чоловік ’не підписувався’ реалізовувати ці бажання автора
Федорино Горе• 16 марта 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Авто це вище писала)) ви Автора не читали?
Прокачую сідниці• 16 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
Ні, тільки пост. Мабуть, передчасні висновки зробила)
Меня не звали• 16 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Я так понимаю ребенок вырос и репетиторы уже не нужны?
Даже если так, надо на свадьбу копить
А за уборки копить долго
НашлаПерепискуМужа• 16 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Вона пише ,шо нижче середнього в місті
Может они в Лондоне живут )
МУСЯкомарова• 16 марта 2024
Ответ дляМеня не звали
Даже если так, надо на свадьбу копить
А за уборки копить долго
Точно,ещё репетитор внуку,есть чем заняться
Меня не звали• 16 марта 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Вопрос: кому нужна была дача? Есть у меня такие знакомые, годами страдают, но все деньги тратятся на строительство дачи
Я тоже не понимаю, а смысл дачи, если на ней нельзя отдохнуть и ПОЛЕЖАТЬ в том гамаке???
Зачем она? Лучше машина и таксерить, как раз, когда не станет денег хватать
Меня не звали• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Дочка доросла.Її 22 роки.Живе в столиці.На з`ємні квартирі.Хотілось б дочці допомогти.
152 уборки в неделю и купите квартирку в Киеве.
Но не меньше...меньше низя

Пацака-задирака• 16 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
ви бачили більшість дач? там мінімум тої землі де можна щось вирастити, і це явно не ті обсяги, які врятують від голоду. по друге вирощувати також треба вміти.
ну для того, чтобы вести небольшой огород, вовсе не надо иметь огромные поля. для маленькой семьи достаточно базовых деревьев: орех, яблоня, вишня, слива, абрикос, немного кустарников типа красной смородины, калины, ну и что-то посеять, чтобы небольшой урожай был. это все с легкостью влезет в 3-4 сотки, а такая земля есть на большинстве дачных участков
КохайтесьЧорнобровi• 16 марта 2024
Ответ дляМеня не звали
Тут смысл чтобы годами, десятилетиями что-то строить, достраивать, перестраивать, чтобы потом, когда-то, приезжать на дачу жарить шашлык)
Меня не звали• 16 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
в нынешней ситуации это запасной выход для жилья, если вдруг что-то случится с основным.. и запасной выход если совсем жопа и нужна своя земля, где можно что-то вырастить и не помереть от голода. ну и вложение денег в землю, в конце-концов
Эээээм....
Но не в таком же случаи
viter33• 16 марта 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Це ще добре, якщо смажити шашлики
А не садити, сіяти, полоти, косити, підгортати, поливати,.....
Меня не звали• 16 марта 2024
Ответ дляviter33
А потім доні купити авто
А потім - внукам по квартирі))
І на дачі надбудувати другий поверх ’для внуків’)))

І чоловік повинен працювати до 80 р. на 2 роботах))
На 5ти
Пацака-задирака• 16 марта 2024
Ответ дляМеня не звали
Эээээм....
Но не в таком же случаи
ну у автора особый случай) я просто пишу, зачем людям иметь дачу. в наше время вот этот принцип ’шоб було’ очень даже полезен
Звезда в шоке• 16 марта 2024
А я никогда не работала, живу и наслаждаюсь жизнью. Муж делает для меня всё и даже больше
Крижана бурулька• 16 марта 2024
А в мене навпаки через зраду жінки вмикнувся режим Білл Гейтс, Я заробляв 50дол/міс, приходив з роботи вмикав телевізор, все було зашибіс, в мене молода сім´я, батьки подарували квартиру - живі-нехочу, в цьому житті вже нічого не треба було, і тут випадково палю жінку на бл*дстві - я офігів реально, до цього вважав що в мене жінка свята, в мене перед очима аж все чорно-біле стало, самооцінка впала до нуля, і згадав я що народився в Одесі, побрився, помився, кинув піть, куріть, дроч*ть, кинув роботу, і вдарився в власний бізнес....пройшло 7 років і поза очі знайомі люди мене називають олігархом, ніби не дуже образливо
Стильна штучка• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Зараз він заробляє більше.А раніше я з шкіри пхалась і заробляла стільки ж як чоловік
А бюджет спільний чи окремо? Хто за що платить?
Мальчун-задирун• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Він каже що немає потреби в підробітках.Йому багато не потрібно .Готовий економити на одязі собі.І він каже ,що втомлюється на роботі.Йому 50
Знаете, автор, поверю.
Маме 53, она работает физически пару часов в день и постоянно плачет, что все болит и сил нет.
Это уже не молодость и нужно себя беречь
Мальчун-задирун• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Сама себе поможет, если захочет.
А вы помогите себе