16 марта в 23:05

Скарлатина чи ні?

З минулої п´ятниці у сина п´іднялась температура, дуже боліло горло, температура важко збивалась, на третій день підключилась рвота і пронос, буквально один день, потім почало сипати, таке, як дубова кора, дрібні прищі, навіть у вухах є, на долонях, на ступнях, лікар подивилась, написала грві, але я настояла, щоб уважніше придивились до висипу, вона глянула на язик, він у нальоті, сказала, що 50% вісотків не скарлатина, жодного аналізу, нічого, а температура досі є, вже не 39, але 37, 5с. Я для свого спокою здала аналізи. По аналізах я так розумію не скарлатина але що тоді?
100pudov 16 марта в 23:09
Автор, как ребенок себя чувствует? Сыпь проходит?
ПампушОК 16 марта в 23:09
Аллергия
ПампушОК 16 марта в 23:10
Эозинофилы обратить внимание. Это аллергическая реакция
Цветочница 16 марта в 23:11
При скарлатине язык бордовый и с сыпью
автор Бринзолетта 16 марта в 23:12
Ответ для100pudov
Автор, как ребенок себя чувствует? Сыпь проходит?
Вже 8 день хвороби, йому легше, висип з´явився на ступнях, а на лиці світліший став, але температура на вечір піднялась, ще вчора була 39
Угги в горошек 16 марта в 23:13
Купите тест в аптеке на стрептококк.
При скарлатине обязателен АБ.
ПампушОК 16 марта в 23:13
Ответ дляБринзолетта
Вже 8 день хвороби, йому легше, висип з´явився на ступнях, а на лиці світліший став, але температура на вечір піднялась, ще вчора була 39
Это может быть просто вирус + аллергия. Даже на препарат. Что вы даёте ребёнку аллергия банально на краситель пищевой бывает
автор Бринзолетта 16 марта в 23:13
Ответ дляПампушОК
Аллергия
У нього була алергія, але це і на долонях і на ступнях, навіть на вухах
автор Бринзолетта 16 марта в 23:14
Ответ дляУгги в горошек
Купите тест в аптеке на стрептококк.
При скарлатине обязателен АБ.
В цьому аналізі є на стрептокок
ПампушОК 16 марта в 23:15
Ответ дляБринзолетта
У нього була алергія, але це і на долонях і на ступнях, навіть на вухах
Вы в пгт? Идите к другому врачу
автор Бринзолетта 16 марта в 23:15
Ответ дляПампушОК
Это может быть просто вирус + аллергия. Даже на препарат. Что вы даёте ребёнку аллергия банально на краситель пищевой бывает
Парацетамол і нурофен
Угги в горошек 16 марта в 23:15
Коксаки ?
автор Бринзолетта 16 марта в 23:16
Ответ дляПампушОК
Вы в пгт? Идите к другому врачу
У нас в місті одна лікарня, з одним педіатром декларація
ПампушОК 16 марта в 23:16
Тромбоциты - к ковиду могу отнести. И ребенку 14 лет, логично.
автор Бринзолетта 16 марта в 23:17
Ответ дляПампушОК
Тромбоциты - к ковиду могу отнести. И ребенку 14 лет, логично.
Так
Подтяжка 16 марта в 23:17
При скарлатині є один виражений симптом - це язик такий, наче полуничка,на ньому прям видно набухші крупиночки і сам язик дуже червоний.
ПампушОК 16 марта в 23:17
Ответ дляБринзолетта
У нас в місті одна лікарня, з одним педіатром декларація
Врач за деньги?
ПампушОК 16 марта в 23:18
Ответ дляБринзолетта
Так
Я взрослая тетя, при ковиде чуть не задохнулась от отека квинке. Хотя аллергии не было до этого.
автор Бринзолетта 16 марта в 23:19
Ответ дляПампушОК
Я взрослая тетя, при ковиде чуть не задохнулась от отека квинке. Хотя аллергии не было до этого.
Я теж важко перенесла
ПампушОК 16 марта в 23:20
Ответ дляБринзолетта
Я теж важко перенесла
Ну тогда вам в помощь антигистаминные, и парацетамол. Желаю здоровья сыну😉
курасаны 16 марта в 23:26
Я памʼятаю що в сина ще був малиновий язик при скарлатині, і він зовсім не міг нічого проковтнути, і так, сип по животі була
Ластовиння 16 марта в 23:27
Ответ дляБринзолетта
Я теж важко перенесла
Коли призначають дослідження антистрептолізин-О:
Найчастіше це дослідження призначають через 2-3 тижні після уражень шкіри або ангіни.
Любимка-анонимка 16 марта в 23:27
Ответ дляБринзолетта
В цьому аналізі є на стрептокок
Це не те. Треба мазок з горла.
Зараз є стрептатест.
Антистрептолізин-О - то пізніше і про наслідки.
Ластовиння 16 марта в 23:27
Ответ дляБринзолетта
Я теж важко перенесла
Коли призначають дослідження антистрептолізин-О:
Найчастіше це дослідження призначають через 2-3 тижні після уражень шкіри або ангіни.

Коли підвищується Антистрептолізин?
Тому аналіз на антистрептолізин-О допоможе встановити, чи були вони викликані стрептококовою інфекцією. Підвищення рівня АСЛ-О спостерігається через тиждень після інфікування, його максимум настає через 3-6 тижнів і приходить в норму через 6-12 місяців.
Ластовиння 16 марта в 23:29
Ответ дляБринзолетта
Я теж важко перенесла
потрібно було просто зробити звичайний тест на стрептокок з рота , через 5 хв результат.
vitamin-bd22 16 марта в 23:29
очень сильное воспаление, соэ просто зашкаливает, С-реактивный белок тоже .. нужно отталкиваться от еозинофилов , так как формула и лейкоциты в норме . а эозинофилы это аллергическая реакция или глистная инвазия
автор Бринзолетта 16 марта в 23:29
Ответ дляПампушОК
Ну тогда вам в помощь антигистаминные, и парацетамол. Желаю здоровья сыну😉
Дякую
автор Бринзолетта 16 марта в 23:29
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Це не те. Треба мазок з горла.
Зараз є стрептатест.
Антистрептолізин-О - то пізніше і про наслідки.
Дякую
Любимка-анонимка 16 марта в 23:31
Ответ дляБринзолетта
Дякую
курасаны 16 марта в 23:32
Ще, наскільки памʼятаю наша педіатр призначала нам антибіотик для лікування, і потім після одужання кардіограму, так як і після ангіни