Пиши-пропало• Изменено 16 марта 2024

Мій чоловік ніколи не буде заробляти! І винна в цьому я!

Ми разом 23 роки.Раніше коли потрібні були кошти на гуртки і репетиторів і поїздки для дочки.Він казав :’Немає!І я знаходила другу роботу
’Коли пройшло пору місяців війни у мене було 5 робіт і не одного вихідного.4 роботи це прибирання.У мене вища освіта і я працювала бухгалтером на пів ставки.Це закінчилось сумно.У мене сильно зажало спину.
Так у нас є квартира,добудовується дача, гараж.Нормальної машини немає.Поки відклали питання купівлі машини.
Я залишила роботу бухгалтера через постійні стреси.Знайшла іншу роботу.Але захворіла і прийшлось залишити цю роботу.Побула два дні дома.Трохи стало легше і я летю на ненависний підробіток.Я з`їдаю себе що сижу дома.А сижу я тільки тиждень(два дня з якого я була на піробітках)
4есотка• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Зараз він заробляє більше.А раніше я з шкіри пхалась і заробляла стільки ж як чоловік
Так в чому питання, якщо він більше?

дамаАмстердама• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Проблема в тому що я не можу посидіти дома і не працювати.Не можу!Мені страшно.Можливо виною бідне дитинство в 90-х.
Ну так в чем вопрос? Пашите дальше. Муж за и мы тут тоже вас поддержим в этом 👍
Обстановщица• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Він каже що немає потреби в підробітках.Йому багато не потрібно .Готовий економити на одязі собі.І він каже ,що втомлюється на роботі.Йому 50
Те що може вже втомлюватись і що йому треба мінімум - вірю, але є ж дитина і спільний побут! Ви йому це доносите? Можна знайти роботу меньш фізично затратну, якщо не може вже будівництвом займатись, ті ж ремонти побутової техніки
Кредитная• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Мне тоже 50 и я не хочу больше работать. Мой муж смотрит на меня как будто я потерянный для общества человек, а мне пофиг не-хо-чу!
Мой муж такой как вы, я не помню когда он просто лежал целый день под телевизор или выходные провел болтаясь в гамаке. Вам хочется работать- флаг вам в руки, не трогайте других)
автор Пиши-пропало • 16 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
Знаєте що - як у вас, не дай боже, здоров’я просяде чи потрібне буде вам оте все господарство і робота і чи буде він за вам доглядати?.. Подумайте в першу чергу про це і про своє здоров’я! і про дитину подумайте що і як буде з нею!
Потратьте гроші на себе, на своє здоров’я і сходіть до психолога, хай він вам розкладе ’вашу карту життя’ якщо ви самі не розумієте
Можна про’ карту життя’?Порадьте психолога
МУСЯкомарова• 16 марта 2024
Я так понимаю ребенок вырос и репетиторы уже не нужны?
Пацака-задирака• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
то есть Вы хотите еще больше денег потратить на психолога теперь? подумайте, сколько часов Вашей работы стоит сеанс у психолога и решите, равноценно ли это) особенно если он ничего не даст
дамаАмстердама• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Вы в цифрах и напишите. А то не понятно. Может у вас на двоих куча денег, а вас ваши тараканы гонят на четвертую подработку.
АяВсёЗнаю• 16 марта 2024
У меня тоже что-то подобное...

Сейчас обстоятельства поменялись и у меня заработок просел, он пытается найти работу, но пока никак...

Ему тоже всегда нужно мало, поэтому и не старался. А я никогда этого не понимала - как это нужно мало, если нужно и на детей, и на обучение и на здоровье и на отдых и квартиру, машину купить( вот так и живём
Я мирюсь с этим...

