Грибной_Дождик• 17 марта 2024
Как и на чем вы держитесь?
Мне что-то тяжело последнее время. Прочитала про арабку, которая в Швеции оскорбила наших женщин. Одесса. Сумы. Про то что в Украине заканчиваются снаряды, а у росии через 4 месяца будет дронов чтобы доставать каждого солдата. США не дают помощь. Майдан 3.
я не знаю...мало того, что ежедневные смерти массовые в Украине, так еще и надо бороться с какими-то тварями., которые за границей украинок унижают. Мало того что многие оказались без домов, так сказать бомжами стали, уехали в никуда и без ничего, так теперь еще и этот статус беженцев, приравняли украинцев к сирийцам...никогда и в жизни не могла подумать что так может быть. Все эти росияне которые путешествуют, рожают в аргентине, едут куда угодно
я очень люблю Украину и своих людей и это просто я не знаю...руки опускаются от всей несправедливости и безнаказанности. эта арабка прямо добила, почитала что тв канал, который ее выпустил, сказал что ничего такого в этом не видит.
Larisa1982• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
Я не знаю де конкретно у українців не має майбутнього, але, мені здається, практично в кожній країні можна перейти на одну з робочих віз.
Я ніколи не писала, що ’українці купаються’. Ну і так, українці теж можуть при наявності деяких факторів подаватися на біженство. Що наші успішно з 2014-го і робили.
Додам. Я не жаліюся тут. Я вдячна цій країні за те, що вона нам дала і дає. Я просто пишу про те, що бачу. Що не так все і погано у тих, у інших біженців.
Larisa1982• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
У Нідерландах один тип робочої візи?
Через поляків ще знаю люди якось працюють. Але і ці схеми читала, що Нідерланди планують прикрити. Ця страна одна з найскладніших для міграції.
Larisa1982• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
Співчуваю( Тоді, якщо плануєте залишитися, змінювати країну.
Не знаю, нічого не планую, пливу за течією поки що((
Малий вже мову вивчив, адаптувався наче. А в іншій країні все з початку? То капець. Плюс я англійську знаю, через це сюди і їхала, знала, що завдяки англійській мені буде легше. Короче не під сиренами і ракетами і цьому радіємо.
prozerpina123• 18 марта 2024
Ответ дляLidiyaZi
Удалено администрацией...
О, ваш уровень мне понятен
Irina-5d24• 18 марта 2024
Ответ дляTammy21
Погано прихована. Так.
Я не буду вас разубеждать
Мне собой бы заняться чем завидовать кому-то. Ну а то что некоторые годами ждут и вы их разжалелись, это означает, что документы очень не в порядке и есть сомнения. Ну и за что-то ж они эти годы в ожидании живут, нелегально работают?
Irina-5d24• 18 марта 2024
Ответ дляTammy21
Можна якщо є рівень мови. Німеччина цим рівнем забезпечила, а Франція ні. Люди які вже 2 роки працюють, не мають рівня навіть А1 офіційно підтвердженого, а для робочої візи потрібен А2 і то, ця віза на рік. Для вже 10річної, потрібен В1. Не можуть люди отримати візу, а на роботу гонять. Замкнутий круг. І так, я знаю росіян зі статусом біженці, вони не працюють, а вчать мову до рівня С1. Спокійно і не нервуючись. Звичайно що люди думають статус змінювати, але не бути вдома 4 роки це важко.
Irina-5d24• 18 марта 2024
Ответ дляLarisa1982
І щодо статусу, знайома дівчина з Сирії отримала його за 10 місяців, виїхала з табору, живе у власному житлі. А ми сидимо майже 2 роки вже в такому ж самому таборі, як і інші біженці, яких ви так жалієте. А співвітчизників ні, вам чомусь не шкода. Диво дивне...
В неї на все своя особиста думка. Це людина така