Грибной_Дождик• 17 марта 2024
Как и на чем вы держитесь?
Мне что-то тяжело последнее время. Прочитала про арабку, которая в Швеции оскорбила наших женщин. Одесса. Сумы. Про то что в Украине заканчиваются снаряды, а у росии через 4 месяца будет дронов чтобы доставать каждого солдата. США не дают помощь. Майдан 3.
я не знаю...мало того, что ежедневные смерти массовые в Украине, так еще и надо бороться с какими-то тварями., которые за границей украинок унижают. Мало того что многие оказались без домов, так сказать бомжами стали, уехали в никуда и без ничего, так теперь еще и этот статус беженцев, приравняли украинцев к сирийцам...никогда и в жизни не могла подумать что так может быть. Все эти росияне которые путешествуют, рожают в аргентине, едут куда угодно
я очень люблю Украину и своих людей и это просто я не знаю...руки опускаются от всей несправедливости и безнаказанности. эта арабка прямо добила, почитала что тв канал, который ее выпустил, сказал что ничего такого в этом не видит.
lawyer2006• 17 марта 2024
Ответ дляLidiyaZi
Наприклад мені з того те що мій син ходить в школу і я не хочу щоб його питали чи не в борделі я працюю. Далі, як ви думаєте після таких жартів , українкам безпечно в цьому суспільстві. Те що це не так і про це говорять відомі шведи, самі українки, статистика врешті решт, що ця істота просто проросійська шмата, скоро всі забудуть, залишиться тільки те що ми в борделях ( яких немає в Швеції) і думка що дима без вогню не існує.
Я буває прохожу з дитиною і назустріч йде якась бабка і приказує ’ прастітутки ви всі’, то що мені плакати?
Анастасия К.• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
Не хвилює купа жертв в Одесі, не радує блягородська область, лише араби та сирійці принижують. Звідки ви, авторка?
100%
Какая-то арабка… кому это вообще нужно. Последнее о чем можно думать
Ответ дляАнастасия К.
100%
Навіщо це взагалі порівнювати?
Це не якась арабка і це мова про безпеку українських жінок та дітей , багатьом з них немає куди повернутися, в багатьох - чоловіки на фронті , є жінки з Маріуполя , Константинівки, Бахмуту і інших подібних міст. Невже краще коли нашим людям не буде безпеки ніде?
Ответ дляНеВРотик
Это данные украинских опросов. В прошлом году. Перед контрнаступом.
И я верю этому опросу, потому что даже здесь темы одни по кругу. «Воевать должны все мужчины, а не мой только», «Нужно донатить», «если вы не пишите посты ненависти, вы матрешка», «Если вы против власти, вы матрешка», «никаких переговоров, это матрешки»
Вам точно надо лечиться. Ваше видение окружаюещего мира - это уже диагноз.
Irina-5d24• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
Що це за єресь? Люди на реальному біженстві не мають права на роботу, деякі роками. Вам розказати як вони живуть? Як це демотивує коли як цуцик на утриманні? Звертайтеся. Ми жили деякий час з ними поруч. Там єдині мрії були -- вийти зі статуса.
ну не всі країни роками роздивляються надання статусу. У нас 6-12 міс якщо немає якихось проблем. Але так, є армяни які вже другий рік мають одні відмови. Але ж додому ніяк не їдуть хоча війни в них немає.
Ни на чем. Молюсь но уже не спасает. Живу в отсеке одного дня. Решаю текущие вопросы. Планы примерные, на ближайшие пару дней, которые всегда разваливаются, многие вещи решаю спонтанно и по ходу. Но война для меня не главный стрессор. Я даже в убежище не хожу. Главный стресс - особый ребенок и почти нет работы у мужа, сфера просела, подработок не ищет. Вот это вгоняет то в ярость, то в депрессию. Я на работу выйти не могу, онлайн не умею. Тянуть копейки задолбало.
prozerpina123• 17 марта 2024
Ответ дляСиликоночка
Шото сегодня одна за одной темки валят про всепропало, к чему бы это
Тема пованивает тролем из пидораши
prozerpina123• 17 марта 2024
Ответ дляLidiyaZi
Какая у вас низкая самооценка.
Ну, спросят недалёкие у вашего ребенка, работает ли его мама в борделе, и чо? Он вас сразу в проститутки запишет?
Larisa1982• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
А ми і досі зі справжніми біженцями поруч живемо. То не розказуйте як у них все погано. Ми тут без перспектив наразі і якогось майбутнього, а їм всі плюшки. І не роками вони їх чекають, як дехто любить розповідати, я все нові і нові обличчя бачу, інші хати поотримували і живуть своє життя. Нідерланди.
Якщо що, це не заздрість, просто пишу про те, що бачу навколо.
Ответ дляLarisa1982
Ви теж можете лишитися батьківщини назавжди і отримати усі плюшки. Вам цього хочеться? Дно якесь(
Ответ дляIrina-5d24
Знаєте, неприхована заздрість до біженців чи то просто до людей, які зважилися брати своє життя у свої руки та шукати своє місце під сонцем за гранню мого розуміння.
Irina-5d24• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
Яка ще заздрість? Ви притомні?
Larisa1982• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
Тобто? От ви про що зараз? У них батьківщина так само існує, нікуди вона не поділась. Тільки ще раз, у них в цій країні, де вони зараз перебувають, є майбутнє, а в українців наразі ні.
Мова йшла про те, які вони нещасні, а українці закордоном прям купаються в благах усіх. Я всього лише написала свої спостереження, що ці люди мають перспективу, навідміну від українців.
Ответ дляLarisa1982
Я не знаю де конкретно у українців не має майбутнього, але, мені здається, практично в кожній країні можна перейти на одну з робочих віз.
Я ніколи не писала, що ’українці купаються’. Ну і так, українці теж можуть при наявності деяких факторів подаватися на біженство. Що наші успішно з 2014-го і робили.
Larisa1982• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
І щодо статусу, знайома дівчина з Сирії отримала його за 10 місяців, виїхала з табору, живе у власному житлі. А ми сидимо майже 2 роки вже в такому ж самому таборі, як і інші біженці, яких ви так жалієте. А співвітчизників ні, вам чомусь не шкода. Диво дивне...
Larisa1982• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
В Нідерландах наразі мораторій для українців на біженство. Ми під тимчасовим захистом. Робоча віза можлива лише для висококваліфікованих мігрантів, таких одиниці.