Думаю, что это какие-то психологические проблемы ( когда тебе ничего не нужно и ты не замечаешь, что твоей семье нужно и что ее нужно обеспечить (

Твердая валюта• 16 марта 2024
Ответ дляПримарочка
А секс минет есть?
Що в цій ситуації змінить мінет?))
Уравнобешенная• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Мой муж тоже минималист, ему много не нужно. Работал всю жизнь на заводе, 50 лет, как вашему. И я в мыслях не имею заставлять его работать на двух работах, у него больные руки и спина, результат 25 лет горячего стажа. Да, я экономлю, у нас нет дачи, машины.... Ничего. Мы реально понимаем что выше головы не прыгнешь, нам не дано. Но мы живём в гармонии с нервами, друг другом, и отдыхом
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
ну от бачите-не обов´язково більше працювати, щоб більше заробляти, треба просто грамотніше працювати, а не вбиватись за 3 копійки на прибираннях. Тим більше якщо ви бухгалтер-чи не простіше було взяти ще 1-2 фірми вести? гроші явно булиб більше ніж за прибирання, а навантаження меньше!
КохайтесьЧорнобровi• 16 марта 2024
Вопрос: кому нужна была дача? Есть у меня такие знакомые, годами страдают, но все деньги тратятся на строительство дачи
автор Пиши-пропало • 16 марта 2024
Дочка доросла.Її 22 роки.Живе в столиці.На з`ємні квартирі.Хотілось б дочці допомогти.
МатьЧасть• 16 марта 2024
20 лет не работаю, как вышла замуж. У меня вопрос один, зачем вам муж?
АфродитаПетровна• 16 марта 2024
предлагаю вам остановиться и делать карьеру в бухгалтерии, искать работу в нормальной компании на хорошую зарплату и прекратить эту беготню со швабрами
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 марта 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
ага, а потім 2-3 рази за літо туди з´їздять і все. дачі це якийсь окремий ще той совковий стереотип, треба щоб БУЛО, а треба-не треба, можуть собі дозволити чи ні, як часто будуть їздити-не думають і не рахують.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
ну то продайте ту дачу та допоможіть!
Леді Душка• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Ну так займитесь для начала своим неврозом. Бедное детство было почти у всей страны в 90е, но это не повод.
Учитесь ослаблять контроль, доверять, отдыхать... В общем, ищите специалиста

ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 марта 2024
Ответ дляМатьЧасть
а раптом із вашим чоловіком щось станеться-за що жити будете? чи нового просто знайдете?
Пацака-задирака• 16 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
в нынешней ситуации это запасной выход для жилья, если вдруг что-то случится с основным.. и запасной выход если совсем жопа и нужна своя земля, где можно что-то вырастить и не помереть от голода. ну и вложение денег в землю, в конце-концов
viter33• 16 марта 2024
Ответ дляМатьЧасть
А потім доні купити авто
А потім - внукам по квартирі))
І на дачі надбудувати другий поверх ’для внуків’)))

І чоловік повинен працювати до 80 р. на 2 роботах))
автор Пиши-пропало • 16 марта 2024
Ответ длядамаАмстердама
У нього скромна заробітна плата.Трохи нище середнього у нас в місті.
Леді Душка• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Так ви кажете, що він не заробляє і не буде?
То в чому у вас проблема, окрім неврозу?
Федорино Горе• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Щось я не зрозуміла в чому конкретно претензія , що він не олігарх? Ну дивно чути це від людини яка свою кар´єру також не сильно збудувала. Людина або вміє заробляти гроші, або ні, ви із чоловіком не сильно вмієте
Обстановщица• 16 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Порадити конкретного не можу. Пацієнт сам повинен піти на косультацію і в процесі спілкування і пацієнт, і психолог розуміють чи це саме тей спеціаліст, а психолог, якщо нормальний, чи ви його пацієнт.
Федорино Горе• 16 марта 2024
Ответ для4есотка
Та він хай живе, як хоче
Чому ви маєте із-за нього страждати?
Хай встає та йде працювати, поки йому не 60
Так чоловік у Автора працює і заробляє більше ніж вона до чого ваша порада?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
ви бачили більшість дач? там мінімум тої землі де можна щось вирастити, і це явно не ті обсяги, які врятують від голоду. по друге вирощувати також треба вміти.
Обстановщица• 16 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
нормальний спеціаліст донесе до свідомості автора що так, а що не так і як змінити ситуацію, а не тягнути так все життя. Ви ж пропагуєте, щоб атор ’пожлобилась’ і далі тягнула як є - як це їй допоможе?..
4есотка• 16 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
Прочитайте після цього я писала, тому до чого ваша відповідь