Квітка папороті• 16 марта 2024
Тренч в пол
Подскажите пожалуйста где можно найти длинный тренч, на рост 168 +-
Біток чи ефір?• 16 марта 2024
Я собі чорний на Нексті купила..класний, вже другий рік носитиму. Це якщо вам бюджетний варіант потрібен.
Квітка папороті
• 16 марта 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Він прям довгий ?
Біток чи ефір?• 16 марта 2024
Ответ дляКвітка папороті
Він прям довгий ?
Я собі брала петіт, то по щиколотки. Якщо звичайний розмір, то буде довшим.
Ms. Любмая жена• 16 марта 2024
Ответ дляЗлива інформації
Врахуйте, що модель не 168 а значно вища
Я меряла на 175- как на модели и очень большемерит
Злива інформації• 16 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Як ввм якість?
Ms. Любмая жена• 16 марта 2024
Ответ дляЗлива інформації
Як ввм якість?
Хороший , плотный, но я не очень люблю тренчи без подкладки, поэтому другой в манго купила
Злива інформації• 17 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Можна ссилку?
Ms. Любмая жена• 17 марта 2024
Ответ дляЗлива інформації
Можна ссилку?
На манго? Вот этот, но я хотела именно не беж, так как надоел łaszcze-trencze/dwurzedowy-trencz_67094016.html?c=37